| Оновлено 16 листопада 2020, 15:58
2196
0

Віктор ЛЕОНЕНКО: «Помилка Луніна зменшила його шанси дебютувати в Реалі»

Помилка воротаря збірної України в матчі з Польщею стала фатальною, упевнений фахівець

2196
0
Футбол 1/2/3. Віктор Леоненко

Колишній форвард київського «Динамо» і збірної України Віктор Леоненко поділився думкою про результативну помилку воротаря збірної України Андрія Луніна в матчі з Польщею (0:2).

«В епізоді з помилкою Луніна, мені здається, що він хотів себе проявити. М'яч контролював Матвієнко, це всі бачили. Він міг зробити все, що завгодно — і в аут вибити, і п'ятою віддати. А тут з'явився Лунін. Природно, це фатальна помилка.

Відсутність практики завжди буде позначатися на будь-якому воротарі. Кожен день всі пишуть, чекають, коли він вже буде в основному складі в «Реалі». Тут так само, як і з Коноплянкою, якого продавали щодня кудись.

Я думаю, що ця помилка відсунула шанси Луніна дебютувати у стартовому складі «Реала». Тим більше, «Реал» теж нестабільний, і вже давно. Але мені в цій грі сподобався Циганков. Як у відомій пісні: Віті треба вийти, але не в другому таймі, а в першому. Він вийшов і бив по воротах. У першому таймі всі били по воротах, але ці удари не були небезпечними. Ми завдали чотири удари, а поляки — один», — зазначив Леоненко.