Віталій МИКОЛЕНКО: «Всі голи логічні. У Динамо немає класу Барселони»

Гравець прокоментував невдачу в поєдинку Ліги чемпіонів

2230
8
fcdynamo.kiev.ua

Захисник «Динамо» Київ Віталій Миколенко прокоментував поразку 0:4 в матчі Ліги чемпіонів проти «Барселони».

«По першому тайму скажу, що добре оборонялися, але не вийшло в атаці. А у другому таймі не знаю. Або індивідуальні помилки, або втомилися вже. Тому пропустили стільки м'ячів».

«Були помилки в обороні і атаці. Не вистачало останнього пасу і класу, який є у «Барселони». Всі голи логічні. Без Мессі? Вони і без нього, і без Піке з Де Йонгом дуже сильні», - сказав Миколенко в коментарі Футбол 1.