28.11.2020, FT   ТВ-трансляція: 

Динамо – Ворскла. Прогноз і анонс на матч чемпіонату України

Чи перерве Максимов невдалу серію у протистояннях проти Луческу?

Динамо – Ворскла. Прогноз і анонс на матч чемпіонату України
© ФК Динамо

У суботу на НСК «Олімпійський» відбудеться центральний матч туру: лідер чемпіонату - «Динамо» прийме третю команду чемпіонату - «Ворсклу». Команду Юрія Максимова в цьому сезоні по праву вважають одним із головних відкриттів чемпіонату.

Стартувавши з трьох поспіль перемог, полтавчани позначили, що мають намір боротися за високі місця, які в минулому сезоні здавалися чимось нереальним. Але Максимов, не отримавши нових гравців, за короткий період зробив команду, якій в минулому сезоні зовсім трохи не вистачило, щоб дивом увірватися в Лігу Європи. У фіналі Кубка України на шляху полтавців стало саме «Динамо», яке переграло «Ворсклу» тільки в серії післяматчевих пенальті і хоч трохи скрасило провальний сезон.

Мірча Луческу, очоливши «Динамо» влітку, як і Максимов в «Ворсклі», за виключенням повернувшихся з оренди Гармаша, Супряги і Родрігеша, також не отримав посилення складу. Але зробив те, що Олександру Хацкевичу не вдалося тричі поспіль - вивів команду в груповий турнір Ліги чемпіонів. У головному турнірі Старого Світу у «Динамо», на жаль, не склалося, але при наявності в групі «Барселони» і «Ювентуса», відверто кажучи, важко було очікувати, чогось більшого, крім боротьби за місце в Лізі Європи з «Ференцварошем». Але в чемпіонаті у «Динамо» справи йдуть цілком непогано: «біло-блакитні», навіть не дивлячись на поразку в очній зустрічі «Шахтарю», випереджають конкурента на 3 пункти в турнірній таблиці.

При Луческу «Динамо» не втрачає в чемпіонаті очки з тими, з ким цього робити не повинно. Крім поразки «Шахтарю», кияни недорахувалися очок з третьою і четвертою командами минулого сезону - «Зорею» і «Десною». З усіма іншими у команди Мірчі Луческу відчутних проблем не виникало.

«Ворскла» в десяти поєдинках поступилася всього один раз - одному з аутсайдерів - «Львову». Ця поразка не вибила команду з колії: полтавці потім нав'язали боротьбу «Зорі» в Запоріжжі (0:0), а в минулому турі розібралися з міцним «Колосом» (3:0). Це при тому, що напередодні гри у «Ворскли» через пошкодження вибуло відразу кілька основних гравців - Кулач, Сапай, Васін, Опанасенко. А Дмитро Різник вибув зі складу через позитивний тест на коронавірус.

«Динамо» останні тижні сильно страждає через коронавірус, на який перехворіла практично вся основна обойма, включаючи відразу трьох воротарів. До матчу з «Барселоною» з основних гравців не оговталися лише Родрігеш і Циганков, яких вірус наздогнав в розташуванні національних збірних. Крім них, Луческу точно не зможе розраховувати на капітана команди - Сергія Сидорчука. КДК УАФ виніс йому три матчі дискваліфікації за вилучення в матчі з «Шахтарем». Одну гру - з «Інгульцем» - Сидорчук вже пропустив, залишилося дві. В цілому ж, кадрова ситуація в «Динамо» набагато краща, ніж дві-три тижні тому. Мірча Луческу навіть відправив Георгія Ціташвілі зіграти за команду U-21.

Цікаво, що Юрій Максимов проти Мірчі Луческу, який очолював «Шахтар», грав в якості наставника трьох команд - «Кривбасу», «Оболоні» та донецького «Металурга». Всього Луческу і Максимов провели один проти одного сім матчів - і всі сім виграв румунський фахівець із загальним рахунком... 22-0. Тому для наставника «Ворскли» буде принципово забрати перші очки у команди Мірчі Луческу.

Для «Динамо» «Ворскла» останнім часом є зручним опонентом. У чемпіонаті кияни перемагали полтавчан в останніх семи поєдинках. Чи продовжать кияни переможну серію в матчах з «біло-зеленими» - побачимо в суботу на НСК «Олімпійський».

Орієнтовні склади:

«Динамо»: Бущан, Миколенко, Забарний, Кендзьора, Караваєв, Шепелев, Гармаш, Вербич, Шапаренко, Буяльський, Супряга.

«Ворскла»: Ткаченко, Яворський, Альюн, Чеснаков, Скляр, Пуцлін, Пердута, Якубу, Кане, Щербак, Степанюк.

