Чому Динамо не перемогло Ференцварош

Валерій Василенко - про суперечливу нічию команд Луческу і Реброва

Чому Динамо не перемогло Ференцварош
© ФК Динамо

У першому таймі в Будапешті все було добре. Настільки, наскільки взагалі може бути добре для нинішнього «Динамо». Але в другому таймі спочатку потихеньку, потім швидше все почало рухатися в протилежну сторону. І переможний, по суті, матч для команди Луческу перетворився ледь не в програний. Особливо після вилучення Сидорчука. Чому сталася така метаморфоза? Давайте розберемося спокійно і без емоцій.

1. Стартовий склад. Головні кадрові пробоїни віце-чемпіонів України були відомі заздалегідь: Миколенко і Бущан, які здали позитивні тести на коронавірус, на виїзд не вирушили. В принципі, особливою ​​головоломкою рішення цього завдання для Луческу не стало: у воротах зайняв своє, колись звичне місце, досвідчений Бойко, на лівому фланзі захисту зіграв Караваєв, для якого ця позиція теж не є терра інкогніта. Ці двоє зіграли на нормальному рівні.


ФК Динамо

2. Клас суперника. «Ференцварош» виявився не настільки страшним, як його малювали. Так, ця команда в кваліфікації чемпіонської Ліги пройшла хороших суперників (наприклад, «Селтік» і загребське «Динамо»), її тренує один з найкращих українських тренерів в режимі «прямо зараз», але «Фраді» не сильніше, як мінімум, киян. Дозволяю собі стверджувати подібне не тільки на підставі порівняння трансферної вартості найдорожчих гравців цих двох команд (Циганкова і Зубкова), але і індивідуальних показників абсолютно всіх гравців чемпіона Угорщини. Якщо в сухому залишку, добротна, але посередня команда.

3. Сергій Ребров. Наставник «Фраді» перед матчем не один раз повторював, що гра проти «Динамо» - це саме гра проти «Динамо», а не тренерська дуель Ребров - Луческу. На мій погляд, Сергій Станіславович темнив. Він явно хотів обіграти свого старого знайомого. Саме для нинішнього тренера «Ференцвароша» гра 28 жовтня була важливішою, ніж для нинішнього тренера «Динамо». Тому що у Реброва все ще є, причому непоганий, шанс повернутися до Києва. А ось для Луческу нинішня робота - напевно лебедина пісня. Так ось, Ребров не зміг в результаті показати «товар обличчям». У що саме грала його команда в першому таймі, так і залишилося загадкою. Давайте відверто: Ребров і його підопічні перший тайм провалили.

4. Мірча Луческу. Спочатку план на гру київського Містера був правильним. Дуже дисципліновано в обороні, активно на флангах, без зайвої імпровізації, просто тиснути в центрі поля. Такий нехитрий набір опцій спрацював. Гості придивлялися до суперника хвилин 15-ть, після чого забрали ініціативу, усвідомивши, що перед ними трохи поліпшена копія «Олександрії». Ну правда ж, в першому таймі «зелені орли» були схожі, швидше, на зелених курчат: кожен бігав сам по собі, загальної картини гри не було. І якщо в моменті з першим забитим голом нам десь пощастило - пенальті, взагалі-то, випадковий, то м'яч Де Пени - зразково-показова контратака. Причому в «роздягальню». Залишалося просто добити суперника після перерви.

5. Другий тайм. Наскільки я можу судити, в другій половині зустрічі кияни більше дбали про збереження статус-кво, ніж думали про третій забитий м'яч. Так це чи ні, справа смаку кожного. Особисто я вважаю, що Мірча Луческу програв своєму візаві «перерву». Якщо гості виходили на другий тайм вальяжно і не мотивованими, то Ребров, судячи з усього, зумів «накрутити» підопічних.

6. Швидкий перший гол «Ференцвароша». Нгуен, якого в першому таймі практично не було видно, і другу половину матчу почав не найкращим чином. Але суть в тому, що у «Фраді» збільшилася загальнокомандна швидкість. «Динамо» не запропонувало опоненту навіть середній пресинг, намагаючись зіграти на контратаках, з закидами на Супрягу. Елементарна розконцентрація «Динамо» в захисті, навіть натяку на яку не було в першому таймі, дозволила господарям відквитати один м'яч. Якщо Зубкову дають на рівному місці віддати передачу, а Нгуену на ще більш рівному пробити, то лаври в цьому епізоді потрібно ділити порівну між атакуючою стороною і тією, що захищається.

