Рустам ХУДЖАМОВ: «Динамо можна похвалити за перший тайм»

Спеціаліст – про нічию киян в матчі з «Ференцварошем»

1271
3
ФК Маріуполь. Рустам Худжамов

Колишній воротар національної збірної України Рустам Худжамов прокоментував нічию київського «Динамо» з угорським «Ференцварош» (2:2) в матчі другого туру групового раунду Ліги чемпіонів.

«За що можна похвалити «Динамо»? За перший тайм. 30-35 хвилин біля воріт Бойка практично не було моментів. Складалося враження, що 2:0 після першого тайму - це дуже комфортно. Я навіть в перерві зловив себе на думці, що в другому таймі все буде на класі», - сказав Худжамов.

(4)

Україна – лідер. Турнірні таблиці ЧЄ із socca. Зафіксовано рахунок 18:0
Інші види | 10 травня 2024, 06:15 0

Хорватія відвантажила у ворота Люксембургу 18 м'ячів без відповіді

Мічел оцінив нічийний матч Жирони, в якому українці відзначилися асистами
Футбол | 11 травня 2024, 01:30 0

10 травня «червоно-білі» втратили перемогу в поєдинку 35-го туру Ла Ліги проти «Алавеса» (2:2)