21.11.2020, FT   ТВ-трансляція: 

Луїш КАШТРУ: «Шахтар в матчі з Боруссією буде шукати перемогу»

Наставник дав коментар за підсумками нічиєї в матчі УПЛ

Луїш КАШТРУ: «Шахтар в матчі з Боруссією буде шукати перемогу»
© shakhtar.com

Тренер «Шахтаря» Луїш Каштру прокоментував нічию 1:1 в матчі УПЛ проти «Олександрії», а також майбутній матч Ліги чемпіонів з «Боруссією» з Менхенгладбаха.

- Вилучення Мораеса оголило проблему другого форварда «Шахтаря». Чи згодні ви з тим, що йому немає альтернативи і цю проблему потрібно вирішувати?
- Ні, у нас є Фернандо і є Дентіньо. Коли відбулося вилучення, нам потрібно було дещо трохи поміняти. Ситуація була несподіваною, ніхто не розминався. Необхідно було дати час гравцям розігрітися перед виходом на поле, тому що у нас і так вже повно травм. У таку погоду не хотілося випускати «холодного» футболіста - дали йому розім'ятися. На позицію нападника, крім Мораеса, є Фернандо і Дентіньо. Ми прийняли рішення поставити Дентіньо. Пізніше відтягнули його на фланг, Тете - на позицію лівого захисника, випустили також Фернандо. Протягом матчу ми використовували трьох нападників, які у нас є. Поставили Фернандо нападаючим і відтягнули Дентіньо наліво, щоб відкрити більше зон для Тете. На іншому фланзі був Додо. Ми дали більше свободи в атакуючих діях Майкону, зафіксувавши Степаненка. Плюс є Соломон. Кількісно попереду було все добре. На жаль, не змогли перемогти, незважаючи на все те, що намагалися робити в команді.
 
- Катерина Монзуль вже не в перший раз вилучає гравців за подібні фоли. Як ви прокоментуєте червону картку Мораеса?

- Аналізувати суддівство не в моїх звичках, я не буду цього робити. Пані арбітр прийняла рішення, що це вилучення. Скажу, що я бачив і відчув: Мораес послизнувся, це було не спеціально. Думаю, це видно. Те, як він послизнувся і врізався в суперника, було несподівано для самого гравця. Арбітр прийняв рішення про вилучення. Воно відбулося дуже рано. У нас і так було стільки проблем до гри. На жаль, не змогли перемогти, а це була наша мета.
 
- Відсутність Хочолави, Бондаря, Трубіна і Марлоса можна пояснити поїздками і поверненням зі збірної. З якої причини до заявки не потрапив Тайсон?

- Усі футболісти, яких не було сьогодні, або травмовані, або на карантині. Я можу зараз говорити про кожного. Коваленко з коронавірусом, Тайсон і Хочолава травмовані. Малишев, Коноплянка - травмовані. Марлос, Трубін, Бондар - на карантині через те, що мали контакт з іншими хлопцями зі збірної України. Не знаю, чи забуваю зараз про когось - у нас 9-10 гравців, які не можуть бути з нами або через хворобу, або через травми, або через карантин. Це світ, в якому ми живемо сьогодні. Багато складнощів для тренерів. Намагаємося приймати найкращі рішення, але є дуже важкі і комплексні моменти. На жаль, зараз живемо в дуже дивному світі. Все непросто.
 
- Ви вирішили задіяти зліва Сіпріано, а не змістити Матвієнка на цю позицію. Чи варто очікувати бразильця з перших хвилин в Німеччині?
- Прийняв це рішення, тому що повернулися зі збірної центральні захисники Матвієнко і Кривцов, які дають певну стабільність. Була і друга ідея. Зараз у нас немає ні Бондаря, ні Хочолави, тому ми поставили б Вітао з Кривцовим, а Матвієнка могли б відтягнути наліво. Але в такому випадку була б пара центральних захисників, які не так звикли один до одного, і Матвієнко грав би на тій позиції, до якої не звик. Тобто могли б створити нестабільність в двох зонах, а це недобре. Сіпріано прекрасно тренувався. Так, він дуже рано отримав жовту картку - мені тоді здалося, що це було незаслужено. У будь-якому випадку, я пояснив.
 