7. «Запах крові». Сто разів правий динамівський голкіпер Бойко, який сказав після матчу, що, забивши перший гол, «Ференцварош» відчув запах крові. Це правда. Навіть якщо команда явно без приставки «супер», але досить мотивована, тоді як суперник після перерви «забув» вийти на поле, гру можна перевернути. Команда Реброва посилила натиск. Ну, наскільки могла. Ні, високого пресингу так і не було, бо «робити» його там немає кому. Але високі швидкості у деяких гравців таки були. А ось київські футболісти перебудуватися по ходу другої половини зустрічі не змогли.

8. Ковдру на себе. Зловив себе на думці, що кияни в другому таймі грали так само розрізнено, як і їхні опоненти в першій половині зустрічі. Тобто, команда начебто і була, але єдиного колективу не було. Кожен грав сам по собі: чи то «продавали» себе таким ось безглуздим способом, чи справді не знали, як додати.

9. Заміни. Перша заміна у «Динамо» - на 82 хвилині: Буяльського замінив Гармаш. Віталій явно втомився, і його заміна читалася ще раніше. Як і гіпотетична заміна раніше Циганкова і Супряги. Але Луческу чомусь «заворушився» лише після червоної картки Сидорчука. Динамівці, котрі вийшли на поле в екстреному порядку, не змогли як слід увійти в гру, не кажучи вже про її посилення. На мій погляд, вихід Гармаша і особливо Белуце був помилкою.

10. Супряга. Не хотілося б зайвий раз «топтатися» по пацану, але він провалює вже другу поспіль гру в ЛЧ. Розумію, що йому немає альтернативи зараз, але, все одно, його треба було міняти раніше.

11. Вилучення Сидорчука. Претензій до другої жовтої картки динамівського капітана немає - арбітр правий, все по ділу. Є претензії до самого Сидорчука: навіщо було так небезпечно грати, причому в ситуації, що того не вимагає, тобто не біля власного штрафного. У мене є відповідь: якщо диригент не влучає у ноти, то чого вимагати від його підопічних? Вони теж не потрапляли. Чи не встигали. Ось і догралися. Той момент став переломним у матчі.


ФК Динамо

12. Чисельна більшість. Господарі дуже швидко використали «зайвого» гравця. Можливо, їм трохи пощастило з рикошетом, але можна говорити і про те, що футбольний Бог просто повернув їм борг за пенальті на Харатіні.

