30.10.2020, FT   ТВ-трансляція: 

Резервісти впоралися з дублерами. Шахтар переграв Маріуполь

Підопічні Луїша Каштру продовжили серію «шахових» результатів на внутрішній арені

Резервісти впоралися з дублерами. Шахтар переграв Маріуполь
© ФК Шахтар Донецьк

Черговий тур чемпіонату України відкривав поєдинок між донецьким «Шахтарем» і «Маріуполем». «Гірники» підійшли до протистояння з приазовським клубом в гарному настрої після емоційного матчу Ліги чемпіонів. Обіграти міланський «Інтер» в Києві не вдалося, але, з огляду на те, як розгорталися події, нічия стала цілком прийнятним результатом. До того ж, після двох дуелей донецький колектив очолює групу, в якій він фаворитом вже точно не був.

«Маріуполь», який узяв курс на омолодження, не демонструє іскрометний футбол, але очки набирає справно. Атакою приазовці не виблискують, зате оборона команди Остапа Маркевича відрізняється надійністю. Ось тільки перед зустріччю з «Шахтарем» маріупольці зіткнулися з катастрофічною кадровою ситуацією. Відразу 13 футболістів, орендованих у донецького клубу, не могли допомогти своїм партнерам. До цього додалася ще й дискваліфікація Бикова. У підсумку, відразу шість гравців «Маріуполя» дебютували в Прем'єр-лізі, а на лавці запасних опинилося всього три (!) бойові одиниці. У «Шахтаря» на поле вийшов експериментальний склад. Повернулися в основу Пятов, Степаненко і Тайсон, отримали шанс себе проявити Вакула, Судаков і В'юнник.

Відразу після стартового свистка «гірники» заволоділи перевагою і почали облогу штрафного суперників. Перші 15 хвилин гри господарі поля придивлялися до знекровлених маріупольців, а потім почали загрожувати воротам. Після навісу з кутового удар Степаненка в падінні парирував Кудрик, а В'юнник з гострого кута не зумів влучити в ціль. Той же В'юнник не зміг пробити голкіпера, увірвавшись зліва до карного майданчику «Маріуполя». Ще один сейв у свій актив Кудрик записав після удару Вакули. Але наступний кутовий завершився неприємностями для приазовців. М'яч потрапив у високо підняту руку Тищенка, і арбітр вказав на 11-тиметрову позначку. Пенальті холоднокровним ударом реалізував Тайсон.

Відкривши рахунок у матчі, «гірники» продовжили дещо академічно атакувати, але і цього було достатньо для створення гольових моментів. І якщо б не везіння і надійна гра Кудрика, результат вже до перерви міг би стати розгромним. Голкіпер «Маріуполя» виручив свою команду після ударів Вакули та Патріка. Міг відзначитися в першому таймі і Судаков, який від правого кута штрафного пробив поруч з дальньою стійкою. Маріупольці ж в основному захищалися. Перша осмислена атака гостей відбулася після закінчення півгодини гри, навіть кутовий був зароблений. Втім, переживати за збереження своїх воріт Пятову не довелося.

І все ж, мінімальною перевагою в першій половині зустрічі «гірники» не обмежилися. Друге взяття воріт організували молоді таланти донецького клубу. В'юнник в центральній зоні перед штрафною зробив скидку на Судакова, який пробив точно в кут.

Другий тайм, по суті, перетворювався на просту формальність. У можливість камбеку навряд чи вірили навіть найвідданіші шанувальники «Маріуполя». До честі азовців, після перерви вони почали більш активно йти в атаку. Але «гірники» відразу продемонстрували, чим це може обернутися для гостей, зумівши провести кілька гострих контрвипадів.

«Шахтар» вів гру і робив це впевнено. Третій гол у ворота «Маріуполя» відбувся з ще одного пенальті, який заробив Тете, котрий вийшов на заміну. На цей раз до 11-тиметрової позначки підійшов Алан Патрік, і Кудрик, який вгадав напрямок удару, не зміг відбити м'яч.

Не вплинув на розстановку сил і несподіваний гол у ворота «Шахтаря». Мишньов зі штрафного з центру поля вивів сам на сам із Пятовим Горбунова, який точно пробив повз голкіпера. «Статус-кво» «гірники» відновили вже через кілька хвилин. Тайсон зліва увірвався до штрафного маріупольців і точно пробив у дальній кут. «Шахтар» міг забити ще, але обмежився чотирма результативними ударами. Та й Кудрик до кінця матчу встиг записати на свій рахунок ще декілька сейвів.

