21.11.2020, FT   ТВ-трансляція: 

Шахтар в меншості не зміг обіграти Олександрію

У Києві команди обмінялися голами на початку другого тайму

Шахтар в меншості не зміг обіграти Олександрію

З різних причин обидва клуби не змогли задіяти в цьому поєдинку деяких своїх футболістів. Але у гірників, як відомо, є в наявності значно більше кваліфікованих гравців і тому для їхнього тренерського штабу не було особливих проблем виставити на матч практично бойовий склад. Щодо гостей, то тут найбільш вразливим місцем через відсутність Юрія Паньківа могла здатися воротарська позиція. Та й у захисті Володимир Шаран змушений був використовувати далеко не оптимальне поєднання.

Як не дивно, але стартовий відрізок цієї зустрічі пройшов з невеликою перевагою «Олександрії». Вона більше володіла м'ячем і частіше йшла вперед великими силами. Щоправда до небезпечних моментів справа так і не дійшла. І лише після того, як на 15-й хвилині Жуніор Мораес завдав першого і неточного удару по воротах у цьому матчі, гості в контратаці цілком могли відкривати рахунок. В цьому епізоді відмінно зіграв Валерій Лучкевич, який на правому фланзі дістав м'яч буквально біля лицьової лінії і віддав передачу ближче до центру штрафного майданчика Кирилу Ковальцю. Той бити не став, а відпасував м'яч ще далі на відкритого Максима Третьякова, але завершальний удар у півзахисника гостей вийшов не дуже сильним, та ще й прямо в руки Андрію Пятову.

Далі ігрова перевага перейшла до гірників. Тепер вже вони більшу частину часу проводили на половині поля суперників, однак крім двох ударів Тете (перший раз м'яч пролетів вище воріт, а в другому випадку впевнено зіграв Олег Білик) футболісти «Шахтаря» більше нічого не створили.

А потім на 29-й хвилині стався епізод, після якого номінальні господарі поля залишилися в меншості. Це Жуніор Мораес грубо зіграв в центрі поля проти Євгена Банади. Спочатку арбітр матчу Катерина Монзуль показала порушнику жовту картку, але переглянувши момент за допомогою VAR, поміняла колір на червоний.

Вже маючи на одного гравця більше, «Олександрія» на 34-й хвилині провела хорошу атаку, завершував яку ударом приблизно з лінії штрафного майданчика Валерій Лучкевич, але трохи промахнувся. А потім до кінця тайму тричі могли відзначитися гравці «Шахтаря». Так, на 37-й хвилині після удару здалеку Тараса Степаненка голкіпер гостей Олег Білик відбив м'яч, що летів під поперечину, на кутовий. І трохи пізніше два удари поспіль по воротах суперників завдав Манор Соломон, однак обидва рази м'яч пролітав поруч зі штангою.
      
Відразу після перерви на 47-й хвилині «Шахтар» все ж досяг успіху. Це Алан Патрік з лівого флангу виконав прекрасну діагональну передачу на протилежний кут воротарського майданчика, куди з-за спини Максима Третьякова стрімко вибіг Додо і головою з близької відстані відправив м'яч у сітку воріт. Буквально тут же через дві хвилини спробував відповісти Кирило Ковалець, але з ходу пробив повз ворота.

Втім, вже на 53-й хвилині рахунок у матчі став рівним. І знову в центрі уваги опинився Кирило Ковалець. Цього разу він став автором результативної передачі справа, а завершив зусилля партнерів Євген Банада, який в цій грі вийшов з капітанською пов'язкою. Забивав гол гравець «Олександрії», перебуваючи зовсім без опіки перед воротарським майданчиком, так що виручити свою команду Андрій Пятов вже не міг.

Після того, як суперники обмінялися голами, гра пішла на зустрічних курсах. То одна команда атакувала, то інша, поки на 69-й хвилині партнери вивели на ударну позицію Тете, але з вигідної позиції той пробив вище поперечини. А за хвилину приблизно таким же неточним ударом відзначився Майкон, який щойно вийшов на заміну. Ці два моменти нібито послужили господарям поля сигналом до штурму воріт «Олександрії» і далі небезпечні моменти стали виникати частіше. Особливо близький до успіху на 75-й хвилині був Дентіньо, але після його удару м'яч з лінії воріт вибив Дмитро Гречишкін.

