21.11.2020, FT   ТВ-трансляція: 

Атлетіко з мінімальним рахунком обіграв Барселону

До єдиного голу в матчі призвела груба помилка воротаря каталонців Тер Штегена

Атлетіко з мінімальним рахунком обіграв Барселону
© https://twitter.com/atleti

Перед початком цього матчу було багато розмов про те, як зіграє проти «Барселони» її колишній футболіст, а нині гравець «Атлетіко» Луїс Суарес. Однак уругвайський нападник не був включений навіть до заявки мадридського клубу, уругваєць підхопив коронавірус під час матчів за національну збірну. Проте його нові партнери розпочали матч проти каталонців досить агресивно і за перші одинадцять хвилин створили два дуже небезпечних моменти біля воріт гостей.

Спочатку на 5-й хвилині Сауль завдав сильного удару в лівий верхній кут воріт, але Тер Штеген зумів перевести м'яч на кутовий. А потім Льоренте справа увірвався до штрафного майданчика суперників і пробив. М'яч із дзвоном вдарився у поперечину і вилетів за межі поля. Щодо «Барселони», то і у них на перших хвилинах міг відзначитися Грізманн, але його удар головою з близької відстані виявився неточним.

А потім майже до самої перерви гра проходила без особливих моментів. І тільки на 41-й хвилині Мессі, отримавши пас від Альби, опинився сам на сам із Облаком, але переграти голкіпера «Атлетіко» йому не вдалося. І коли, здавалося, що на перерву команди підуть за нульового рахунку, грубу помилку допустив воротар «Барселони» Тер Штеген. Він вибіг на перехоплення м'яча майже до центру поля, але не зумів до нього дістатися першим. А Карраско, технічно обігравши німця, забивав вже практично в порожні ворота.

В другому таймі по-справжньому гольових моментів теж було небагато. Так, на 57-й хвилині Лангле після передачі Мессі бив з близької відстані головою, але влучив прямо в Облака. А на 82-й хвилині після пасу все того ж Мессі вже Грізманн пробивав головою, але знову потрапив м’ячем у воротаря.

В підсумку «Атлетіко» виграв з рахунком 1:0 і за очками наздогнав у турнірній таблиці лідера чемпіонату «Реал Сосьєдад».

Чемпіонат Іспанії. 10-й тур

Атлетико - Барселона - 1:0

 Карраско (45+3)

Коке (9), Карраско (26), Савіч (79), Хіменес (80) 

«Атлетико»: Облак, Триппьєр, Савіч, Хіменес, Ермосо, Коке, Сауль, Льоренте (Д.Коста, 73), Карраско (Феліпе, 90+1), Корреа (Лемар, 84), Фелікс (Кондогбиа, 84)

«Барселона»: Тер Штеген, Роберто, Піке (Дест, 62), Лангле, Альба, Пьяніч (Брейтуейт, 83), Де Йонг, Мессі, Дембеле, Педрі (Коутіньо, 57), Грізманн (Трінкау, 83)

Арбітр: Хосе Мунуера Монтеро

Стадіон: «Ванда Метрополітано»

