0

Айнарс БАГАТСКІС: «Немає жодних виправдань з приводу поганої роботи»

Головний тренер збірної України прокоментував поразку від Словенії

ФБУ. Айнарс Багатскіс

Головний тренер збірної України з баскетболу Айнарс Багатскіс прокоментував поразку «синьо-жовтих» у матчі проти Словенії (73:84).

«Словенія - добре навчена команда. Вони знають як грати, вміють «флоппити». Якщо ти ментально не готовий до фізичного тиску в матчі проти Словенії, важко бути в грі. Ми програли перші 15 хвилин в аспекті, до якого готувалися. Це гра в швидкому прориві. Після двох чвертей ми програвали 17 очок. З швидкого прориву пропустили 30 очок. З бекдорами і забраними в нас підбираннями виходить 50 очок. Немає ніяких виправдань з приводу поганої роботи. У другій половині змінилися. Баскетбол починається з простої агресії. У цьому плані вже стали краще, за що вдячний команді. У другій половині були кращі 20 хвилин команди за час моєї роботи головним тренером. Показали, що можемо бути в грі і боротися. Можливо, в кінцівці не вистачило удачі в деяких моментах, іноді приймали не найкращі рішення. У будь-якому випадку - це не виправдання результату».