ЛЕОНЕНКО - про матч з Ференцварошем: «Динамо створило тільки один момент»

Спеціаліст пояснив, чому Мірча Луческу нічого не говорив в перерві

2224
2
ФК Динамо Київ

Колишній нападник збірної України Віктор Леоненко поділився думками про матч другого туру групового раунду Ліги чемпіонів «Ференцварош» - «Динамо» (2:2).

«Динамо» створило за 95 хвилин тільки один момент: коли міг забивати Караваєв. Потім все придумали собі самі угорці. Спочатку - наші за кордоном, це про Харатіна. Тому нічого Луческу і не говорив в перерві. Атаки були, але вони нічим не закінчувалися. Нічого не роблячи, команда веде 2:0. І чого кричати в роздягальні, якщо нічого не дали створити «Ференцварошу», - сказав Леоненко.

Нагадаємо, команда Сергія Реброва зуміла вирвати нічию на останній хвилині основного часу.

(16)

ВІДЕО. Екс-форвард Шахтаря та Динамо забив у півфіналі Кубка Азербайджану
Футбол | 25 квітня 2024, 03:05 0

Владислав Кулач відзначився за Зіру у ворота Габали, команда вийшла у фінал змагань