| Оновлено 29 жовтня 2020, 12:44
1463
1

Тар'єй БЬО: «Найважливішою в наш час стає боротьба за четверте місце»

Норвезький біатлоніст отримав дві бронзові медалі після дискваліфікації росіянина Устюгова

1463
1
TV2. Тар'єй Бьо

Біатлоніст збірної Норвегії Тар'єй Бьо, який став бронзовим призером Олімпійських ігор-2014 в чоловічій естафеті після анулювання результатів росіянина Євгенія Устюгова, поділився думкою про ситуацію, що склалася.

«Я думав раніше, як це, отримати медаль поштою. А тепер сам в такій ситуації. Але та історія ще раз доводить, що на змаганнях потрібно боротися до останнього, навіть якщо ти не добираєшся до п'єдесталу. Не можна просто докочувати до фінішу. Спурт за 4-5 місце може стати вирішальним через кілька років. Може так статися, що він принесе медалі. Схоже, що найважливішою в наш час стає боротьба за четверте місце.

Не знаю, що ще сказати. Не випадково, що таке відбувається з Росією знову і знову. Огидна статистика. До речі, у мене ж ще було четверте місце на ЧС-2011 в Ханти-Мансійську, де Устюгов виграв срібло у мас-старті. На тому ЧС я завоював п'ять медалей з шести можливих. А могло бути шість з шести. Я міг би стати першим, хто виграв медалі у всіх гонках на ЧС», - сказав Тар'єй Бьо.

(4)

Де дивитись онлайн бій Василь Ломаченко – Джордж Камбосос
Бокс | 10 травня 2024, 08:47 1

12 травня в австралійському Перті пройде поєдинок за титули IBF та IBO

Космос у Леверкузені. Баєр відігрався з 0:2 і вийшов у фінал Ліги Європи
Футбол | 10 травня 2024, 00:03 39

«Рома» не зуміла втримати перемогу та перервати неймовірну серію німецької команди