Дієтолог Берінчика: «Через рік Денис виграє у Ломаченка»

Олександр Фока впевнений, що його клієнт готовий до боїв з найсильнішими боксерами

Дієтолог Берінчика: «Через рік Денис виграє у Ломаченка»
© Інстаграм Дениса Берінчика

Український спортивний дієтолог Олександр Фока, який працює з легковаговиком Денисом Берінчиком (14-0, 8 КО), припустив, яким буде результат можливого бою між його підопічним і Василем Ломаченком (14-2, 10 КО).
 
- Фізично Денис готовий битися з нинішніми претендентами на пояс?
- Так, Денис дуже працьовитий і сильний спортсмен. Найкращу форму Дениса ви ще не бачили. Побачите в боях за пояс.
 
- Форму бійця прийнято вимірювати за останнім поєдинком. Хто перебуває в кращій фізичній формі: Берінчик чи Ломаченко? Якщо дивитися по тому, як вони показали себе в останніх боях.
- Берінчик. Він викидає в тренувальному таборі більше 100 ударів за раунд, всі його показники перед останнім боєм значно кращі, ніж були кілька років тому. Йому не вистачає тільки 12-раундових боїв.
 
- Виклики, які кидає Денис в бік Ломаченка, сприймаються з посмішкою. У скільки відсотків ви оцінили б ймовірність перемоги Берінчика в такому бою?
- Я думаю, що якщо бій відбудеться через рік, то Денис виграє, - сказав Олександр Фока.
 
Читайте також: Дієтолог Лопеса: «Колишнього Ломаченка ми вже більше не побачимо»

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Трибуна

(6 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Ossa8860
    online
      Ossa8860, 20.11.2020 16:34
    +3
    Не, ну раз диетолог сказал - тогда конечно...
    bullyUA
    online
      bullyUA, 20.11.2020 15:23
    -2
    Alexander Киев, 20.11.2020 13:35
    Для ноунеймов, этого боя никогда не будет. Во первых, они друзья. Во вторых - Беринчик долгое время встречался с сестрой Ломы. В 3-х - отец Ломы - бывший тренер Беринчика.
    Шедеврально парниша. Беринчик долгое время встречался с сестрой Ломы поэтому он не может выиграть у Васьки.
    Пока беринчик не может выиграть у васьки совсем по другой причине. Защита у Беринчика слабая. Но васька стареет со скоростью ветра. Не известно, сможет ли васька через год выиграть у середнячков.
    Alexander Киев
    online
      Alexander Киев, 20.11.2020 13:35
    +2
    Для ноунеймов, этого боя никогда не будет. Во первых, они друзья. Во вторых - Беринчик долгое время встречался с сестрой Ломы. В 3-х - отец Ломы - бывший тренер Беринчика.
    bonv
      bonv, 20.11.2020 13:32
    +4
    Бла-бла-бла
    ihor7003
      ihor7003, 20.11.2020 12:44
    +6
    Коментар згорнуто. Показати
    Сказочник! Там уровень небо и земля! Ломаченко даже тренироваться не нужно чтоб побить Беринчика
    Антитроль
    online
      Антитроль, 20.11.2020 12:35
    +5
    Далеко ще Беринчику до Ломаченка!
    ihor7003
      ihor7003, 20.11.2020 12:44
    +6
    Коментар згорнуто. Показати
    Сказочник! Там уровень небо и земля! Ломаченко даже тренироваться не нужно чтоб побить Беринчика
    Антитроль
    online
      Антитроль, 20.11.2020 12:35
    +5
    Далеко ще Беринчику до Ломаченка!
    bonv
    online
      bonv, 20.11.2020 13:32
    +4
    Бла-бла-бла
    Ossa8860
    online
      Ossa8860, 20.11.2020 16:34
    +3
    Не, ну раз диетолог сказал - тогда конечно...
    Alexander Киев
    online
      Alexander Киев, 20.11.2020 13:35
    +2
    Для ноунеймов, этого боя никогда не будет. Во первых, они друзья. Во вторых - Беринчик долгое время встречался с сестрой Ломы. В 3-х - отец Ломы - бывший тренер Беринчика.