Львів визначився, хто буде керувати командою після перемоги над Ворсклою

Віталій Шумський продовжить роботу з львів'янами

5325
2
ФК Львів. Віталій Шумський

Виконуючий обов'язки головного тренера «Львова» Віталій Шумський розповів, що допомогло його підопічним відсвяткувати першу перемогу в чемпіонаті УПЛ над одним з лідерів - «Ворсклою» (1:0).

«З визначенням стартового складу особливих складнощів не було, оскільки всі провідні гравці були в строю. Хіба що вчора ще раз подивилися у справі наших новачків - Ернеста і Володимира Якимця в поєдинку молодіжних складів, де вони зігравши тайм, справили гарне враження. Не підвели новачки і сьогодні, коли вийшли на заміну в другій 45-хвилинці.

При підготовці до поєдинку ми скрупульозно проаналізували чотири останні матчі полтавчан, які запам'яталися блискавичними виходами в контратаку. Тому важливо було не оголяти тили, чітко діяти при забіганнях суперників. Вважаю, що хлопці впоралися з поставленим завданням, порадували ігровою дисципліною і награли на перемогу. Адже в другому таймі ми не реалізували ще кілька гольових моментів. Втім, останнє слово могло бути за «Ворсклою», однак наш воротар Орест Костик парирував пенальті.

На мій погляд, нічийний результат був би несправедливим для нашої команди. Багато експертів чомусь назвали цю перемогу сенсаційною. Я так не вважаю, підопічні просто довели, що вміють грати в футбол, вміють тримати удар. Записавши до свого активу першу перемогу, впевнений, ми зробили чудовий подарунок президенту ФК «Львів» Богдану Копитку, у якого сьогодні день народження. Після матчу мені повідомили, що я буду виконувати обов'язки головного тренера і в наступному календарному матчі - з «Олександрією». Завтра вихідний не запланований, будуть відновлювальні процедури, а у вівторок почнемо підготовку до чергового випробування. Тим більше, що вже в четвер збираємося виїжджати в Олександрію на своєму клубному автобусі», - сказав Шумський.

Матч дев'ятого туру чемпіонату УПЛ «Олександрія» - «Львів» відбудеться 7 листопада.

Нагадаємо, Віталій Шумський був названий кращим тренером 8-го туру УПЛ.