Сергій НАГОРНЯК: «Безглузде вилучення Сидорчука порушило всі плани Динамо»

Спеціаліст прокоментував розгром киян у матчі з донецьким «Шахтарем» (0:3)

8268
13
ФК Динамо Київ. Сергій Сидорчук

Екс-гравець збірної України Сергій Нагорняк підбив підсумки поразки «Динамо» від «Шахтаря» (0:3) у поєдинку 9-го туру УПЛ.

«Минулий поєдинок не продемонстрував справжньої сили суперників. З різних причин кожна з команд не змогла підійти до очного поєдинку в оптимальному складі. Безумовно, в цьому плані у «Динамо» ситуація була гіршою. Щоправда, кияни грали, точніше, починали матч із «Шахтарем» із кращими емоціями після поразки від «Барселони» в Лізі чемпіонів, ніж «Шахтар» після розгрому від «Боруссії» М.

Основні гравці «Шахтаря» практично пройшли епідемію, а у «Динамо» пік якраз припав на гру з головним конкурентом, і нічого в цій ситуації вже не можна було вдіяти.

Втім, перший тайм показав, що і в такому складі підопічні Мірчі Луческу могли скласти конкуренцію гірникам, але безглузде вилучення Сидорчука порушило всі плани господарів. Це не красить досвідченого футболіста. Для наставника це повинно бути тривожним дзвіночком. Як можна капітану отримувати червоні картки мало не через матч, тим більше зараз, коли ситуація цього не вимагала!

Другий тайм? Довести справу до перемоги для «Шахтаря» залишалося справою техніки. Динамівцям було нереально переломити хід поєдинку. І все ж поразка не повинна позначитися на моральному стані динамівців. Вони, як і раніше, лідери чемпіонату. Зараз будуть матчі збірної, а до моменту відновлення клубних змагань футболісти повинні повернутися в лад. Так що для «біло-синіх» все не так плачевно. Я дуже сподіваюся, що гра, яку за Луческу показує «Динамо», дає привід говорити про те, що в поточному чемпіонаті боротьба за чемпіонство буде набагато цікавішою, ніж в минулому сезоні», — вважає Нагорняк.