13. Перспектива. В принципі, катастрофи в Будапешті не сталося. Просто ми всі ще раз побачили, що навіть такий досвідчений тренер, як Луческу, може помилятися. І що як команда «Динамо» ще не сформувалося, сирувате. З іншого боку, ми розуміємо, що боротися за вихід до плей-оф ЛЧ у цій групі нам нереально. Але ось боротися за третє місце ми повинні. Більш того, перспективи на євровесну кращі саме у киян. Хоча б тому, що матч-відповідь з «Фраді» в Києві. Але ось роботу над помилками Луческу і його підопічним все одно потрібно зробити.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(31 голос)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Вячеслав Самойлов
    online
      Вячеслав Самойлов, 30.10.2020 18:42
    0
    fifadinamo, 29.10.2020 20:54
    Лидеры в Европе по набраным очкам в текущем сезоне:
    1. Ференцварош 10.5
    2. Динамо Киев 8.5
    ......
    12 Шахтер 7.0
    Киевляне играли с лучшей (на даный момент) командой Европы
    Правильнее было бы сказать: "Киевляне играли с командой еще дольше них "плывущей" в этом году в ЛЧ" (в смысле - дольше играющей, т.е. сыгравшей больше этапов).
    Кстати! Так же неправомерно сравнивать СЕЙЧАС Шахтер с Динамо, как и Динамо с Ференцем. Вот когда они закончат выступления в еврокубках в этом сезоне - их достижения можно будет и сравнить (в смысле кто пройдет дальше и кто наберет больше очков)...
    bolela11111
      bolela11111, 30.10.2020 07:33
    0
    Классная статъя. Хорошо разложил. Удовольствие читать.
    BaZia
    online
      BaZia, 29.10.2020 22:27
    0
    Сергей Чёрный, 29.10.2020 20:24
    Всему виной отстойный чемпионат Украины, такие убогие команды как Рух, Ингулец, ФК Львов , Колос, Минай убивают интерес к футболу .
    Колос чпехнул ДК на Олимпийском 2:0
    Не такая уж и слабая команда
    unforgiven Den
    online
      unforgiven Den, 29.10.2020 22:02
    -1
    А может быть не выграли ещё и потому что у Ференцвароша есть динамовское сердце?
    Istm
    online
      Istm, 29.10.2020 21:51
    0
    не планували вигравати.
    McLay
    online
      McLay, 29.10.2020 21:03
    -2
    Yevgeniy Kravchenko, 29.10.2020 19:33
    Динамо овладело очком.
    Шахтар зберіг "очко"!
    Vaso
    online
      Vaso, 29.10.2020 21:01
    0
    Чемпионат Венгрии сильнее ?
    Vaso
    online
      Vaso, 29.10.2020 20:55
    0
    Сергей Чёрный, 29.10.2020 20:24
    Всему виной отстойный чемпионат Украины, такие убогие команды как Рух, Ингулец, ФК Львов , Колос, Минай убивают интерес к футболу .
    Чемпионат Венгрии сильнее ?
    fifadinamo
    online
      fifadinamo, 29.10.2020 20:54
    0
    Лидеры в Европе по набраным очкам в текущем сезоне:
    1. Ференцварош 10.5
    2. Динамо Киев 8.5
    ......
    12 Шахтер 7.0
    Киевляне играли с лучшей (на даный момент) командой Европы
    McLay
    online
      McLay, 29.10.2020 20:54
    +1
    Тебе принижувати не треба, ти сам себе принизив своєю тупістю!
    ★  Дядя Стёпа ★
    online
      ★ Дядя Стёпа ★, 29.10.2020 20:27
    0
    Сергей Чёрный, 29.10.2020 20:24
    Всему виной отстойный чемпионат Украины, такие убогие команды как Рух, Ингулец, ФК Львов , Колос, Минай убивают интерес к футболу .
    Перечисленные вами команды виноваты, что Луческу проспал с заменами? Шахта ведь тоже с теми же командами играет в чемпионате, но в Еврокубках совсем другая картина маслом...
    Сергей Чёрный
      Сергей Чёрный, 29.10.2020 20:24
    -1
    Всему виной отстойный чемпионат Украины, такие убогие команды как Рух, Ингулец, ФК Львов , Колос, Минай убивают интерес к футболу .
    ALud
      ALud, 29.10.2020 19:59
    0
    Чоловік сам собі назадавав купу питань, дав на них відповідь,але... як би він ці запитання поставив до гри, це ще могло бути цікаво (давно відомо - всяк бачить себе стратегом зі сторони), а після гри, при даному результаті все це виглядає на рівні дитячого садочку, я такий розумний)...
    mpa_dn
      mpa_dn, 29.10.2020 19:44
    0
    Ответ на вопрос прост: потому что лашары!
    FACE_CONTROL
    online
      FACE_CONTROL, 29.10.2020 19:41
    -3
    Ya H, 29.10.2020 19:40
    Ты ж х..йло в ветке Шахтаря писало, мол, украинский клуб, давайте поддержим, п..дор ты и весь твой дамбаз обвафлённый.
    Клоун, покажи мне где я такое писал, ты как всегда врёшь.
    Ya H
    online
      Ya H, 29.10.2020 19:40
    0
    FACE_CONTROL, 29.10.2020 19:38
    Вашим скоро Барса завладеет.
    Ты ж х..йло в ветке Шахтаря писало, мол, украинский клуб, давайте поддержим, п..дор ты и весь твой дамбаз обвафлённый.
