Галатасарай активізує роботу з підписання Яремчука

Українського форварда в команді хоче бачити головний тренер Фатіх Терім

Галатасарай активізує роботу з підписання Яремчука
© Instagram. Роман Яремчук

Наставник «Галатасарая» Фатіх Терім попросив керівництво клубу підписати 24-річного форварда «Гента» і збірної України Романа Яремчука.

Стамбульський клуб вже вийшов на контакт з агентом Крістофом Енроте, який раніше допоміг йому купити Крістіана Луїндаму зі «Стандарда». У Енроте хороші зв'язки на бельгійському ринку, а тому це може допомогти «Галатасараю» простіше домовитися з «Гентом».

Крім того, найближчим часом представники «Галатасарая» планують вийти на контакт з самим Яремчуком, щоб уточнити у того бажання продовжити кар'єру в Туреччині. Раніше українець не був проти перебратися в Стамбул, і якщо він не змінив позицію, то «Галатасарай» намагатиметься погоджувати умови його придбання у «Гента».

Нагадаємо, перша новина про інтерес «Галатасарая» до Яремчука з'явилася ще на початку 2019 року. Після того стамбульці пробували підписати українця влітку минулого року, але зазнали невдачі.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — A Spor

(14 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Dmytro Novosad
      Dmytro Novosad, 03.12.2020 21:02
    0
    ему 24 года, какая Турция...
    POWER
      POWER, 26.11.2020 22:42
    0
    а с топ 5 чемпионатов предложений нету???
    UKRAINE FAN
    online
      UKRAINE FAN, 26.11.2020 22:22
    -3
    OKs100, 26.11.2020 17:28
    Зачем Ярумчуку какой-то Сарай?
    Ну наверное за тем что больше никуда не зовут
    samird
      samird, 26.11.2020 19:50
    +4
    OKs100, 26.11.2020 17:28
    Зачем Ярумчуку какой-то Сарай?
    Сарай переводится как "дворец" )). Вот нужен ли это дворец Роману, или лучше маленький уютный домик где-то возле Франкфурта?
    Поручик Ржевский
    online
      Поручик Ржевский, 26.11.2020 19:14
    +8
    Надо в топ-чемпионат идти.
    В команду, например, как Боруссия Мёнхенгладбах.
    Hemingway
    online
      Hemingway, 26.11.2020 19:05
    +10
    Цього хлопця добре було би в Італійський чемпіонат запустити
    Lex Aries
      Lex Aries, 26.11.2020 18:50
    +9
    Только не это! В 24 года переход в турецкий чемпионат - это конец карьеры.
    OKs100
      OKs100, 26.11.2020 17:28
    +15
    Зачем Ярумчуку какой-то Сарай?
    Артур Смайл
      Артур Смайл, 26.11.2020 17:04
    +11
    Та фигня. Это как в Брюгге перейти. Вроде лучше, чем Гент, но чемпионат того же уровня и команда откровенно средненькая. А годы идут...
    Alex86 1
    online
      Alex86 1, 26.11.2020 16:53
    -3
    axylinam, 26.11.2020 16:37
    Играть в сарае не лучший вариант для Яремчука
    но и не худший
    axylinam
    online
      axylinam, 26.11.2020 16:37
    +15
    Играть в сарае не лучший вариант для Яремчука
    ihor7003
      ihor7003, 26.11.2020 16:29
    +5
    Коментар згорнуто. Показати
    И Коноплянку пусть возьмут и будет им счастье!
    dd dent
    online
      dd dent, 26.11.2020 16:28
    -2
    Интересный вар
    OKs100
    online
      OKs100, 26.11.2020 17:28
    +15
    Зачем Ярумчуку какой-то Сарай?
    axylinam
    online
      axylinam, 26.11.2020 16:37
    +15
    Играть в сарае не лучший вариант для Яремчука
    Артур Смайл
      Артур Смайл, 26.11.2020 17:04
    +11
    Та фигня. Это как в Брюгге перейти. Вроде лучше, чем Гент, но чемпионат того же уровня и команда откровенно средненькая. А годы идут...
    Hemingway
    online
      Hemingway, 26.11.2020 19:05
    +10
    Цього хлопця добре було би в Італійський чемпіонат запустити
    Lex Aries
      Lex Aries, 26.11.2020 18:50
    +9
    Только не это! В 24 года переход в турецкий чемпионат - это конец карьеры.
    Поручик Ржевский
    online
      Поручик Ржевский, 26.11.2020 19:14
    +8
    Надо в топ-чемпионат идти.
    В команду, например, как Боруссия Мёнхенгладбах.
    ihor7003
      ihor7003, 26.11.2020 16:29
    +5
    Коментар згорнуто. Показати
    И Коноплянку пусть возьмут и будет им счастье!
    samird
    online
      samird, 26.11.2020 19:50
    +4
    OKs100, 26.11.2020 17:28
    Зачем Ярумчуку какой-то Сарай?
    Сарай переводится как "дворец" )). Вот нужен ли это дворец Роману, или лучше маленький уютный домик где-то возле Франкфурта?
    Dmytro Novosad
      Dmytro Novosad, 03.12.2020 21:02
    0
    ему 24 года, какая Турция...
    POWER
      POWER, 26.11.2020 22:42
    0
    а с топ 5 чемпионатов предложений нету???