В'ячеслав ЗАХОВАЙЛО: «Кінцівку матчу з Ференцварошем програв Луческу»

Спеціаліст висловився про матч «Динамо» в Лізі чемпіонів

7766
6
ФК Динамо Київ. В'ячеслав Заховайло

Відомий футбольний менеджер В'ячеслав Заховайло прокоментував виїзну нічию київського «Динамо» з угорським «Ференцварошем» (2:2) у поєдинку 2-го туру групового етапу Ліги чемпіонів.

«Таку перевагу перетворити в нічию. Це треба вміти. У команди Реброва спочатку нічого не ладилося. Вертикальні передачі Блажича були прочитані ще до гри. Угорці в першому таймі практично не зуміли добиратися до фінальної чверть поля. Звичайно, Станіславович задумував зіграти широко в атаці, сподіваючись на швидкісні якості гравців. Але не те пальто, креативу і майстерності з пасом в фінальну чверть в угорців не вистачило. А що «Динамо»? У першому таймі розвідка, шляхом перших же позиційних атак показали, угорців можна обігрувати, що в принципі і сталося.

Другий тайм кияни почали з ветеранського контролю. М'яч тримався, і ніхто нікуди не поспішав. Мене потягнуло на сон, думав, Бобік здох. Мене розбудив Караваєв, який з незрозумілих причин кинув свого гравця в штрафній і почав зміщуватися у фланг, при цьому Попов взагалі не відреагував і не взяв його відразу ж під контроль – 2:1. Я дістав попкорн, згадав Хацкевича, і Серьога Сидорчук відразу ж відзначився. Я вважаю, що кінцівку програв саме Луческу. Це моя суб'єктивна думка. Заміни не внесли коректив, команда погано відреагувала на вилучення. Питання: чому і де був тренер?

P.S. Сергій Станіславович, поясніть будь ласка Вашій лінії оборони, що таке відкритий і закритий м'яч. Це я про другий пропущений гол в Ваші ворота», – написав Заховайло.