6

WhoScored: Бущан — найгірший гравець Динамо в матчі з Барселоною

Футболіст київського клубу набрав всього 5,6 бали

ФК Динамо Київ. Георгій Бущан

Авторитетний портал WhoScored опублікував свою версію оцінок гравцям матчу Ліги чемпіонів «Динамо» — «Барселона» (0:4).

Найгіршим гравцем у складі київської команди став голкіпер Георгій Бущан, який отримав 5,6 бали. Всього «Барселона» завдала по воротах Бущана 14 ударів, 7 з яких були у площину. Найкращим в «Динамо» став уругвайський вінгер Карлос де Пена, який набрав 7,2 бали.

У «Барселоні» найвищу оцінку отримав 29-річний данський форвард Мартін Брайтвейт, який відзначився дублем — 8,9 бали. Найгіршим з гравців стартового складу став 25-річний захисник Клеман Лангле (6,3 бали), з тих, що виходили на заміну — 22-річний бразильський хавбек Матеус Фернандес (6,1 бали).