Галичанка і в другому матчі обіграла Куманово

Львівська команда вийшла в 1/8 фіналу Єврокубка

1211
0
facebook.com

Результат першого матчу третього раунду Єврокубка, зрозуміло, наклав відбиток на матч-відповідь. Нагадаємо, тут же, у львівському Палаці спорту «Галичина» наша команда впевнено розібралася з північно-македонським клубом «Куманово» (33:17). Тому другий матч, в якому македонки були номінальними господинями паркету, перетворювався на формальність.

Проте, «Галичанка» вже до 8-ї хвилині домоглася комфортної переваги в 2 м'ячі і утримувала її практично до свистка на перерву. На жаль, українки провалили останні пару хвилин першого тайму: за рахунку 13:15 гандболістки «Куманово» закинули три м'ячі поспіль і на перерву пішли в статусі лідера - 16:15.

Тим не менш, у другому таймі все дуже скоро стало на свої місця. «Галичанка» не тільки зрівняла рахунок, а й вийшла вперед, вже не дозволяючи суперницям наблизитися на «небезпечну» відстань. У підсумку - 31:26 на користь львівської команди. Яка, таким чином, вийшла в 1/8 фіналу Європейського кубка. Жеребкування наступного раунду турніру відбудеться в середу, 25 листопада. Матчі заплановані на 9 і 16 січня наступного року.

Європейський кубок. Третій раунд. Матч-відповідь (перший матч - 33:17 на користь «Галичанки»).

«Куманово» - «Галичанка» - 26:31 (16:15)