Таблиця коефіцієнтів УЄФА. Зима близько: між Північчю та Півднем

«Зоря» розгромила АЕК, і Україна залишається між Шотландією та Туреччиною

Таблиця коефіцієнтів УЄФА. Зима близько: між Північчю та Півднем
© ФК Зоря Луганськ

У четвер, 26 листопада, відбулися матчі 4-го туру Ліги Європи, що вплинуло на таблицю коефіцієнтів УЄФА.

Луганська «Зоря» несподівано розгромила грецький АЕК у виїздному матчі 4-го туру ЛЄ (3:0). Команда Віктора Скрипника взяла перші очки в євросезоні, порадувавши українських вболівальників після невдач «Динамо» та «Шахтаря» в Лізі чемпіонів.

Україна залишається на 12-й позиції в рейтингу УЄФА. Сусідами є північна та південна країни. Відставання від Шотландії скоротилося з 0.475 до 0.325 бала. Туреччина позаду на інтервалі в 0.200.

У Шотландії (11 місце) в грі два гранди, але вже точно буде одна втрата. «Селтік» програв на виїзді празькій «Спарті» (1:4) і втратив навіть теоретичні шанси на вихід до весняного раунду. А ось «Рейнджерс» близький до отримання путівки до 1/16 фіналу: команда ледь не завдала поразки португальській «Бенфіці», яка врятувалася в кінцівці (2:2). Очки Шотландії діляться на 4 команди, а не на 5, як у інших конкурентів. Якщо дивитися тільки поточний сезон, то у представників півночі високе 6-е місце (5.750).

Туреччина (13 місце) теж набрала очки в четвер. «Сівасспор» взяв верх над «Карабахом» (3:2). Відставання Туреччини від України залишилося тим же, що й було до цього тижня (0.200), оскільки обидві федерації здобули по одній перемозі в мід-вік. У турків ще є «Істанбул Башакшехір» у Лізі чемпіонів.

Нагадаємо, що 11-те місце може дати пряму путівку до групового раунду ЛЧ, якщо виникне вакансія, залишена для переможця попереднього сезону ЛЧ. Боротьба триває, до кінця року ще два зимових футбольних євротижні.

Розкладка очок у країн-конкурентів у сезоні (11–13 місця)

Таблиця коефіцієнтів УЄФА 2021 (впливає на розподіл путівок в сезоні 2022/23)