Через тиждень футбольна Україна буде стежити за протистоянням «Шахтаря» з київським «Динамо», а «Маріуполь» продовжить свою виїзну серію матчем проти «Олімпіка».

Українська Прем'єр-ліга. 8-й тур.

«Шахтар» – «Маріуполь» - 4:1

 Тайсон, 27, 75, Судаков, 44, Алан Патрік, 65 (пен.) – Горбунов, 71

«Шахтар»: Пятов – Сіпріано, Матвієнко, Вітао, Болбат – Алан Патрік, Степаненко – Тайсон, Судаков, Вакула (Мораес, 70) – В'юнник (Тете, 59).

«Маріуполь»: Кудрик – Вєлєв, Чоботенко, Мамросенко, Тищенко – Горбунов, Дмитрієв, Вискребенцев, Мишньов, Кулієв – Плакса (Фурсенко, 74).

Арбітр: Володимир Новохатний (Київ).

Стадіон: НСК  «Олімпійський» (Київ).

Удари (у площину): 20 (15) – 4 (2)
Кутові: 6 – 3
Оффсайди: 5 – 5.

ШАХТАР-МАРІУПОЛЬ.ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦІЯ МАТЧУ

Температура: 10°C

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Олександр Снітко, Sport.ua

(6 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    sidor zalcman
    online
      sidor zalcman, 31.10.2020 08:19
    -1
    «Ужгород» – «Карпаты» Галич – 0:3
    Голы: Козак (45+7, 55), Антошик (76)
    Резервисты Миная не справились с дублёрами Карпат (всех)
    comentraktor
      comentraktor, 31.10.2020 08:07
    +1
    Kovalenkobrevno, 30.10.2020 22:34
    донбасос, почему тебя не волнует, что Динамо Киев будет большинство матчей второго круга играть на выезде?
    Тебе не понравилось что коверкают название столицы Украины, а сам коверкаешь название региона Украины. Ты такой же ублюдок как и он.
    99460
      99460, 31.10.2020 08:06
    -2
    Kovalenkobrevno, 30.10.2020 22:49
    Почему ты коверкаешь имя столицы Украины? Ты откуда сам, ублюдок?
    У этих ублюдков может быть только два варианта Родины : кемерово или бурятия !!!
    Alex323
      Alex323, 31.10.2020 07:02
    -4
    І емблема Шахтаря схожа на вагіну.
    Alex323
      Alex323, 31.10.2020 07:02
    -3
    Шахтар ніколи не відрізнявся чесною грою.
    yuriy_kent
    online
      yuriy_kent, 31.10.2020 06:56
    -3
    Вот почему происходят 0-5 на евроарене. Нет сопротивления. Цирк а не чемпионат. Смотрите свою Упл сами на своих кАналах.
    SportsMan
    online
      SportsMan, 31.10.2020 05:02
    -2
    Maccceo Plex Plex, 31.10.2020 03:32
    3 часа ночи, а дренамовские боты и дальше отрабатывают сух паек)) Неужели больше не чем ночью заняться? Или штрафуют если в час не наберется определенное количество комментов?)
    В три часа дня зашел?
    Lion
    online
      Lion, 31.10.2020 04:53
    0
    JekFunny, 30.10.2020 23:13
    И что там будет ?
    Доживеш увидишь.
    Andre066
      Andre066, 31.10.2020 03:52
    -3
    Даже дублеры Шахтарю забили,защиты воротаря нет!
    Maccceo Plex Plex
      Maccceo Plex Plex, 31.10.2020 03:32
    +2
    3 часа ночи, а дренамовские боты и дальше отрабатывают сух паек)) Неужели больше не чем ночью заняться? Или штрафуют если в час не наберется определенное количество комментов?)
    SportsMan
    online
      SportsMan, 31.10.2020 02:26
    0
    А, еще ж вопросительный знак в конце не поставил. ДЕСЯТЬ ошибок! Интересно, при написании диктанта на одну страницу хоть в сотню ошибок уложишься?
    adidas777
    online
      adidas777, 31.10.2020 01:06
    +4
    В его ордловской банановой республике, он её обожает. Только жопу свою почему то приехал прятать в Киев
    vishu
      vishu, 31.10.2020 00:25
    -3
    Коментар згорнуто. Показати
    Більшість вболівальників шлюхти ну повні кончі, це одна із причин, чому цих бомжів ніхто не поважає і клюб їх, відповідно, теж.
    vishu
      vishu, 31.10.2020 00:06
    -3