АТЛЕТИКО - БАРСЕЛОНА. ТЕКСТОВА ТРАНСЛЯЦІЯ МАТЧУ

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Ігор Заржицький, Sport.ua

(4 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    99460
      99460, 22.11.2020 12:29
    0
    K_Sarioglo@i.ua, 22.11.2020 01:19
    Где Месси, где?
    А знаете почему? Потому что нечего удерживать человека силой если он хочет уйти!
    Да не хочет и не хотел оно (месси) уйти , оно хотело быть ЦАРЁМ , а тут вдруг бац - и вторая смена !!!
    andre_lui
    online
      andre_lui, 22.11.2020 10:40
    0
    Помилка не лише Терштегена. Обрізка, також в центрі поля. Терштеген помилився ще раніше, коли вийшов за далеко, а після обрізки і контратаки вже не встигав назад.
    sidor zalcman
      sidor zalcman, 22.11.2020 10:36
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    Roman Chekhovskyi, 22.11.2020 00:25
    По суті для ДК нема різниці чи нічия з Барсою чи поразка (виграти все таки надскладне завдання) головне виграти в угорців
    Это было ясно с момента попадания в такую группу.)
    sidor zalcman
      sidor zalcman, 22.11.2020 10:34
    -3
    Коментар згорнуто. Показати
    bzzzzz, 22.11.2020 10:25
    щас самые сильные команды Испании это Севилья и Атлетико, хех
    Значит Динамо обязано выносить 10-ю Барсу на 5:0
    bzzzzz
    online
      bzzzzz, 22.11.2020 10:25
    0
    щас самые сильные команды Испании это Севилья и Атлетико, хех
    Ёкарный Бабай
      Ёкарный Бабай, 22.11.2020 08:12
    +5
    K_Sarioglo@i.ua, 22.11.2020 01:19
    Где Месси, где?
    А знаете почему? Потому что нечего удерживать человека силой если он хочет уйти!
    А он хотел уйти? По-моему это был театр одного актора. Теперь он в выигрышной позиции, в бедах невиноватый. Уйти неплохо, остаться тоже - ответственности никакой.
    Игорь Левченко
      Игорь Левченко, 22.11.2020 02:00
    +2
    Alex Anatoliuov, 22.11.2020 00:07
    Атлетік лутше играв и виграв
    Какой такой Атлетик?)
    Andy Chak
    online
      Andy Chak, 22.11.2020 01:38
    +1
    Alex Anatoliuov, 22.11.2020 00:07
    Атлетік лутше играв и виграв
    грав Атлетіко, і виграв. Різні клуби, якщо щось...
    K_Sarioglo@i.ua
    online
      K_Sarioglo@i.ua, 22.11.2020 01:19
    +8
    Где Месси, где?
    А знаете почему? Потому что нечего удерживать человека силой если он хочет уйти!
    Влад Тараненко
    online
      Влад Тараненко, 22.11.2020 01:17
    +1
    Roman Chekhovskyi, 22.11.2020 00:25
    По суті для ДК нема різниці чи нічия з Барсою чи поразка (виграти все таки надскладне завдання) головне виграти в угорців
    Та даже если выиграют у Барсы и проиграют Реброву, то вылетят, так что по факту этот матч не решает, разве что еще у Юве выиграть, тогда да, но это с области научной фантастики уже
    Серега Чичирко
      Серега Чичирко, 22.11.2020 00:26
    +5
    Три победы в 8 играх, жесть Динамо должно побороться за очки
    Roman Chekhovskyi
      Roman Chekhovskyi, 22.11.2020 00:25
    +1
    viktor112007, 22.11.2020 00:14
    Дивився матч Барси в чемпі перед матчем з Динамо і писав тоді, що з такою Барсою у киян є шанси взяти очки. Мене замінусили тоді дико, але я був правий, у Динамо на виїзді справді були дуже хороші шанси вивезти хоча би нічию.
    І матч з Атлетіко теж показує, що у киян будуть шанси на нормальний результат у Києві. Барса, дуже м'яко кажучи, не вражає, трансферна політика абсолютно дибільна, забивати нема кому. Мессі грає без мотивації, видно, що майже примушує себе грати за Барсу, треба було його відпускати за хороші гроші. Не зробить він 30+ результативних дій за цей чемпіонат, що робив дуже багато багато років поспіль, шкода що такий рекорд перерветься
    По суті для ДК нема різниці чи нічия з Барсою чи поразка (виграти все таки надскладне завдання) головне виграти в угорців
    viktor112007
    online
      viktor112007, 22.11.2020 00:14
    +2
    Дивився матч Барси в чемпі перед матчем з Динамо і писав тоді, що з такою Барсою у киян є шанси взяти очки. Мене замінусили тоді дико, але я був правий, у Динамо на виїзді справді були дуже хороші шанси вивезти хоча би нічию.