Джерело даних: Bert Kassies

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Микола Степанюк, Sport.ua

(12 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    kum_Poltava_
      kum_Poltava_, 27.11.2020 23:13
    -1
    euro2012_za_2012euro, 27.11.2020 08:59
    Конкуренты будут биться до конца.
    /
    Шотландия, преимущество над Украиной в 2 победы:
    Селтик - ВЫЛЕТ ФАКТ, но очки наберут. Сосредоточены на внутреннем чемпионате.
    Рейнджерс - победят дома Стандарт и наберут очки с Лехом - в 1/16 ЛЕ (я думаю с 1-го места). Команда на ходу, рвется в первому за 10 лет чемпионству. С 2011 они не выиграли в Шотландии НИ ОДНОГО ТРОФЕЯ .
    ///
    Турция, ЕСЛИ у нас будет с ними равное количество очков, то мы будем выше их за счет ТЕКУЩЕГО СЕЗОНА.
    Сивасспор - пока третий, и надеюсь в 1/16 не пройдет.
    Трудный календарь с прямыми конкурентами.
    03.12.2020 Сивасспор ? : ? Вильярреал
    10.12.2020 22:00 Маккаби Тель-Авив ? : ? Сивасспор
    /
    Истамбул - даже ничья с Лейпцигом поставит крест на ЛЧ и даже ЛЕ, потом выезд к ПСЖ решающему задачу выхода из группы. Я думаю турки вылетят наглухо. Дома в чемпионате играют плохо.
    ///////////////////////////
    Итог Турцию не пропустим Шотландию не догоним.
    12 место.
    Тому не вигравали, що були за борги переведені ніби в 3 чи 4 лігу.
    kum_Poltava_
      kum_Poltava_, 27.11.2020 23:11
    0
    Зоря здивувала!
    K_Sarioglo@i.ua
      K_Sarioglo@i.ua, 27.11.2020 13:44
    +3
    Pavelgorov, 27.11.2020 09:15
    Динамо и Шахтер возьмут очки ?
    Динамо точно должно брать дома с Ференцварошем. Вполне возможно победу.
    Шахтер- хз. Уж очень ему с группой не повезло. Но даже ничьей с Интером по идее хватит чтоб остаться в еврокубках(ЛЕ).
    Maslyaspor
      Maslyaspor, 27.11.2020 12:00
    +1
    Але як же рашка здувається на очах , скоро буде боротись за 2 клуби в ЛЧ і матиме 4 клуби в єврокубках
    dd dent
    online
      dd dent, 27.11.2020 11:38
    +9
    Дк хорошо бы усилится и в ле хоть что-то показать, шахта если б туда же пролезла то может очки ещё брать, в зарю даже после победы не верится, увы, хоть и круто было бы если б прошли как-то, но не надо было всем очки в первом круге раздавать
    Hemingway
    online
      Hemingway, 27.11.2020 11:01
    +2
    Йдемо ніздря в ніздрю з Турками і Шотландцями:
    - у нас 2 перемоги 2 нічиїх
    - у турків 3 перемоги
    - у шотландців 2 перемоги і 3 нічиїх.
    Від австрійців 3.5 очка відставання, це дуже багато, майже нереально їх наздогнати.
    Владислав Антонов
    online
      Владислав Антонов, 27.11.2020 10:18
    +1
    Австрия, кстати, тоже проваливает сезон.
    Зальцбург может финишировать четвертым в группе ЛЧ (держим кулаки за Локомотив, все равно дальше 1/16 ЛЕ они не пройдут).
    ЛАСК под большим вопросом в группе с Тоттенхэмом и Антверпеном.
    Рапид может проиграть дуэль за второе место ЛЕ Мольде.
    Вольфсбергер пока второй, но там тоже все под большим вопросом, нужен прорыв Фейеноорда.
    Maslyaspor
      Maslyaspor, 27.11.2020 10:07
    0
    От кypva Шотландцям на 4 клуби ділити , а нам на 5
    Alexander Киев
    online
      Alexander Киев, 27.11.2020 10:07
    +11
    Ничейка Шахтёра с Интером или Реалом - выводит их в ЛЕ (если все ок).
    Динамо ничейку катает с Ференцом - выход в ЛЕ.
    Заря берет 2 победы и Аек рвет Брагу - выход в ЛЕ.
    Изи катки
    Pavelgorov
      Pavelgorov, 27.11.2020 09:15
    +4
    Динамо и Шахтер возьмут очки ?
    euro2012_za_2012euro
    online
      euro2012_za_2012euro, 27.11.2020 08:59
    +4
    Конкуренты будут биться до конца.
    /
    Шотландия, преимущество над Украиной в 2 победы:
    Селтик - ВЫЛЕТ ФАКТ, но очки наберут. Сосредоточены на внутреннем чемпионате.
    Рейнджерс - победят дома Стандарт и наберут очки с Лехом - в 1/16 ЛЕ (я думаю с 1-го места). Команда на ходу, рвется в первому за 10 лет чемпионству. С 2011 они не выиграли в Шотландии НИ ОДНОГО ТРОФЕЯ .
    ///
    Турция, ЕСЛИ у нас будет с ними равное количество очков, то мы будем выше их за счет ТЕКУЩЕГО СЕЗОНА.
    Сивасспор - пока третий, и надеюсь в 1/16 не пройдет.
    Трудный календарь с прямыми конкурентами.
