Рональд КУМАН: «Проти Динамо грала та Барселона, яку ми хочемо бачити»

Наставник каталонців – про перемогу над віце-чемпіоном України

1284
3
Футбол 1/2/3. Рональд Куман

Головний тренер каталонської «Барселони» Рональд Куман прокоментував перемогу над київським «Динамо» (4:0) в матчі четвертого туру групового раунду Ліги чемпіонів.

«Проти «Динамо» грала та «Барселона», яку ми хочемо бачити. Мої футболісти домінували на полі, так що я можу ними пишатися. Можливо в першому таймі нам не вистачило ефективності в атаці, але після перерви все компенсували чотири голи, тому я дуже радий.

Зараз граємо в божевільному графіку, тому довелося надати відпочинок лідерам. Але ті, хто їх замінив, змогли себе проявити. Відчувалося бажання грати і здобути перемогу. Я задоволений», - сказав Куман.