Експерт: «У матчі з Німеччиною дуже впевнено вів гру Зінченко»

Михайло Метревелі вважає, що збірної України вистачило на 20-25 перших хвилин

2104
11
Футбол 1/2/3. Михайло Метревелі

Експерт програми «Великий Футбол» Михайло Метревелі прокоментував поразку команди Андрія Шевченка від Німеччини (1:3) в матчі п'ятого туру Ліги націй.

«Старт матчу став сюрпризом не тільки для мене, а й для всієї країни. Хоча, чому несподіванкою? З перших хвилин грали без мандражу, спокійно, на тому запасі сил, який є у команди. Його вистачило буквально на 20-25 хвилин, коли і рахунок був на нашу користь і все те хороше з матчу з Польщею вдавалося показувати і з Німеччиною.

Дуже впевнено вів гру Зінченко, початок гри добре вийшов у Маліновського. Потім Руслан знітився і загубився. Від інших лідерів хотілося б більшої агресії, більше руху і передач вперед. Здалося, що деякі гравці групи атаки боялися йти вперед, багато передач віддавали назад. Особливо це стосувалося недавніх дебютантів Зубкова, Коноплі. Проте, відео що у них є потенціал. Коноплю Шевченко вже награє на наступні відбіркові цикли і бачить в його особі якісного фулбека.

Перший тайм мені сподобався у виконанні національної збірної», - сказав Метревелі.

(11)

Гравці із найбільшою кількістю матчів з 2010 року. Що у Мессі та Роналду?
Футбол | 04 травня 2024, 04:05 0

Лідером рейтингу є Антуан Грізманн – 488 поєдинків, Лео – 10-й, КріРо – 33-й

ВІДЕО. Мудрик залишав поле у матчі з Тоттенхемом під овації вболівальників
Футбол | 03 травня 2024, 07:22 1

Михайло допоміг «Челсі» обіграти «шпор» з рахунком 2:0 у перенесеному поєдинку АПЛ