Барком-Кажани розпочав новий євросезон з поразки

На своєму майданчику львів'яни програли перший матч 1/16 фіналу Кубку Виклику

1054
1
ВК Барком-Кажани

Сьогодні у Львові відбувся перший матч 1/16 фіналу європейського Кубку Виклику з волейболу серед чоловіків. Зустрічалися місцевий клуб «Барком-Кажани» і румунська команда «Динамо» (Бухарест).

В першій партії гра йшла з перемінним успіхом до рахунку 18:18. Потім господарі майданчика зуміли піти вперед і довели справу за перемоги 25:22.

У другому сеті перевага «Баркома-Кажани» вже було більш відчутною. З перших розіграшів вони зробили хороший заділ для себе 8:3, після чого збільшили свою перевагу до десяти очок 19:9. І хоча гості трохи скоротили своє відставання, партію знову взяли українські волейболісти 25:19.

А ось третю партію виграло «Динамо». Причому більшу частину її саме румунська команда була попереду. І як результат 21:25.

В четвертому сеті суперники по черзі виходили вперед і до його кінцівки прийшли з рівними шансами 20:20. На жаль, львів'яни програли три очки поспіль 20:23 і це стало визначальним у партії 22:25.

Тепер все вирішувалося у кого виявляться міцнішими нерви на тай-брейку. До рахунку 6:6 гра була рівною. Але далі гості пішли вперед 6:10, після чого вже не втратили, а навіть збільшили свою перевагу - 9:15.

На жаль, «Барком-Кажани» не зміг довести до перемоги матч, в якому вів по партіях 2:0. Тепер в грі-відповіді, яка пройде в Румунії 11 листопада, львів'янам обов'язково треба брати реванш.

Кубок Виклику. Сезон 2020-2021 рр.
Чоловіки. 1/16 фіналу. Перший матч
Львів (Україна)
«Барком-Кажани» (Львів, Україна) - «Динамо» (Бухарест, Румунія)

2:3 (25:22, 25:19, 21:25, 22:25 9:15)

БАРКОМ-КАЖАНИ - ДИНАМО. ТЕКСТОВА ТРАНСЛЯЦІЯ МАТЧУ

(5)

Збірні України дізналися суперників по фінальним турнірам Євро
Волейбол | 18 квітня 2024, 21:12 0

Вперше в історії українського волейболу відразу чотири збірні зіграють на чемпіонатах континенту