Дієтолог Лопеса: «Колишнього Ломаченка ми вже більше не побачимо»

Олександр Фока назвав причини поразки українця в останньому бою

Дієтолог Лопеса: «Колишнього Ломаченка ми вже більше не побачимо»
© Top Rank. Теофімо Лопес і Василь Ломаченко

Український спортивний дієтолог Олександр Фока, який працює з абсолютним чемпіоном світу в легкій вазі Теофімо Лопесом (16-0, 12 КО), назвав причини поразки українця Василя Ломаченка (14-2, 10 КО) в бою з його підопічним, а також проаналізував подальші перспективи співвітчизника.
 
- На жаль, не всі знають, скільки в звичайному житті важить Василь і скільки він скидає. Те ж саме з приводу Теофімо Лопеса. Я знаю, адже Василь пропонував мені співпрацю, коли планувався бій з Раймундо Бельтраном. А з Теофімо я працюю останні 2 бої. Знаю, що Василь дуже важко і неправильно ганяє вагу. Теофімо до бою з Річардом Коммі вже співпрацював зі мною, тому таких проблем не було.
 
- Виходить, різниця у вазі між Василем і Теофімо не така велика, як прийнято вважати?
- Різниця не така велика, а причин поразки Ломаченка є декілька. І, на жаль, мало хто про них говорить. Скидання ваги або різниця в габаритах до них не відноситься.
 
Василь, починаючи з бою проти Педраси, почав просідати функціонально, це було дуже помітно в бою, хоча вони з батьком провели колосальну роботу у тренувальному таборі. З Кемпбеллом також було помітно, що Ломаченко просів. І коли журналіст хотів взяти у нього інтерв'ю, Василь сказав, що втомився. Було видно, що він дуже втомився. Раніше ви ніколи б такого не почули від нього.
 
Анатолій Миколайович любитель великих нагрузок, але Василь - віковий боєць. Маючи за плечима таку любительську кар'єру, його природний ресурс закінчується. І відновлюється він з кожним боєм все гірше. Потрібно переглядати навантаження і коригувати відновлення.
 
Ще одна причина - під час бою з Лінаресом Василь опинився на канвасі, з того моменту він почав побоюватися і бути обережним. Якщо раніше він зближувався, а потім робив накидання, то після нокдауну він зближується без ударів. Це було помітно і в бою з Кемпбеллом, і в бою з Лопесом. Через ці всі причини я не відчував такого ентузіазму з приводу його перемоги над Теофімо. Знав, що Василь не буде готовий краще, ніж на попередні два бої.
 
Думаю, що колишнього Василя ми вже більше не побачимо, тому що він стає старшим, а батько, хоч і геніальний аналітик і стратег, але не зможе кардинально змінити щось у підготовці. До речі, Теофімо це - перший боксер, який не програв Васі ще до бою.
 
- Які бачите варіанти для нього в найближчому майбутньому?
- Дуже складно сказати. Якщо буде реванш, то, думаю, що Теофімо нокаутує його. З Джервонтою теж може бути дуже небезпечний бій. Оптимальний варіант - це Хейні. Якщо опускатися на категорію нижче, то там на Василя чекає дуже талановитий Шакур Стівенсон, який створить дуже багато проблем. Молодь наступає на п'яти, всі голодні і без поразок. Після поразки Василя дивізіон значно пожвавиться. Я думаю, що для Ломаченка хорошим варіантом з фінансової точки зору був би бій з віковим Пакьяо.
 
- Чи не буде Менні занадто важким? Різниця в дві категорії зараз.
- Буде. Тому Анатолій Миколайович і сказав ні, коли йшли розмови про організацію цього бою, - сказав Олександр Фока.
 
Нагадаємо, в бою за абсолютне чемпіонство в легкій вазі Лопес переміг Ломаченка одноголосним рішенням суддів: 116-112, 117-111, 119-109.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Трибуна

