21.11.2020, FT   ТВ-трансляція: 

Реал знову втратив очки в Ла Лізі, Лунін провів матч в запасі

Мадридська команда зіграла внічию

Реал знову втратив очки в Ла Лізі, Лунін провів матч в запасі
© AS

«Реал» після матчів збірних відновив чемпіонат Іспанії поєдинків проти «Вільярреала». Незважаючи на гол вже на 2-й хвилині, мадридська команда не зуміла втримати перевагу.

1:1, і після поразки від «Валенсії» в минулому турі команда Зінедіна Зідана знову втратила очки.

Мадридці мають 16 очок і знаходяться на 4-му місці.

Воротар Андрій Лунін провів гру на лавці запасних.

Чемпіонат Іспанії. 10-й тур

Вільярреал - Реал 1:1
Голи: Морено, 76 (з пен) - Діас, 2

Вільярреал: Асенхо, Гаспар (Пена, 89), Альбіоль, Торрес, Педраса (Еступіан, 61), Парехо, Іборра, Трігейрос (Піно, 61), Морено, Бакка (Чуквузе, 61), Гомес (Кубо, 89)

Реал: Куртуа: Карвахаль, Фернандес, Варан, Менді, Кроос, Едегор (Іско, 65), Модріч, Васкес, Азар (Вінісіус, 65), Діас (Асенсіо, 85)

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(6 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Алексей Голяченко
      Алексей Голяченко, 21.11.2020 21:25
    +1
    Алле критики, посмотрим что вы будете петь когда он основным будет
    OKs100
    online
      OKs100, 21.11.2020 20:33
    -2
    Реал никакой без Роналду. Команде нужно срочно его возвращать и подписать контракт на 5 лет.
    stopor2016
    online
      stopor2016, 21.11.2020 19:51
    0
    umnuy2, 21.11.2020 19:45
    Человек в запасе в супергранде на позиции вратаря.
    А вы чего добились ,ну разве что телефон мама купила чтобы могли такие комментарии писать
    Не отсидел на лавке , а ПРОВЁЛ ИГРУ !!!
    umnuy2
    online
      umnuy2, 21.11.2020 19:45
    -2
    Человек в запасе в супергранде на позиции вратаря.
    А вы чего добились ,ну разве что телефон мама купила чтобы могли такие комментарии писать
    Станіслав Б'ялковський
      Станіслав Б'ялковський, 21.11.2020 19:40
    +2
    Може він талісман команди?
    johndow
    online
      johndow, 21.11.2020 19:39
    +1
    Без помилок вчергове) відсидів)
    Sviatoslav Kudelych
    online
      Sviatoslav Kudelych, 21.11.2020 19:34
    +3
    Молодець Лунін! На нуль відстояв!
    Sviatoslav Kudelych
    online
      Sviatoslav Kudelych, 21.11.2020 19:34
    +3
    Молодець Лунін! На нуль відстояв!
    Станіслав Б'ялковський
      Станіслав Б'ялковський, 21.11.2020 19:40
    +2
    Може він талісман команди?
    Алексей Голяченко
    online
      Алексей Голяченко, 21.11.2020 21:25
    +1
    Алле критики, посмотрим что вы будете петь когда он основным будет
    johndow
    online
      johndow, 21.11.2020 19:39
    +1
    Без помилок вчергове) відсидів)
    stopor2016
    online
      stopor2016, 21.11.2020 19:51
    0
    umnuy2, 21.11.2020 19:45
    Человек в запасе в супергранде на позиции вратаря.