Владислав КАБАЄВ: «Зорі класу не вистачає. У суперника 3 моменти - 2 голи»

Хавбек прокоментував поразку в матчі Ліги Європи

1202
14
zarya-lugansk.com

«Зоря» програла «Бразі» 1:2 в матчі 2-го туру групового етапу Ліги Європи. Зустріч прокоментував півзахисник Владислав Кабаєв.

«Фол на мені? Так, там, напевно, червона картка за фол останньої надії. Результат є, ми програли і говорити про картку не хочеться. У нас в Україні це чи що... не вистачає останньої передачі, останнього удару. У суперника 2-3 моменти, 2 голи. Нам десь класу, напевно, не вистачає».

«Старт гри? Я б не сказав, що все було вирішено при 0:2. Вчора «Динамо» вело 2:0 і в підсумку нічия. Якби ми трохи раніше відіграли один гол, то була б інша ситуація. У першому таймі було 3-4 моменти у нас. Забий - і могло бути інакше».

«Уболівальники? Добре, що не порожній стадіон. Нехай там 1,5-2 тисячі - все одно чути. Думаю, ми порадували їх грою, нехай не результатом. Сподіваюся, ми зробимо висновки», - сказав Кабаєв в коментарі Футбол 1.

(12)

Космос у Леверкузені. Баєр відігрався з 0:2 і вийшов у фінал Ліги Європи
Футбол | 10 травня 2024, 00:03 39

«Рома» не зуміла втримати перемогу та перервати неймовірну серію німецької команди