    Коментар згорнуто. Показати
    Клоунада це була, а не футбольний матч
    SportsMan
    online
      SportsMan, 30.10.2020 23:53
    +1
    Не может быть!!! Какой "неожиданный" счет!!!
    JekFunny
    online
      JekFunny, 30.10.2020 23:13
    0
    Lion, 30.10.2020 22:48
    В турнирную таблицу будеш смотреть в мае.
    И что там будет ?
    JekFunny
    online
      JekFunny, 30.10.2020 23:13
    -2
    adidas777, 30.10.2020 23:10
    Судя по минусам на ваш коммент, Здесь засели одни ордловские ублюдки и их клоны!
    Всего лишь один закомплексованный шизофреник Максим
    Он же Где автобус он же Шахтер 1936
    Он же ещё 50 ников
    adidas777
    online
      adidas777, 30.10.2020 23:11
    -3
    AdvocatusDei, 30.10.2020 22:23
    А в чем факт!? Извини , потерял твою умную мысль
    По моему ты мне ответил.
    Там и была суть, в моем сообщении, на которое ты ответил.
    Так что не поленись, поищи его
    adidas777
    online
      adidas777, 30.10.2020 23:10
    +1
    Kovalenkobrevno, 30.10.2020 22:49
    Почему ты коверкаешь имя столицы Украины? Ты откуда сам, ублюдок?
    Судя по минусам на ваш коммент, Здесь засели одни ордловские ублюдки и их клоны!
    Kovalenkobrevno
      Kovalenkobrevno, 30.10.2020 22:49
    0
    alex13, 30.10.2020 22:47
    Матч будет в Куеве.
    Почему ты коверкаешь имя столицы Украины? Ты откуда сам, ублюдок?
    alex13
      alex13, 30.10.2020 20:56
    +9
    Пародия на футбол!
    adidas777
    online
      adidas777, 30.10.2020 21:31
    +8
    Я понимаю, что ветке сейчас сидит несколько клонированых клоунов.
    Которые молчаливо минусуют всех остальных.
    Вопрос ко всем адекватным болельщикам Шахтёра.
    - Вам не стыдно за такие матчи?
    Почему я спрашиваю?
    У меня есть несколько знакомых хороших, которые болеют за Шахтёр. Я с ними всегда общаюсь о матчах Шахтёра и в принципе о футболе.
    Они все плюются от этого "дерби"
    А в интернете другая картина! Такое впечатление, что в реале болельщики Шахты всё понимают и признают.
    А зайдёшь на сайт, и картина обратная.
    Парадокс ,не правда ли?
    Lion
    online
      Lion, 30.10.2020 22:48
    +6
    Kovalenkobrevno, 30.10.2020 22:35
    Все таки третья команда чемпионата против арендуполя играла
    В турнирную таблицу будеш смотреть в мае.
    Александр Пересадько
      Александр Пересадько, 30.10.2020 21:36
    +6
    Неожидано,СЕНСАЦИЯ
    Петро Штука
      Петро Штука, 30.10.2020 21:20
    +5
    mayakovskiy2, 30.10.2020 21:03
    Очевидный договорняк)) Почему Марики дублем и без замен не обыграли Пятова, Степу, Матвиенко, Тайсона, Патрика и других звезд ШД и сборников
    какой договорняк? Видно что футбол не видел только вякаешь. Марик не мог привлекать аредованых в Шахте футболистов и вышел 3 составом
    adidas777
    online
      adidas777, 31.10.2020 01:06
    +4
    В его ордловской банановой республике, он её обожает. Только жопу свою почему то приехал прятать в Киев
    Maccceo Plex Plex
    online
      Maccceo Plex Plex, 31.10.2020 03:32
    +2
    3 часа ночи, а дренамовские боты и дальше отрабатывают сух паек)) Неужели больше не чем ночью заняться? Или штрафуют если в час не наберется определенное количество комментов?)
    adidas777
    online
      adidas777, 30.10.2020 21:35
    +2
    mayakovskiy2, 30.10.2020 21:31
    Обыгрываем Бенфику, громим Вольфсбург, берем три очка с одной из лучших команд мира на выезде, но вот дубль Мариуполя без денег никак не обыграть))) Так и живем
    А кто вам говорит, что вы не можете обыграть Мариуполь?
    Но зачем это делать в борьбе, получая травмы и карточки?