 

28 листопада, субота

«Динамо» — «Ворскла»
Київ. НСК «Олімпійський». 17:00
ТБ-трансляція на телеканалі «2+2» і YouTube
ДИНАМО - ВОРСКЛА. ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦІЯ МАТЧУ
 Арбітр: Юрій Іванов (Макіївка)
Прогноз Sport.ua — 2:1

 

 

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Сергій Циба, Sport.ua

(4 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    SportsMan
      SportsMan, 28.11.2020 17:18
    +3
    Смешная была история, как Максик обвинял кого-то в множестве аккаунтов. Пряи анекдот
    Вова Писаренко
      Вова Писаренко, 28.11.2020 16:53
    -2
    Я тебе как полтавчанин скажу нах иди, иди в окоп и бля воюй...стране нужен мир
    solart1964
    online
      solart1964, 28.11.2020 16:20
    -6
    solart1964, 28.11.2020 16:16
    Ахрененно ты за всех расписался. Не многовато на себя берешь?
    Ага. Поминусуйте, как раз видно будет, сколько реально тут за развал страны.
    solart1964
    online
      solart1964, 28.11.2020 16:16
    -11
    Aleks04, 28.11.2020 16:01
    Ты можешь лично с даунецкими помириться, но как минимум днепряне, харьковчане, запорожцы, одесситы с проукраиской позицией мириться с даунецкими не будут. Сброд даунекий выслать в Магадан, на Сибирь, а их как минимум половина, тех понаехавших с раиси. Половину адекватных оставить.
    Ахрененно ты за всех расписался. Не многовато на себя берешь?
    Aleks04
    online
      Aleks04, 28.11.2020 16:01
    +7
    Ты можешь лично с даунецкими помириться, но как минимум днепряне, харьковчане, запорожцы, одесситы с проукраиской позицией мириться с даунецкими не будут. Сброд даунекий выслать в Магадан, на Сибирь, а их как минимум половина, тех понаехавших с раиси. Половину адекватных оставить.
    sidor zalcman
      sidor zalcman, 28.11.2020 15:37
    -9
    Коментар згорнуто. Показати
    Так александрыны могут доиграться по варианту Десны. Не зря ворон тучу показали.
    Evil
      Evil, 28.11.2020 15:34
    +8
    Удачи Динамо - чёт вагиногрудые десятники развеялись вместе с питорами запорожскими ватными зальцманами ( оно же Виктор Иванов) вахтёр кустарный
    Sentinel
      Sentinel, 28.11.2020 15:31
    +12
    С кем мириться? Вопрос в корне неверно поставлен. Пусть кацапы и им сочувствующие уёобывают нахрен вместе с теми, кто не хочет соблюдать законы Украины. До Камчатки множество прекрасных мест.
    sidor zalcman
      sidor zalcman, 28.11.2020 15:24
    -11
    Коментар згорнуто. Показати
    Надо было этот вопрос поднимать 7 лет назад, 30 ноября...
    А теперь поезд уехал по другому пути.
    Знаешь что такое стрелка на ж/д?
    Это оно.
    sidor zalcman
      sidor zalcman, 28.11.2020 15:22
    -9
    Коментар згорнуто. Показати
    sidor zalcman, 28.11.2020 15:17
    Это 25-й кадр для тебе подобных от Пинчука.) Зятя Кучмы.
    У 2006 році він пішов з політики. Зараз, за його власним визнанням, 50% свого часу він присвячує меценатству.
    И ему по фиг на чём зарабатывать.
    sidor zalcman
      sidor zalcman, 28.11.2020 15:17
    -12
    Коментар згорнуто. Показати
    Это 25-й кадр для тебе подобных от Пинчука.) Зятя Кучмы.
    Al Zolo
    online
      Al Zolo, 28.11.2020 15:13
    -9
    Surkis-fuflo, 28.11.2020 15:05
    Я з Полтавщини, то мені можна сьогодні повболівати за Ворсклу?
    нужно-я с Кропивницкого тож поддержу
    sidor zalcman
      sidor zalcman, 28.11.2020 15:10
    -5
    Коментар згорнуто. Показати
    Альюн притащит пенальти, а Пердуту удалят. Вот и 2:0...
    Вова Писаренко
      Вова Писаренко, 28.11.2020 15:09
    -3
    Surkis-fuflo, 28.11.2020 15:05
    Я з Полтавщини, то мені можна сьогодні повболівати за Ворсклу?
    Не пиши такого, заминусуют киевские дрочеры...тебе + верим в команду
    Surkis-fuflo
      Surkis-fuflo, 28.11.2020 15:05
    0
    Я з Полтавщини, то мені можна сьогодні повболівати за Ворсклу?
    Saxon1919