Захопившись своїми атаками, «Шахтар» ледь не пропустив у свої ворота. На 77-й хвилині Валерій Лучкевич справа віддав передачу в центр воротарського майданчика на Максима Третьякова, але той метрів з трьох примудрився не влучити у ворота і м'яч від поперечини відскочив у поле.

Ближче до кінця матчу суперники ще по разу обмінялися небезпечними моментами. Так, на 81-й хвилині з передачі Миколи Матвієнка головою небезпечно пробив Фернандо, але трохи вище воріт. А за чотири хвилини вже Євген Банада після виконання штрафного удару також головою не зумів вразити ціль.

У підсумку нічия 1:1, яка навряд чи задовольнила гірників, але стала цілком прийнятним результатом для гостей.
 
Українська Прем'єр-ліга. 10-й тур.

«Шахтар» - «Олександрія» – 1:1

 Додо (47) - Євген Банада (53).

 Жуніор Мораес (31, ПК).

 Маркіньос Сіпріано (6), Микола Матвієнко (83) - Максим Третьяков (45 + 1), Кирило Ковалець (76).

«Шахтар»: Андрій Пятов - Микола Матвієнко, Сергій Кривцов, Додо, Маркіньос Сіпріано (Майкон, 69) - Манор Соломон, Маркос Антоніо (Дентіньо, 43), Тарас Степаненко, Тете, Алан Патрік (Фернандо, 69) - Жуніор Мораес.

«Олександрія»: Олег Білик - Олександр Мельник, Павло Пашаєв, Валерій Лучкевич, Роман Вантух, Владислав Бабогло - Дмитро Гречишкін, Максим Третьяков (Дмитро Шастал, 81), Кирило Ковалець (Василь Грицук, 90 + 1), Євген Банада - Артем Сітало (Денис Устименко, 72).

Стадіон: НСК «Олімпійський» (Київ).

Арбітр: Катерина Монзуль (Харків).