- Ваша думка про ситуацію зі скасуванням матчу збірних України і Швейцарії? Яке рішення може бути?
- Що коментувати? Зараз є дуже дивні ситуації, яких ми не розуміємо. Я навіть не знаю, що сказати. Одні матчі скасовують, інші - не скасовують. Одні можуть грати, а інші чомусь не можуть. Зараз взагалі все незрозуміле відбувається в футболі. На стадіонах немає публіки, але є публіка на якихось інших заходах. Або сьогодні можна, а післязавтра не можна. Або в Лізі чемпіонів можна, а в чемпіонаті не можна. Чесно, я не розумію деяких речей. Думаю, з правилами можна все робити. За правилами можна приводити людей на стадіони. Повинні бути правила, щоб жити в цьому новому світі. В кінотеатри люди ходять, а на стадіони - ні. Вболівальників не вистачає на стадіонах - без різниці, наших чи інших команд. У стадіону повинна бути енергія і душа. А вони порожні - без серця і без душі. Психологічно це жахливо діє на всіх нас. Плюс сезон почався відразу після попереднього. Все це змушує нас втомлюватися.
 
- Наступний матч - в Лізі чемпіонів з «Боруссією» М. Яким «Шахтар» постане в цій грі?
- «Шахтар» буде шукати перемогу, як робить це завжди. Дуже часто вважається, ніби те, що сталося раніше в чемпіонаті або Лізі чемпіонів якось логічно подіє. Ні, зараз у футболі логіки немає, все може статися. Наша мета - показати хороший виступ в наступному матчі Ліги чемпіонів і домогтися гарного результату, який залишить нас у цьому змаганні.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — ФК Шахтар Донецьк