    І матч з Атлетіко теж показує, що у киян будуть шанси на нормальний результат у Києві. Барса, дуже м'яко кажучи, не вражає, трансферна політика абсолютно дибільна, забивати нема кому. Мессі грає без мотивації, видно, що майже примушує себе грати за Барсу, треба було його відпускати за хороші гроші. Не зробить він 30+ результативних дій за цей чемпіонат, що робив дуже багато багато років поспіль, шкода що такий рекорд перерветься
    Alex Anatoliuov
      Alex Anatoliuov, 22.11.2020 00:07
    0
    Атлетік лутше играв и виграв
    K_Sarioglo@i.ua
    online
      K_Sarioglo@i.ua, 22.11.2020 01:19
    +8
    Где Месси, где?
    А знаете почему? Потому что нечего удерживать человека силой если он хочет уйти!
    Ёкарный Бабай
      Ёкарный Бабай, 22.11.2020 08:12
    +5
    K_Sarioglo@i.ua, 22.11.2020 01:19
    Где Месси, где?
    А знаете почему? Потому что нечего удерживать человека силой если он хочет уйти!
    А он хотел уйти? По-моему это был театр одного актора. Теперь он в выигрышной позиции, в бедах невиноватый. Уйти неплохо, остаться тоже - ответственности никакой.
    Серега Чичирко
      Серега Чичирко, 22.11.2020 00:26
    +5
    Три победы в 8 играх, жесть Динамо должно побороться за очки
    Игорь Левченко
      Игорь Левченко, 22.11.2020 02:00
    +2
    Alex Anatoliuov, 22.11.2020 00:07
    Атлетік лутше играв и виграв
    Какой такой Атлетик?)
    viktor112007
    online
      viktor112007, 22.11.2020 00:14
    +2
    Дивився матч Барси в чемпі перед матчем з Динамо і писав тоді, що з такою Барсою у киян є шанси взяти очки. Мене замінусили тоді дико, але я був правий, у Динамо на виїзді справді були дуже хороші шанси вивезти хоча би нічию.
    І матч з Атлетіко теж показує, що у киян будуть шанси на нормальний результат у Києві. Барса, дуже м'яко кажучи, не вражає, трансферна політика абсолютно дибільна, забивати нема кому. Мессі грає без мотивації, видно, що майже примушує себе грати за Барсу, треба було його відпускати за хороші гроші. Не зробить він 30+ результативних дій за цей чемпіонат, що робив дуже багато багато років поспіль, шкода що такий рекорд перерветься
    Andy Chak
    online
      Andy Chak, 22.11.2020 01:38
    +1
    Alex Anatoliuov, 22.11.2020 00:07
    Атлетік лутше играв и виграв
    грав Атлетіко, і виграв. Різні клуби, якщо щось...
    Влад Тараненко
    online
      Влад Тараненко, 22.11.2020 01:17
    +1
    Roman Chekhovskyi, 22.11.2020 00:25
    По суті для ДК нема різниці чи нічия з Барсою чи поразка (виграти все таки надскладне завдання) головне виграти в угорців
    Та даже если выиграют у Барсы и проиграют Реброву, то вылетят, так что по факту этот матч не решает, разве что еще у Юве выиграть, тогда да, но это с области научной фантастики уже
    Roman Chekhovskyi
      Roman Chekhovskyi, 22.11.2020 00:25
    +1
    viktor112007, 22.11.2020 00:14
    Дивився матч Барси в чемпі перед матчем з Динамо і писав тоді, що з такою Барсою у киян є шанси взяти очки. Мене замінусили тоді дико, але я був правий, у Динамо на виїзді справді були дуже хороші шанси вивезти хоча би нічию.
    І матч з Атлетіко теж показує, що у киян будуть шанси на нормальний результат у Києві. Барса, дуже м'яко кажучи, не вражає, трансферна політика абсолютно дибільна, забивати нема кому. Мессі грає без мотивації, видно, що майже примушує себе грати за Барсу, треба було його відпускати за хороші гроші. Не зробить він 30+ результативних дій за цей чемпіонат, що робив дуже багато багато років поспіль, шкода що такий рекорд перерветься
    По суті для ДК нема різниці чи нічия з Барсою чи поразка (виграти все таки надскладне завдання) головне виграти в угорців
    99460
      99460, 22.11.2020 12:29
    0
    K_Sarioglo@i.ua, 22.11.2020 01:19
    Где Месси, где?
    А знаете почему? Потому что нечего удерживать человека силой если он хочет уйти!
    Да не хочет и не хотел оно (месси) уйти , оно хотело быть ЦАРЁМ , а тут вдруг бац - и вторая смена !!!
    andre_lui
    online
      andre_lui, 22.11.2020 10:40
    0
    Помилка не лише Терштегена. Обрізка, також в центрі поля. Терштеген помилився ще раніше, коли вийшов за далеко, а після обрізки і контратаки вже не встигав назад.
    sidor zalcman
      sidor zalcman, 22.11.2020 10:36
    0