(12 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Бокс и Политика
      Бокс и Политика, 20.11.2020 21:41
    0
    Все, бобик сдох.
    Frank Piter
      Frank Piter, 20.11.2020 19:51
    +3
    Антитроль, 20.11.2020 12:05
    Якщо відбудеться матч-реванш, то Василь зробивши висновки переможе Лопеса!
    Через год Вася будет ниже чем сейчас, а Лопес выше. Очевидно, что будет еще более тотальное преимущество.
    bullyUA
    online
      bullyUA, 20.11.2020 18:50
    +2
    Антитроль, 20.11.2020 17:41
    Ну то й що, що титула немає? Програв? - Буває. А яскрава кар'єра за спиною, нічого вже на варта для шанувальників боксу?
    За всю історію мабуть не програвали тільки Марчіано і Мейвезер!
    Теперь васька пусть поднимается по лесенке долго и нудно, пока не станет обязательным претендентом на титул. Но времени у него нет. Возраст поджимает. Да и чемпионы будут уже совсем другие. Лопес оставит все свои титулы и перейдет в полусредний вес. (Специально повторяю еще один раз для особо одаренных). Так что реванша ваське не видать как своих ушей. Сам виноват. Так был уверен в своей победе, что наотрез отказался в договоре прописать пункт о реванше. Гордыня страшный грех.
    Антитроль
    online
      Антитроль, 20.11.2020 17:41
    +1
    bullyUA, 20.11.2020 14:46
    Реванше никогда не будет. Васька никому не интересен, у него нет ни одного титула. Тем более Лопес переходит в полусредний вес, а васька туда ни за что не перейдет
    Ну то й що, що титула немає? Програв? - Буває. А яскрава кар'єра за спиною, нічого вже на варта для шанувальників боксу?
    За всю історію мабуть не програвали тільки Марчіано і Мейвезер!
    zac1310
    online
      zac1310, 20.11.2020 15:14
    -2
    deguk, 20.11.2020 13:35
    Второй заместитель зав.хоза Ентони Джошуа категорически высказался на шансы Пулева в чемпионском бою: "Вы знаете, Ентони, всегда проходит не по газону, а по дорожке, это говорит о внимании и концентрации. У Пулева нет шансов"
    где-то такая же новость
    100500%
    zac1310
    online
      zac1310, 20.11.2020 15:14
    -2
    bullyUA, 20.11.2020 14:46
    Реванше никогда не будет. Васька никому не интересен, у него нет ни одного титула. Тем более Лопес переходит в полусредний вес, а васька туда ни за что не перейдет
    Лопес надувает щеки и набивает цену. Так что всё возможно
    bullyUA
    online
      bullyUA, 20.11.2020 14:46
    +1
    Антитроль, 20.11.2020 12:05
    Якщо відбудеться матч-реванш, то Василь зробивши висновки переможе Лопеса!
    Реванше никогда не будет. Васька никому не интересен, у него нет ни одного титула. Тем более Лопес переходит в полусредний вес, а васька туда ни за что не перейдет
    deguk
      deguk, 20.11.2020 13:35
    +3
    Второй заместитель зав.хоза Ентони Джошуа категорически высказался на шансы Пулева в чемпионском бою: "Вы знаете, Ентони, всегда проходит не по газону, а по дорожке, это говорит о внимании и концентрации. У Пулева нет шансов"
    где-то такая же новость
    axylinam
    online
      axylinam, 20.11.2020 12:09
    +1
    Судя по всему диетолог абсолютно прав
    Антитроль
    online
      Антитроль, 20.11.2020 12:05
    +3
    Якщо відбудеться матч-реванш, то Василь зробивши висновки переможе Лопеса!
    Sentinel
    online
      Sentinel, 20.11.2020 11:24
    +2
    Украинский диетолог работает с гондурасским боксером? Как тесен мир.
    bullyUA
    online
      bullyUA, 20.11.2020 11:22
    -5
    Пора ваське в монастырь. Все, что мог сделать в боксе, он уже сделал. Если будет упорствовать, то его ждет судьба Роя Джонса младшего. Будут ваську драть все кому не лень.
    zac1310
    online
      zac1310, 20.11.2020 11:13
    +3
    Когда уже выскажется завхоз Лопеса и уборщица Лопеса с его масажисткой. Без них картина не полная
    Frank Piter
      Frank Piter, 20.11.2020 19:51
    +3
    Антитроль, 20.11.2020 12:05
    Якщо відбудеться матч-реванш, то Василь зробивши висновки переможе Лопеса!
    Через год Вася будет ниже чем сейчас, а Лопес выше. Очевидно, что будет еще более тотальное преимущество.
    deguk
      deguk, 20.11.2020 13:35
    +3
    Второй заместитель зав.хоза Ентони Джошуа категорически высказался на шансы Пулева в чемпионском бою: "Вы знаете, Ентони, всегда проходит не по газону, а по дорожке, это говорит о внимании и концентрации. У Пулева нет шансов"
    где-то такая же новость
    Антитроль
    online
      Антитроль, 20.11.2020 12:05
    +3
    Якщо відбудеться матч-реванш, то Василь зробивши висновки переможе Лопеса!
    zac1310
    online
      zac1310, 20.11.2020 11:13
    +3
    Когда уже выскажется завхоз Лопеса и уборщица Лопеса с его масажисткой. Без них картина не полная
    bullyUA
    online
      bullyUA, 20.11.2020 18:50
    +2
    Антитроль, 20.11.2020 17:41
    Ну то й що, що титула немає? Програв? - Буває. А яскрава кар'єра за спиною, нічого вже на варта для шанувальників боксу?
    За всю історію мабуть не програвали тільки Марчіано і Мейвезер!
    Теперь васька пусть поднимается по лесенке долго и нудно, пока не станет обязательным претендентом на титул. Но времени у него нет. Возраст поджимает. Да и чемпионы будут уже совсем другие. Лопес оставит все свои титулы и перейдет в полусредний вес. (Специально повторяю еще один раз для особо одаренных). Так что реванша ваське не видать как своих ушей. Сам виноват. Так был уверен в своей победе, что наотрез отказался в договоре прописать пункт о реванше. Гордыня страшный грех.
    Sentinel
    online
      Sentinel, 20.11.2020 11:24
    +2
    Украинский диетолог работает с гондурасским боксером? Как тесен мир.
    Антитроль
    online
      Антитроль, 20.11.2020 17:41
    +1
    bullyUA, 20.11.2020 14:46
    Реванше никогда не будет. Васька никому не интересен, у него нет ни одного титула. Тем более Лопес переходит в полусредний вес, а васька туда ни за что не перейдет
    Ну то й що, що титула немає? Програв? - Буває. А яскрава кар'єра за спиною, нічого вже на варта для шанувальників боксу?
    За всю історію мабуть не програвали тільки Марчіано і Мейвезер!
    bullyUA
    online
      bullyUA, 20.11.2020 14:46
    +1
    Антитроль, 20.11.2020 12:05
    Якщо відбудеться матч-реванш, то Василь зробивши висновки переможе Лопеса!
    Реванше никогда не будет. Васька никому не интересен, у него нет ни одного титула. Тем более Лопес переходит в полусредний вес, а васька туда ни за что не перейдет
    axylinam
    online
      axylinam, 20.11.2020 12:09
    +1
    Судя по всему диетолог абсолютно прав
    Бокс и Политика
      Бокс и Политика, 20.11.2020 21:41
    0
    Все, бобик сдох.