ВІДЕО. Реакція Клоппа і Гвардіоли на нічию в матчі Ман Сіті - Ліверпуль

Наставники найкращих команд АПЛ останніх років прокоментували результат очної зустрічі

2289
0
ФК Манчестер Сіті

«Манчестер Сіті» і «Ліверпуль» поділили очки в центральному матчі 8 туру АПЛ. Матч на Етіхаді завершився внічию 1:1.

Обидві команди обмінялися забитими м'ячами в першій 45-хвилинці. На гол Салаха з пенальті манкуніанці відповіли взяттям воріт Жезуса. До перерви гравці «Сіті» могли повести в рахунку, проте Де Брюйне не реалізував пенальті. У час, що залишився чемпіони Англії останніх років більше не забивали.

Нічия в Манчестері дозволила «Лестеру» залишитися на вершині в таблиці Прем'єр-ліги після восьми зіграних матчів.

Вашій увазі пропонуємо запис прес-конференції Юргена Клоппа і Хосепа Гвардіоли після матчу «Манчестер Сіті» - «Ліверпуль».