ФОТО. Це близько кожному з нас. Світоліна розповіла про нездійсненну мрію

Бажання зіркової тенісистки нічим не відрізняються від бажань її фанатів

ФОТО. Це близько кожному з нас. Світоліна розповіла про нездійсненну мрію
© Інстаграм Еліни Світоліної

Перша ракетка України Еліна Світоліна розповіла, про що мріє після завершення сезону.
 
«Мрію про подорожі. Ну а якщо чесно, то я мрію про позбавлення від відкладених жирків без походів до тренажерного залу», - написала Еліна в інстаграмі.
 
ФОТО. Світоліна захоплена гірською подорожжю

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Instagram

(3 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Евгений Давиденко
      Евгений Давиденко, 20.11.2020 18:06
    0
    Не поняв,а де негри?
    sand
      sand, 20.11.2020 00:23
    -1
    ТП. ГК. Как-то так...
    Владимир Коновалец
    online
      Владимир Коновалец, 19.11.2020 23:42
    0
    На її місці, я би купив путівку на космічний політ, за 5 лимонів і таке задоволення!
    Oles Khorungiy
      Oles Khorungiy, 16.11.2020 23:21
    +1
    А я мечтал бы что бы война закончилась. Каждый в своем мире живет.
    banzay banzayua
      banzay banzayua, 16.11.2020 21:37
    +3
    Спокію ій дайте!!! Та мрію про дитину...Діалектика життя... коли є вибір між особистим та соіальним..
    kerch30
    online
      kerch30, 16.11.2020 21:16
    +2
    Какие жирки рядом с Гоєлем
    Александр Ад
    online
      Александр Ад, 16.11.2020 20:07
    +1
    а когда проигрывает в первом-втором круге-это разве не путешествие?
    BekXan
      BekXan, 16.11.2020 19:32
    -4
    Дайте наконец то ей мозги.
    banzay banzayua
      banzay banzayua, 16.11.2020 21:37
    +3
    Спокію ій дайте!!! Та мрію про дитину...Діалектика життя... коли є вибір між особистим та соіальним..
    kerch30
    online
      kerch30, 16.11.2020 21:16
    +2
    Какие жирки рядом с Гоєлем
    Oles Khorungiy
      Oles Khorungiy, 16.11.2020 23:21
    +1
    А я мечтал бы что бы война закончилась. Каждый в своем мире живет.
    Александр Ад
    online
      Александр Ад, 16.11.2020 20:07
    +1
    а когда проигрывает в первом-втором круге-это разве не путешествие?
    Евгений Давиденко
    online
      Евгений Давиденко, 20.11.2020 18:06
    0
    Не поняв,а де негри?
    Владимир Коновалец
    online
      Владимир Коновалец, 19.11.2020 23:42
    0
    На її місці, я би купив путівку на космічний політ, за 5 лимонів і таке задоволення!