В'ячеслав ЗАХОВАЙЛО: «Закордонні фахівці взяли Нещерета на олівець»

Експерт високо оцінив гру молодого воротаря «Динамо» в матчі з «Барселоною»

12589
5
Facebook. В'ячеслав Заховайло

Відомий футбольний менеджер В'ячеслав Заховайло прокоментував поразку київського «Динамо» від каталонської «Барселони» (1:2) в матчі третього туру групового раунду Ліги чемпіонів.

«Програли. Це погано, але соромитися киянам нічого. Перші хвилини виглядали гнітюче. На мій погляд, гравці боялися самі себе, занадто багато респекту до суперника. «Барселона», забивши гол, включила економ-режим. Гра напівстоячи, не було інтенсивності в грі іспанців. «Динамо» почало приходити до тями. І до тридцятої хвилини гравцям «Динамо» стало ясно що проти іспанського гранда можна грати.

Хочу відзначити дебют Нещерета, хлопець творив дива. Закордонні фахівці взяли його, як то кажуть, на олівець, і в цьому сумнівів немає. Дванадцять сейвів, впевнена гра ногами, і це в його віці. Другий тайм був куди сміливіший. Були моменти у Циганкова і Супряги. Але не реалізували. Не пощастило? Відмовки не приймаються!

Заміни на 70-й хвилині підсилили гру. Забитий гол вселив надію. Багато хто задається питанням, чому Де Пена і Вербич були не в основі? Відповідь на мій погляд проста: «Динамо» чекає на принциповий матч проти «Шахтаря», і Луческу їх, на мій погляд, приберіг. Та й план на гру у нього був іншим», - написав Заховайло.

Нагадаємо, в наступному матчі «Динамо» 8-го листопада зіграє з донецьким «Шахтарем» в рамках дев'ятого туру української Прем'єр-ліги.

(86)

Ф'юрі зізнався, чому відмовився проводити дуель поглядів з Усиком
Бокс | 17 травня 2024, 06:31 7

Бій за титул абсолютного чемпіона світу відбудеться в Ер-Ріяді (Саудівська Аравія)