В ЛЧ з гандболу половина матчів була перенесена через коронавірус

Пандемія коронавірусу б'є по гандбольній Лізі чемпіонів

607
0
ГК Мотор

Нинішнього тижня в Лізі чемпіонів відразу половина зустрічей була перенесена через карантинні обмеження та спалахи коронавіруса в різних командах. Дуже сильно постраждала група А, де була зіграна тільки одна зустріч. Португальський чемпіон «Порту» приймав «Віве Кельце». Гостям краще вдався початок матчу і в середині першого тайму підопічні Таланта Дуйшебаєва сформували гандикап в чотири м'ячі. Але в другій половині першої тридцятихвилинки господарі включили максимальні оберти і не тільки відіграли відставання, а й завершили ігровий відрізок на свою користь – 19:17. У другому таймі «Порту» вів у рахунку більшу частину часу, але декілька помилок на обох сторонах майданчика в кінцівці привели до того, що господарі знову були змушені наздоганяти суперника. З чим вони успішно впоралися. В результаті матч завершився бойовою нічиєю – 32:32.

Через низку переносів центральним поєдинком туру стало протистояння німецького «Кіля» і угорського «Веспрема». Команди, які вважаються одними з основних претендентів на вихід у Фінал Чотирьох турніру, видали шикарний поєдинок. Дві третини гри колективи йшли дуже близько, не відпускаючи суперників більш ніж на два м'ячі. У завершальній фазі зустрічі німецькому клубу вдався ривок і «Кіль» відірвався в рахунку на чотири пункти – 31:27. Але «Веспрем» провів фінальні хвилини просто блискуче і закинув чотири останніх м'ячі в поєдинку. Фінальна сирена зафіксувала нічию – 32:32, чому більше засмутитися повинні були гандболісти «Кіля». Найрезультативнішим гравцем зустрічі став розігруючий німецького клубу Сандер Сагосен. На рахунку норвезького легіонера дев'ять результативних атак.

У групі В черговий погром своїм суперникам влаштувала «Барселона». Каталонці каменя на камені не залишили від міцного данського «Ольборга» – 42:33. Господарі майданчика жодного разу за поєдинок не дозволили данцям вийти вперед, а перевага «Барселони» часом сягала 13 м'ячів. Найрезультативнішими у складі каталонського клубу стали словенський правий крайній Блаж Янц і французький правий напівсередній Діка Мем, які закинули по шість м'ячів.