У чоловічому Кубку Виклику відбулися чергові матчі

Крім «Баркома-Кажани», домашній поєдинок програв також швейцарський «Линдарен»

490
0
CEV

Тривають матчі 1/16 фіналу чоловічого Кубку Виклику з волейболу сезону 2020-2021 років. Як ми повідомляли напередодні, один український клуб «Епіцентр-Подоляни» з Городка Хмельницької області вийшов до наступного раунду турніру без боротьби, а ось львівський «Барком-Кажани» програв на своєму майданчику румунському «Динамо» з Бухареста. Причому підопічні Угіса Крастіньша після перших двох партій вели в рахунку 2:0, але потім віддали суперникам три сети поспіль і в підсумку поступилися їм 2:3.

В інших зустрічах цього турніру, які відбулися у середу, швейцарський клуб «Ліндерен» вдома зазнав поразки від австрійської команди «Юніон Райффайзен» з рахунком 0:3, а турецький «Халкбанк» в чотирьох партіях переміг ізраїльський «Хапоель».

Кубок Виклику. Сезон 2020-2021 рр.
Чоловіки. 1/16 фіналу
Перші матчі
«Барком-Кажани» (Львів, Україна) - «Динамо» (Бухарест, Румунія)

2:3 (25:22, 25:19, 21:25, 22:25 9:15)
«Ліндарен» (Люцерн, Швейцарія) - «Юніон Райффайзен» (Вальдфіртель, Австрія)
0:3 (20:25, 19:25, 18:25)
«Халкбанк» (Анкара, Туреччина) - «Хапоель» (Кфар-Сава, Ізраїль)
3:1 (28:26, 25:19, 19:25, 25:17)

Нагадаємо, що достроково без боротьби (через хворобу гравців команд-суперників) до 1/8 фіналу, крім українського клубу «Епіцентр-Подоляни», вже вийшли португальська «Бенфіка», шведський клуб «Соллентуна», естонські «Сааремаа» і ВК «Пярну», а також болгарський «Марек», який за сумою двох матчів переміг австрійський «Веберзейле».

Матчі-відповіді в основному мають відбутися в період з 10 по 11 листопада. Однак, через триваючі переноси та скасування ігор у зв'язку із хворобою волейболістів в ряді команд, в деяких парах 1/16 фіналу ще залишаються не зіграними навіть перші поєдинки.