(5 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    sand
    online
      sand, 22.11.2020 03:10
    0
    Да и вообще. Выиграть у реала, обосраться с Боруссией, еле унести ничью с Александрией... Стабильность, блеать
    sand
    online
      sand, 22.11.2020 03:06
    0
    zzg77, 22.11.2020 00:14
    Искать, конечно, будет, но только что найдёт! Дома тоже искал, а нашёл то, о чём даже не мечтал!!!
    Та да. Огребли конкретно.
    sand
    online
      sand, 22.11.2020 03:04
    0
    Vipfishman2, 21.11.2020 23:11
    Да брось , Каштру 🤣🤣🤣 В немецких фильмах для взрослых все роли давно расписаны ..🤣🤣🤣и вы там , по сюжету , отнюдь не победу искать будете ... а кое что другое , причём много раз и в себя как недавно в Киеве
    Недавно в Киеве... Это ты о 0-3? И да, шмайликов побольше, иначе никто не поймет, шо ты хотело сказать.
    bullyUA
      bullyUA, 22.11.2020 00:36
    0
    На правах рекламы.
    -----------
    Продаю собаку ищейку.
    DKTheBest2
    online
      DKTheBest2, 22.11.2020 00:36
    +2
    Це якщо німці не сховають за декількома голами ту перемогу від Шахтаря.
    zzg77
    online
      zzg77, 22.11.2020 00:14
    +1
    Искать, конечно, будет, но только что найдёт! Дома тоже искал, а нашёл то, о чём даже не мечтал!!!
    bolelschik
      bolelschik, 22.11.2020 00:13
    +1
    Если сыграют достойно, это будет сенсация
    Микола Хобзей
      Микола Хобзей, 21.11.2020 23:29
    +2
    пздц шакхтарю
    Pavelgorov
      Pavelgorov, 21.11.2020 23:24
    -4
    Все команды в ЛЕ и ЛЧ от Украины выглядят очень плохо
    Vipfishman2
    online
      Vipfishman2, 21.11.2020 23:11
    -1
    Да брось , Каштру 🤣🤣🤣 В немецких фильмах для взрослых все роли давно расписаны ..🤣🤣🤣и вы там , по сюжету , отнюдь не победу искать будете ... а кое что другое , причём много раз и в себя как недавно в Киеве
    MetalKH
      MetalKH, 21.11.2020 23:08
    +2
    Maccceo Plex Plex, 21.11.2020 21:53
    Лень читать. Про отставку сказал что-то?
    Какая отставка? Отличный тренер. Продлевать контракт нужно
    Сергей 1
    online
      Сергей 1, 21.11.2020 22:38
    +5
    Дальше будете только ждать
    Ya H
    online
      Ya H, 21.11.2020 22:24
    +5
    Будет искать победу Боруссии.
    ZAKARPATFAN
    online
      ZAKARPATFAN, 21.11.2020 22:20
    -6
    DK1961, 21.11.2020 22:19
    Что найдёт шлюхтер в Германии, я лучше не напишу. А то забанят. С 4 очками останетесь 4-ми в группе. А Динамо обыграет венгров в и войдёт в евровесну.
    Наивный
    DK1961
    online
      DK1961, 21.11.2020 22:19
    +2
    Что найдёт шлюхтер в Германии, я лучше не напишу. А то забанят. С 4 очками останетесь 4-ми в группе. А Динамо обыграет венгров в и войдёт в евровесну.
    ZAKARPATFAN
    online
      ZAKARPATFAN, 21.11.2020 22:15
    -5
    "Очень часто считается, что происшедшее раньше в чемпионате или Лиге чемпионов как-то логично подействует. Нет, сейчас в футболе логики нет, все может произойти"
    Гениально и все правильно сказано! Именно поэтому ждём победы над Боруссией!
    FACE_CONTROL
    online
      FACE_CONTROL, 21.11.2020 22:05
    -3
    Та дай Бог.
    ass36
      ass36, 21.11.2020 22:04
    +1
    Да какая победа ничья будет за победу.
    Maccceo Plex Plex
      Maccceo Plex Plex, 21.11.2020 21:53
    -4
    Лень читать. Про отставку сказал что-то?
    nicksaf
    online
      nicksaf, 21.11.2020 21:51
    +4
    И что найдёт?
    Сергей 1
    online
      Сергей 1, 21.11.2020 22:38
    +5
    Дальше будете только ждать
    Ya H
    online
      Ya H, 21.11.2020 22:24
    +5
    Будет искать победу Боруссии.
    nicksaf
    online
      nicksaf, 21.11.2020 21:51
    +4
    И что найдёт?
    DKTheBest2
    online
      DKTheBest2, 22.11.2020 00:36
    +2
    Це якщо німці не сховають за декількома голами ту перемогу від Шахтаря.
    Микола Хобзей
      Микола Хобзей, 21.11.2020 23:29
    +2
    пздц шакхтарю
    MetalKH
      MetalKH, 21.11.2020 23:08
    +2
    Maccceo Plex Plex, 21.11.2020 21:53
    Лень читать. Про отставку сказал что-то?
    Какая отставка? Отличный тренер. Продлевать контракт нужно
    DK1961
    online
      DK1961, 21.11.2020 22:19
    +2
    Что найдёт шлюхтер в Германии, я лучше не напишу. А то забанят. С 4 очками останетесь 4-ми в группе. А Динамо обыграет венгров в и войдёт в евровесну.
    zzg77
    online
      zzg77, 22.11.2020 00:14
    +1
    Искать, конечно, будет, но только что найдёт! Дома тоже искал, а нашёл то, о чём даже не мечтал!!!
    bolelschik
      bolelschik, 22.11.2020 00:13
    +1
    Если сыграют достойно, это будет сенсация
    ass36
      ass36, 21.11.2020 22:04
    +1
    Да какая победа ничья будет за победу.
    Invulnerable
      Invulnerable, 21.11.2020 21:46
    +1
    Случайно неслучайно никого не интересует Монзуль Браво !!! И Мораеса и Сидорчука костоломов нужно на пару месяцев дать наказание
    sand
    online
      sand, 22.11.2020 03:10
    0
    Да и вообще. Выиграть у реала, обосраться с Боруссией, еле унести ничью с Александрией... Стабильность, блеать
    sand
    online
      sand, 22.11.2020 03:06
    0
    zzg77, 22.11.2020 00:14
    Искать, конечно, будет, но только что найдёт! Дома тоже искал, а нашёл то, о чём даже не мечтал!!!
    Та да. Огребли конкретно.
    sand
    online
      sand, 22.11.2020 03:04
    0
    Vipfishman2, 21.11.2020 23:11
    Да брось , Каштру 🤣🤣🤣 В немецких фильмах для взрослых все роли давно расписаны ..🤣🤣🤣и вы там , по сюжету , отнюдь не победу искать будете ... а кое что другое , причём много раз и в себя как недавно в Киеве
    Недавно в Киеве... Это ты о 0-3? И да, шмайликов побольше, иначе никто не поймет, шо ты хотело сказать.
    bullyUA
      bullyUA, 22.11.2020 00:36
    0
    На правах рекламы.
    -----------
    Продаю собаку ищейку.