ТЕКСТОВА ТРАНСЛЯЦІЯ МАТЧУ

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Ігор Заржицький, Sport.ua

(10 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    BronenosecPotelkam
      BronenosecPotelkam, 22.11.2020 15:07
    -2
    шлюхтер, не забудь побольше смазки взять с собой в Менхенгладбах )))) матч наверное будет идти с рейтингом 18+. даунецких шлюх во все щели ))) в шесть смычков
    JekFunny
    online
      JekFunny, 22.11.2020 11:50
    0
    О, поехавшая ржавая алкашня так порвалась , что снова начала наскальную живопись выкладывать
    ——
    Вообще конечно очень жаль что из-за короны ДК проиграло этому колхозу , могли бы конечно уже в первом круге комфортный отрыв сдалась, будь в оптимальном составе . Ну ничего , постараемся уйти на перерыв с комфортным гандикапом
    JekFunny
    online
      JekFunny, 22.11.2020 11:36
    0
    Не , ну в принципе две равных команды раскатали ничейную , все справедливо .
    JekFunny
    online
      JekFunny, 22.11.2020 11:34
    -2
    Surkisbravo!, 22.11.2020 10:18
    Блін, вже 10 турів, а кіпріоти чомусь лідирують в турнірній таблиці. От як таке може бути? Адже найсильніша команда України - Шахтар, він і має бути першим! Сюрреалізм якийсь...
    Диpявим бачу фарт попер несказанно. Ну або повернулися до старої перевіреної шубної практики...
    Твой скулёж - как бальзам на душу
    avk2307
    online
      avk2307, 22.11.2020 11:26
    0
    Surkisbravo!, 22.11.2020 10:18
    Блін, вже 10 турів, а кіпріоти чомусь лідирують в турнірній таблиці. От як таке може бути? Адже найсильніша команда України - Шахтар, він і має бути першим! Сюрреалізм якийсь...
    Диpявим бачу фарт попер несказанно. Ну або повернулися до старої перевіреної шубної практики...
    Не хочется расстраивать тебя, но Динамо такое же кипрское , как и шахтер. Или активы все и финансы SCM в Мариуполе? Так для этого достаточно Wikipedia открыть , чтобы узнать. А , то, что Динамо впереди , так это заслужено.
    sidor zalcman
    online
      sidor zalcman, 22.11.2020 10:24
    +2
    Surkisbravo!, 22.11.2020 10:18
    Блін, вже 10 турів, а кіпріоти чомусь лідирують в турнірній таблиці. От як таке може бути? Адже найсильніша команда України - Шахтар, він і має бути першим! Сюрреалізм якийсь...
    Диpявим бачу фарт попер несказанно. Ну або повернулися до старої перевіреної шубної практики...
    Теперь до следующих ШД - ДК 3:0. Смирись.
    sidor zalcman
    online
      sidor zalcman, 22.11.2020 10:23
    +2
    Александрия в большинстве не сумела обыграть Шахтёр
    Когда ещё такая возможность представится?
    Limb-Ur
      Limb-Ur, 22.11.2020 10:21
    -1
    Я ничего сказать не хочу, просто уже более 500 комментариев, это для количества.
    Surkisbravo!
    online
      Surkisbravo!, 22.11.2020 10:18
    0
    Блін, вже 10 турів, а кіпріоти чомусь лідирують в турнірній таблиці. От як таке може бути? Адже найсильніша команда України - Шахтар, він і має бути першим! Сюрреалізм якийсь...
    Диpявим бачу фарт попер несказанно. Ну або повернулися до старої перевіреної шубної практики...
    stopor2016
    online
      stopor2016, 22.11.2020 10:11
    0
    Шаман, 22.11.2020 00:59
    почитав комментарии можно сойти с ума ,болелы динамо такое впечетление все в психушке лежат
    Не , они там лечат таких как ты с с макаксом 777.
    BronenosecPotelkam
      BronenosecPotelkam, 22.11.2020 10:03
    -7
    копанка очко размяла, а то немчура снова шесть штук запихает без смазки )))))
    Bolshoi
    online
      Bolshoi, 22.11.2020 08:45
    0
    Biwis, 22.11.2020 07:19
    Просто у Монзуль был цвет настроения "красный", наверное у нее как раз были "эти дни"!)))
    Ещё проще. Хоть у Монзуль и нет члена, но она на нём кротов вертела.
    Bolshoi
    online
      Bolshoi, 22.11.2020 08:34
    +1
    Получается, что пацаны из Александрии как минимум не слабее дорогущих латиносов.
    Biwis
      Biwis, 22.11.2020 07:19
    -4
    Просто у Монзуль был цвет настроения "красный", наверное у нее как раз были "эти дни"!)))
    Leg҉e҉nd҉a
      Leg҉e҉nd҉a, 22.11.2020 01:44
    -1
    MetalKH, 22.11.2020 01:38
    Говорят, что твой дедуган был энкавэдэшником и советских солдат расстреливал. Ох уж и дедуля у тебя был
    кто говорит такие как ты внуки полицаев?Мои прадеды войну прошли ,а твой убивал своих ,и как спится тебе внучёк убийцы своего народа?
    MetalKH
