26.11.2020, FT   ТВ-трансляція: 

ВІДЕО. З центра поля в дев'ятку! Феноменальний гол Вінкса за Тоттенхем

Шедевральний гол забитий у ворота «Лудогорця» в матчі 4-го туру Ліги Європи

ВІДЕО. З центра поля в дев'ятку! Феноменальний гол Вінкса за Тоттенхем
© Twitter

Шедевральний гол забитий в матчі 4-го туру Ліги Європи між англійським «Тоттенхемом» і болгарським «Лудогорцем» (4:0).

За рахунку 2:0 півзахисник господарів поля Гаррі Вінкс ударом майже від центру поля вразив ворота суперника. М'яч влучив у дев'ятку та від каркаса перетнув лінію воріт.

ВІДЕО. Гол-шедевр Гаррі Вінкса в матчі «Тоттенхем»  «Лудогорець».

 
Події матчу
73' ГОЛ ! М'яч забив Лукас Моура (Тоттенхем).
63' ГОЛ ! М'яч забив Гаррі Вінкс (Тоттенхем).
34' ГОЛ ! М'яч забив Carlos Vinicius (Тоттенхем).
16' ГОЛ ! М'яч забив Carlos Vinicius (Тоттенхем).
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Футбол 1/2/3

(17 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Игорь Левченко
      Игорь Левченко, 28.11.2020 08:42
    +2
    das ist fantastisch)
    Андрій  Кравченко
      Андрій Кравченко, 27.11.2020 20:37
    +2
    Найкращий кандидат на Пушкаша! Фантастика!
    u6464u
    online
      u6464u, 27.11.2020 14:13
    +7
    фантастика.
    Я Я
      Я Я, 27.11.2020 08:36
    +4
    А-бал-деть!
    BaZia
    online
      BaZia, 27.11.2020 08:17
    +8
    serg, 27.11.2020 00:32
    вообще, бильярдный удар. При том, что вратарь довольно близко у ворот находился, совсем чуть-чуть вышел. Удивительно, что рискнул ударить
    Сказал что на Бейла навешивал, ну окуетительная срезка получилась)
    serg
      serg, 27.11.2020 00:32
    +18
    вообще, бильярдный удар. При том, что вратарь довольно близко у ворот находился, совсем чуть-чуть вышел. Удивительно, что рискнул ударить
    Поручик Ржевский
    online
      Поручик Ржевский, 27.11.2020 00:30
    +19
    Super!
    Поручик Ржевский
    online
      Поручик Ржевский, 27.11.2020 00:30
    +19
    Super!
    serg
      serg, 27.11.2020 00:32
    +18
    вообще, бильярдный удар. При том, что вратарь довольно близко у ворот находился, совсем чуть-чуть вышел. Удивительно, что рискнул ударить
    BaZia
    online
      BaZia, 27.11.2020 08:17
    +8
    serg, 27.11.2020 00:32
    вообще, бильярдный удар. При том, что вратарь довольно близко у ворот находился, совсем чуть-чуть вышел. Удивительно, что рискнул ударить
    Сказал что на Бейла навешивал, ну окуетительная срезка получилась)
    u6464u
    online
      u6464u, 27.11.2020 14:13
    +7
    фантастика.
    Я Я
      Я Я, 27.11.2020 08:36
    +4
    А-бал-деть!
    Игорь Левченко
      Игорь Левченко, 28.11.2020 08:42
    +2
    das ist fantastisch)
    Андрій  Кравченко
      Андрій Кравченко, 27.11.2020 20:37
    +2
    Найкращий кандидат на Пушкаша! Фантастика!