    03.12.2020 Сивасспор ? : ? Вильярреал
    10.12.2020 22:00 Маккаби Тель-Авив ? : ? Сивасспор
    /
    Истамбул - даже ничья с Лейпцигом поставит крест на ЛЧ и даже ЛЕ, потом выезд к ПСЖ решающему задачу выхода из группы. Я думаю турки вылетят наглухо. Дома в чемпионате играют плохо.
    ///////////////////////////
    Итог Турцию не пропустим Шотландию не догоним.
    12 место.
    Микола Унгурян
    online
      Микола Унгурян, 27.11.2020 08:49
    -1
    Теоретично шотландців можна обійти, але практично навряд чи
    ingvar8888
      ingvar8888, 27.11.2020 08:48
    +4
    Ну да, зима близько , бо сурки з кротами в нори поховалися!....
    BEAR
      BEAR, 27.11.2020 08:05
    -9
    Не, ну зато больше раши набрали )))
    Можем кричать ура!
    Alexander Киев
    online
      Alexander Киев, 27.11.2020 10:07
    +11
    Ничейка Шахтёра с Интером или Реалом - выводит их в ЛЕ (если все ок).
    Динамо ничейку катает с Ференцом - выход в ЛЕ.
    Заря берет 2 победы и Аек рвет Брагу - выход в ЛЕ.
    Изи катки
    dd dent
    online
      dd dent, 27.11.2020 11:38
    +9
    Дк хорошо бы усилится и в ле хоть что-то показать, шахта если б туда же пролезла то может очки ещё брать, в зарю даже после победы не верится, увы, хоть и круто было бы если б прошли как-то, но не надо было всем очки в первом круге раздавать
    Pavelgorov
      Pavelgorov, 27.11.2020 09:15
    +4
    Динамо и Шахтер возьмут очки ?
    euro2012_za_2012euro
    online
      euro2012_za_2012euro, 27.11.2020 08:59
    +4
    Конкуренты будут биться до конца.
    /
    Шотландия, преимущество над Украиной в 2 победы:
    Селтик - ВЫЛЕТ ФАКТ, но очки наберут. Сосредоточены на внутреннем чемпионате.
    Рейнджерс - победят дома Стандарт и наберут очки с Лехом - в 1/16 ЛЕ (я думаю с 1-го места). Команда на ходу, рвется в первому за 10 лет чемпионству. С 2011 они не выиграли в Шотландии НИ ОДНОГО ТРОФЕЯ .
    ///
    Турция, ЕСЛИ у нас будет с ними равное количество очков, то мы будем выше их за счет ТЕКУЩЕГО СЕЗОНА.
    Сивасспор - пока третий, и надеюсь в 1/16 не пройдет.
    Трудный календарь с прямыми конкурентами.
    03.12.2020 Сивасспор ? : ? Вильярреал
    10.12.2020 22:00 Маккаби Тель-Авив ? : ? Сивасспор
    /
    Истамбул - даже ничья с Лейпцигом поставит крест на ЛЧ и даже ЛЕ, потом выезд к ПСЖ решающему задачу выхода из группы. Я думаю турки вылетят наглухо. Дома в чемпионате играют плохо.
    ///////////////////////////
    Итог Турцию не пропустим Шотландию не догоним.
    12 место.
    ingvar8888
    online
      ingvar8888, 27.11.2020 08:48
    +4
    Ну да, зима близько , бо сурки з кротами в нори поховалися!....
    K_Sarioglo@i.ua
    online
      K_Sarioglo@i.ua, 27.11.2020 13:44
    +3
    Pavelgorov, 27.11.2020 09:15
    Динамо и Шахтер возьмут очки ?
    Динамо точно должно брать дома с Ференцварошем. Вполне возможно победу.
    Шахтер- хз. Уж очень ему с группой не повезло. Но даже ничьей с Интером по идее хватит чтоб остаться в еврокубках(ЛЕ).
    Hemingway
    online
      Hemingway, 27.11.2020 11:01
    +2
    Йдемо ніздря в ніздрю з Турками і Шотландцями:
    - у нас 2 перемоги 2 нічиїх
    - у турків 3 перемоги
    - у шотландців 2 перемоги і 3 нічиїх.
    Від австрійців 3.5 очка відставання, це дуже багато, майже нереально їх наздогнати.
    Maslyaspor
      Maslyaspor, 27.11.2020 12:00
    +1
    Але як же рашка здувається на очах , скоро буде боротись за 2 клуби в ЛЧ і матиме 4 клуби в єврокубках
    Владислав Антонов
    online
      Владислав Антонов, 27.11.2020 10:18
    +1
    Австрия, кстати, тоже проваливает сезон.
    Зальцбург может финишировать четвертым в группе ЛЧ (держим кулаки за Локомотив, все равно дальше 1/16 ЛЕ они не пройдут).
    ЛАСК под большим вопросом в группе с Тоттенхэмом и Антверпеном.
    Рапид может проиграть дуэль за второе место ЛЕ Мольде.
    Вольфсбергер пока второй, но там тоже все под большим вопросом, нужен прорыв Фейеноорда.
    kum_Poltava_
      kum_Poltava_, 27.11.2020 23:11
    0
    Зоря здивувала!
    Maslyaspor
      Maslyaspor, 27.11.2020 10:07
    0
    От кypva Шотландцям на 4 клуби ділити , а нам на 5