    FACE_CONTROL
    online
      FACE_CONTROL, 29.10.2020 19:38
    -4
    Ya H, 29.10.2020 19:37
    Твоим
    Вашим скоро Барса завладеет.
    Ya H
    online
      Ya H, 29.10.2020 19:37
    -1
    Yevgeniy Kravchenko, 29.10.2020 19:33
    Динамо овладело очком.
    Твоим
    FACE_CONTROL
    online
      FACE_CONTROL, 29.10.2020 19:36
    -5
    AdvocatusDei, 29.10.2020 18:55
    12 и 20 близко!? Это пропасть в букмекерской мире!?
    Да не расстраивай ты их, у них и без этого траур, а скоро Барса, два мачта подряд.
    Вячеслав Самойлов
    online
      Вячеслав Самойлов, 29.10.2020 19:35
    0
    Кстати! Еще одно объяснение, почему Динамо не обыграло Ференцварош, - отчасти учитывающее их еврокубковые достижения. Ференц. в рейтинге находится очень недалеко от нашей Зари (в первом десятке второй сотни). Причем этот и предыдущий сезон - он в еврокубках набирает (и набрал) очков БОЛЬШЕ, чем набирала Заря в любой из последних 5 сезонов. Т.е. Ребров ЯВНО построил клуб более успешный на евроарене, чем Заря Вернидуба и Скрипника.
    П.С. А теперь вспомните, как сыграло Динамо в этом сезоне с Зарей? 1-1! Т.е. у венгров МОГЛИ найтись аргументы против своего существенно более мастеровитого и именитого соперника. И нашлись...
    pricolist
    online
      pricolist, 29.10.2020 15:09
    +10
    Andre Petlyra, 29.10.2020 15:06
    Всем болельщикам в Украине плюнул в лицо Луческу не сделав илимментарные вещи замены
    если б не Луческу, то играло б Динамо в ЛЕ со Шкендербеу всякими. так что о плевке не стоит говорить
    Ilya
    online
      Ilya , 29.10.2020 14:55
    +10
    Потому что:
    1) Физическая форма в ж@пе. Играть 2 раза в неделю одним составом сил не хватит, будут травмы через тур-два.
    2) Хватить петь оды про "перспективную" молодёжь, говорил, говорю и буду, там таких на пальцах одной руки пересчитать (Цыганков, Миколенко, через пару лет сюда можно будет добавить Сироту, Забарного и Шапаренко).
    3) Я не понял, а когда Попов почувствовал себя супер звездой? Еще в середине 1 тайма мог жёлтую получать за не спортивное поведение , да и игра желает лучшего, Ференц толком ничего не сделал, а 2 гола пропустили.
    4) Супряга, мой любимчик, хвалите и дальше его скоро заиграет этот молодой Шевченко, а Супкис глупый еврей, который хотел за полено получить 20 млн, а теперь и за 10 он даром никому не нужен.
    Никакого движения по полю, ходит будто играет за дворцовую команду, а старшие ребята его обидели.
    Откройте тепловую карту и убедитесь сами.
    Sauron
    online
      Sauron, 29.10.2020 18:08
    +8
    Не понятно, почему Ференцварош считают гавном.
    Они собрали пачку скальпов по пути в группу ЛЧ и уже 2 года - бессменные чемпионы Венгрии со стабильным составом и тренерским штабом.
    Селтик и Динамо З - серьезные команды, которые могли пошуметь в ЛЧ, но были выбиты венграми.
    Ну и скорее всего на турнирную ситуацию потеря нами 2 очков вчера никак не скажется.
    Lion
    online
      Lion, 29.10.2020 17:43
    +5
    10. Супряга. Не хотелось бы лишний раз «топтаться» по пацану, но он проваливает уже вторую подряд игру в ЛЧ. Понимаю, что ему нет альтернативы сейчас, но, все равно его нужно было менять раньше.
    ----------------------------
    Больше всех радуются Болонья......
    Андрей Овчаренко
    online
      Андрей Овчаренко, 29.10.2020 18:16
    +3
    Sauron, 29.10.2020 18:08
    Не понятно, почему Ференцварош считают гавном.
    Они собрали пачку скальпов по пути в группу ЛЧ и уже 2 года - бессменные чемпионы Венгрии со стабильным составом и тренерским штабом.
    Селтик и Динамо З - серьезные команды, которые могли пошуметь в ЛЧ, но были выбиты венграми.
    Ну и скорее всего на турнирную ситуацию потеря нами 2 очков вчера никак не скажется.
    На турнирной ситуации может и не скажется, но клуб не такой богатый, чтоб больше ляма недополучать за матч, когда его надо было забирать по праву сильного.
    Liberty_
      Liberty_, 29.10.2020 15:10
    +3
    проиграли
    -слишком рано уверовали в хороший результат для себя
    -Луческу протупил с заменами
    -вторая часть ,второго тайма провалена и это не заслуга Ференца,Динамо само создало себе проблемы!
    Andre Petlyra
      Andre Petlyra, 29.10.2020 15:05
    +3
    Луческу затянул с заменами и выпускать белуце который создал момент для Венгров не выдержав линию выпустить нужно было Родригеса вместо Цыганкова а Шепаренко не трогать Луческу сам проиграл игру и удаление это косвенная причина фланги не свежие мяч не держат Луческу плюнул в лицо