      Saxon1919, 28.11.2020 15:03
    -4
    serg, 28.11.2020 11:46
    хочется чтобы ворскла хорошо дала просраться киевским мальчикам, где-то 0-2 по счету
    Согласен, хорошо бы чтоб "Ворскла" наподдала модным !!!
    MetalKH
      MetalKH, 28.11.2020 14:59
    +3
    Вова Писаренко, 28.11.2020 14:55
    Уебни Киевские налетели с минусами...вообще-то в чемпе кроме Динамо и Шахтера есть другие клубы, за которые болеют)
    Это ветка матча Динамо КИЕВ, Ворскла ПОЛТАВА. Тут отходов из днонецка столько, что фурой вывозить нужно.
    Вова Писаренко
      Вова Писаренко, 28.11.2020 14:55
    -5
    Уебни Киевские налетели с минусами...вообще-то в чемпе кроме Динамо и Шахтера есть другие клубы, за которые болеют)
    Al Zolo
    online
      Al Zolo, 28.11.2020 14:43
    -4
    Харьков-где не умеют играть в футбол-умеет хороошо пи..еть
    Al Zolo
    online
      Al Zolo, 28.11.2020 14:42
    -5
    на хера мы тогда воюем там если по твоему они нам не нужны?
    Sentinel
      Sentinel, 28.11.2020 15:31
    +12
    С кем мириться? Вопрос в корне неверно поставлен. Пусть кацапы и им сочувствующие уёобывают нахрен вместе с теми, кто не хочет соблюдать законы Украины. До Камчатки множество прекрасных мест.
    Zport.
    online
      Zport., 28.11.2020 01:43
    +10
    Если судья не Монзуль, то из Макеевки)))
    paryc
      paryc, 28.11.2020 08:47
    +9
    Серж. Петренко, 28.11.2020 02:20
    Ух, я просто угораю з тих красавчиків, які мінусують мій комент про VAR! Шо такоє, сюрприз? Не вистачило розуму самим подивитися на повний склад суддівської бригади?
    Какой висер такая и реакция.Зрада у тебя в штанах.пойди постирай.
    Evil
      Evil, 28.11.2020 15:34
    +8
    Удачи Динамо - чёт вагиногрудые десятники развеялись вместе с питорами запорожскими ватными зальцманами ( оно же Виктор Иванов) вахтёр кустарный
    JekFunny
    online
      JekFunny, 28.11.2020 09:25
    +8
    Важный и сложный матч , удачи Динамо , надеюсь будет Витя Цыганков
    Aleks04
    online
      Aleks04, 28.11.2020 16:01
    +7
    Ты можешь лично с даунецкими помириться, но как минимум днепряне, харьковчане, запорожцы, одесситы с проукраиской позицией мириться с даунецкими не будут. Сброд даунекий выслать в Магадан, на Сибирь, а их как минимум половина, тех понаехавших с раиси. Половину адекватных оставить.
    0-7
      0-7, 28.11.2020 12:29
    +6
    serg, 28.11.2020 11:46
    хочется чтобы ворскла хорошо дала просраться киевским мальчикам, где-то 0-2 по счету
    главное , чтобы Днепр хорошо трахнул донецких девочек
    Aleks04
    online
      Aleks04, 28.11.2020 13:41
    +4
    Потому что вас (ты, максинюк, тимофекалюк и другие) — меньшинство, как впрочем шарийцев с жопоблоком, и это радует.
    SportsMan
    online
      SportsMan, 28.11.2020 17:18
    +3
    Смешная была история, как Максик обвинял кого-то в множестве аккаунтов. Пряи анекдот
    MetalKH
      MetalKH, 28.11.2020 14:59
    +3
    Вова Писаренко, 28.11.2020 14:55
    Уебни Киевские налетели с минусами...вообще-то в чемпе кроме Динамо и Шахтера есть другие клубы, за которые болеют)
    Это ветка матча Динамо КИЕВ, Ворскла ПОЛТАВА. Тут отходов из днонецка столько, что фурой вывозить нужно.
    Игорь Левченко
      Игорь Левченко, 28.11.2020 10:34
    +2
    Вова Писаренко, 28.11.2020 10:15
    Удачи Полтаве, с таким Динамо можем и на позитивный результат рассчитывать!!!
    Все дружно п..ели по Такую Барселону, а там как шарик покатится) и да, где Ворскла ещё играет?
    stopor2016
      stopor2016, 28.11.2020 13:51
    +1
    Ilya , 28.11.2020 13:34
    Тут победа Ворсклы
    А на поле - победа Динамо.
    Surkis-fuflo
      Surkis-fuflo, 28.11.2020 15:05
    0
    Я з Полтавщини, то мені можна сьогодні повболівати за Ворсклу?
    lenares85
      lenares85, 28.11.2020 12:07
    0
    Может будут торговаться за что то. НО Ворскла эта не та что была при Павлове