      MetalKH, 22.11.2020 01:38
    +1
    Leg҉e҉nd҉a, 22.11.2020 01:31
    Ooo внук полицая,что тебе кошмары не снятся что твой дед родню твою расстрелял и соседей
    Говорят, что твой дедуган был энкавэдэшником и советских солдат расстреливал. Ох уж и дедуля у тебя был
    Leg҉e҉nd҉a
      Leg҉e҉nd҉a, 22.11.2020 01:31
    -4
    Ooo внук полицая,что тебе кошмары не снятся что твой дед родню твою расстрелял и соседей
    Frank Piter
    online
      Frank Piter, 22.11.2020 01:00
    0
    Шаман
      Шаман, 22.11.2020 00:59
    -7
    почитав комментарии можно сойти с ума ,болелы динамо такое впечетление все в психушке лежат
    Frank Piter
    online
      Frank Piter, 22.11.2020 00:52
    +2
    Leg҉e҉nd҉a, 22.11.2020 00:50
    Шпрот шавка собачья а ты его удовлетворяешь
    Так коллекция вроде твоя, зоофил Так это ты Панина или он тебя? Или это ты собаку Панина? Короче, в ОРДЛО смешались кони, люди, пи...сы
    MetalKH
      MetalKH, 21.11.2020 18:55
    +28
    Отличный день. Всех с этим и поздравляю!!!!
    Алексей Голяченко
    online
      Алексей Голяченко, 21.11.2020 18:56
    +25
    Лично я не расстроен. Хороший вечер в плане футбола
    Alassane Pléa 0-6
      Alassane Pléa 0-6 , 21.11.2020 18:58
    +23
    Отскочила штольня. Александрия должна была выносить ржавых!
    Aleks04
    online
      Aleks04, 21.11.2020 18:57
    +20
    Сашка порадовала, могли побеждать. Как обычно всрався радной шухтьор, им не привыкать. Следующий матч против Днепра-1, надеюсь днепряне как в старые добрые натянут кротов
    Andre066
      Andre066, 21.11.2020 19:00
    +14
    Поздравляю кротов с тяжелейшей ничьей 5-ой в 10 турах,50% ничьи, так держать ! Давайте бейте рекорд по ничьим,верим в вас!
    kino
      kino, 21.11.2020 18:58
    +13
    А де всі ідери донецькі які нині срали на гілці Динамо? Де ви організми? Яйці собі відриваєте за гаражами?..у.обки кончені.
    Vipfishman2
    online
      Vipfishman2, 21.11.2020 19:10
    +12
    Бамбасянсянчики в своём репертуаре 🤣🤣🤣 теперь ждём продолжения немецкого фильма для взрослых 🤣🤣🤣а оно обязательно будет🤣🤣
    Александр Шевченко
    online
      Александр Шевченко, 21.11.2020 19:02
    +11
    Интересно,а у кого будет больше ничьих в конце чемпа у кротов или селюков с Петрово. Тут вон какая борьба идет между ними, за самую миролюбивую команду в чукре
    JV
      JV, 21.11.2020 19:15
    +10
    Не шмогла Ну ниче дальше к Боруссии ехать на порку
    Sviatoslav Kudelych
    online
      Sviatoslav Kudelych, 21.11.2020 19:02
    +9
    Andre066, 21.11.2020 19:00
    Поздравляю кротов с тяжелейшей ничьей 5-ой в 10 турах,50% ничьи, так держать ! Давайте бейте рекорд по ничьим,верим в вас!
    А вони за Інгульцем намагаються встигнути!
    Милан Милан
      Милан Милан, 21.11.2020 19:15
    +8
    Ну что и требовалось доказать, без помощи судьи пижоны-бомжи - ничто! Лохи полнейшие!!!!!
    Денис Простак
      Денис Простак, 21.11.2020 19:22
    +7
    serge_kr, 21.11.2020 19:06
    Шубное Динамо позорит Украину, победы купленные
    Днина когда ты уже умрёшь ...потеряли очки чисто ..а вонять же нужно
    viktor112007
    online
      viktor112007, 21.11.2020 19:22
    +7
    Хороший день сьогодні, не гріх винішка випити. Що я зараз і зроблю
    Вика Бега
      Вика Бега, 21.11.2020 19:16
    +7
    Шлакхтар вылетит из лч с последнего места
    heImsman
      heImsman, 21.11.2020 19:08
    +7
    ZAKARPATFAN, 21.11.2020 19:01
    Повезло Олександри что не 5:1. И это в меньшинстве могло быть. Фарт отвернулся в этот раз. Ну ничего с Боруссией подфартит, там надеюсь нашего главного бомбардира не удалят
    Везет сильнейшему. Динамо чемпион!
    Sviatoslav Kudelych
    online
      Sviatoslav Kudelych, 21.11.2020 19:00
    +7
    _ENJOY, 21.11.2020 18:57
    Каштру на выход
    Так старається ж дідо!
    Ebu_forevku_i_timofeyuka_na_trasse
      Ebu_forevku_i_timofeyuka_na_trasse, 21.11.2020 19:31
    +6
    Где мои девочки? Тимофеюка, 777, Форевка, ааааууууу, я вас жду!!!!
    MetalKH
      MetalKH, 21.11.2020 19:10
    +6
    sidor zalcman, 21.11.2020 19:09
    Прикольно.
    Ветка Шахтёра, а на ней оргия хейтеров.)))3,14
    Зайди на ветку Динамо-Ингулец. Увидишь там кучку днонецких бомжей. Будешь их гнать оттуда?
    DKTheBest2
    online
      DKTheBest2, 21.11.2020 19:05
    +6
    Відскочили Кроти. 😂
    DK1961
    online