    AdvocatusDei
      AdvocatusDei, 29.10.2020 16:57
    +2
    Коментар згорнуто. Показати
    Alex86 1, 29.10.2020 16:51
    William Hill на победу Реала можно поставить с коэффициентом 1.22, в то время как триумф команды Каштру оценили в 13.00. На ничью здесь можно поставить с коэффициентом 6.50.
    старик, но не двадцать
    mayakovskiy2
    online
      mayakovskiy2, 29.10.2020 16:08
    +2
    Согласен. После Шкендербеу, Лугано , Яблонца и далее по списку тухлая ничья с колхозом из Венгрии ничуть не унижение
    ★  Дядя Стёпа ★
    online
      ★ Дядя Стёпа ★, 29.10.2020 16:02
    +2
    Trasher311987, 29.10.2020 15:52
    Если серьезно
    1. Удаление Сидорчука
    2. Не забитый 3 гол ференцварошу
    3. Замены сделаны поздно.
    Абсолютно спокойно смотрю на команду.
    Играли хорошо.
    Обидно терять победу
    Удаление Сидорчука случилось уде почти в конце матча. как по мне, главная причина в том, что Луческу затянул с заменами. Ребров сделал 5 замен по ходу второго тайма, и перевернул игру, а Луческу в это время спал...
    mayakovskiy2
    online
      mayakovskiy2, 29.10.2020 16:01
    +2
    Trasher311987, 29.10.2020 15:53
    Я ещё раз и ещё раз повторю.
    Увидим в конце сезона.
    Падение существенное уже потому что.
    Шахтер начал играть как Динамо в Европе.
    Ты сейчас пошутил?))) Шахтер на выезде против Реала имел в 3 раза больше моментов чем вы против колхоза вчера. 100% моментов, а не левые пенали и тупые рикошеты.
    Автобус с Интером?)) Ты не думал о том, что из-за ковида один детский состав где 8 игроков по 20 лет сыграли 3 полных матча за 6 дней. Причем один с Реалом без замен и на такую машину как Интер сил просто не осталось?
    Trasher311987
    online
      Trasher311987, 29.10.2020 15:53
    +2
    AdvocatusDei, 29.10.2020 15:39
    может что то про "боль, падения"?!
    Я ещё раз и ещё раз повторю.
    Увидим в конце сезона.
    Падение существенное уже потому что.
    Шахтер начал играть как Динамо в Европе.
    pricolist
    online
      pricolist, 29.10.2020 15:08
    +2
    Супряга в этом матче запомнился приемом мяча и пасом к своим воротам, очень плохой матч для него. Игроки вышли на 2 тайм расслаблены, недоработка Мирчи. Нелепое удаление Сидорчука. Поздние замены. Это все привело к ничьей, хотя команда должна была уверенно побеждать.
    Alehandro
    online
      Alehandro, 29.10.2020 14:50
    +2
    я б ответил на этот вопрос, но его цензура не пропустит)
    McLay
    online
      McLay, 29.10.2020 20:54
    +1
    Тебе принижувати не треба, ти сам себе принизив своєю тупістю!
    ★  Дядя Стёпа ★
    online
      ★ Дядя Стёпа ★, 29.10.2020 19:26
    +1
    99460, 29.10.2020 19:19
    Матч смахивает на договорняк , первый тайм проигрыш в 2 мяча на ноль , второй тайм наоборот!!! УЕФА должно провести расследование !!!
    Какой нафиг договрняк на таком уровне в ЛЧ? Никакого договорняка нет, это привычная игра Динамо в этом сезоне. С Александрией недавно та же фигня была, только в отличие от Александрии, Ференцварош наказал Динамо за расхлебанность
    AdvocatusDei
      AdvocatusDei, 29.10.2020 16:30
    +1
    Коментар згорнуто. Показати
    Trasher311987, 29.10.2020 16:10
    Я говорю фактами.
    Автобус был?
    Был.
    Увидим в конце сезона
    ууууу... грустно
    Trasher311987
    online
      Trasher311987, 29.10.2020 16:12
    +1
    mayakovskiy2, 29.10.2020 15:59
    Играли хорошо. Ноль ударов в створ за тайм против команды уровня Александрии.
    Во втором тайме да.
    В целом матч не состоит из одного тайма.
    Матч есть матч.
    Trasher311987
    online
      Trasher311987, 29.10.2020 16:11
    +1
    FACE_CONTROL, 29.10.2020 15:59
    А как тебе почти левый пеналь и второй ваш гол по ошибке соперника?
    Мне хоть жопой.
    Гол есть гол
    Trasher311987
    online
      Trasher311987, 29.10.2020 16:10
    +1
    mayakovskiy2, 29.10.2020 16:01
    Ты сейчас пошутил?))) Шахтер на выезде против Реала имел в 3 раза больше моментов чем вы против колхоза вчера. 100% моментов, а не левые пенали и тупые рикошеты.
    Автобус с Интером?)) Ты не думал о том, что из-за ковида один детский состав где 8 игроков по 20 лет сыграли 3 полных матча за 6 дней. Причем один с Реалом без замен и на такую машину как Интер сил просто не осталось?
    Я говорю фактами.
    Автобус был?
    Был.
    Увидим в конце сезона