    Вы же не будете спорить, что можете обыграть Карпаты или Рух, верно?
    Но в этих матчах ваши соперники будут костьми ложиться и биться до последнего, и скорее всего вам проиграют в итоге ( хотя уже не факт ;) )
    Но проиграть то можно по разному!
    Можно в мужской принципиальной борьбе проиграть, а можно раздвинуть ножки и не сопротивляться!
    И там и там вы выиграете, но неужели разницы вы не чувствуете?
    Sentinel
    online
      Sentinel, 30.10.2020 21:11
    +2
    ZAKARPATFAN, 30.10.2020 21:05
    Так ти шо не знав, що ДК- це теж фарм Шахти, адже як так в усіх 4 матчах чемпу минулого сезону програли Шахтарю?
    Шахтер хоть вспотел, добывая результат в такой тяжелой борьбе? Неделя отдыха и сброс усталости от одного тура ЛЧ до другого. У других команд таких привилегий нет.
    comentraktor
      comentraktor, 31.10.2020 08:07
    +1
    Kovalenkobrevno, 30.10.2020 22:34
    донбасос, почему тебя не волнует, что Динамо Киев будет большинство матчей второго круга играть на выезде?
    Тебе не понравилось что коверкают название столицы Украины, а сам коверкаешь название региона Украины. Ты такой же ублюдок как и он.
    SportsMan
    online
      SportsMan, 30.10.2020 23:53
    +1
    Не может быть!!! Какой "неожиданный" счет!!!
    adidas777
    online
      adidas777, 30.10.2020 23:10
    +1
    Kovalenkobrevno, 30.10.2020 22:49
    Почему ты коверкаешь имя столицы Украины? Ты откуда сам, ублюдок?
    Судя по минусам на ваш коммент, Здесь засели одни ордловские ублюдки и их клоны!
    ZAKARPATFAN
    online
      ZAKARPATFAN, 30.10.2020 22:35
    +1
    BaZia, 30.10.2020 22:33
    Кто то сомневался?
    Я бы очень удивился, эсли бы кто-то усомнился что Шахта сильнее. Так что думаю вряд-ли были сомнения у кого-то.
    ZAKARPATFAN
    online
      ZAKARPATFAN, 30.10.2020 22:30
    +1
    Нечего было Динамо забирать из аренды в Зоре Русина, Леднева, Тимчика, Андриевского и имели бы тоже свой фарм. Так что нечего стонать. Сами виноваты. Ещё 2-3 года назад в Зорьке имели 6 или 7 своих футболистов, которым также запрещали играть
    mayakovskiy2
    online
      mayakovskiy2, 30.10.2020 22:30
    +1
    K_Sarioglo@i.ua, 30.10.2020 22:28
    Да?А игра с Минаем в Ужгороде это тоже игра дома?И игра завтра в Днепре это тоже игра дома? В Киеве из выездных матчей Динамо сыграло только с Олимпиком.
    Ахахаха)) Балабол ты жалкий. С Минаем играли в Киеве, завтра игра тоже в Киеве. Динамо за первый круг играет 11 игр дома и 2 выезда. Рух и Ингулец. Хитровыдуманные мрази
    adidas777
    online
      adidas777, 30.10.2020 22:17
    +1
    sidor zalcman, 30.10.2020 21:46
    Значит завтра в Днепре, как и 28 февраля 2020 - опять 3:1
    А по факту есть что ответить?
    Alexey Antonenko
      Alexey Antonenko, 30.10.2020 22:17
    +1
    FACE_CONTROL, 30.10.2020 22:16
    Та да, в прошлом чемпе автобусники что-то их теряли везде и с кем только можно.
    А в этом теряют вагонеточники, и что?))
    Kovalenkobrevno
      Kovalenkobrevno, 30.10.2020 21:29
    +1
    Правильное название статьи. Играла одна команда, но под разными названиями
    JekFunny
    online
      JekFunny, 30.10.2020 20:56
    +1
    ZAKARPATFAN, 30.10.2020 20:53
    Чудова гра! Браво Судаков, Вьюник, Вакула, Сиприано, Вітао. Тепер чекаємо з Гладбахом таку ж якісну гру яку демонстрували з Реалом!
    Разве что у Реала тоже есть 13 арендованных кротов , и им придется массажистов выпускать , чтобы 11 человек наскрести
    Lion
    online
      Lion, 31.10.2020 04:53
    0
    JekFunny, 30.10.2020 23:13
    И что там будет ?
    Доживеш увидишь.