Динамо йде на двотижневий карантин

Кияни не хочуть повторити долю «Шахтаря»

Динамо йде на двотижневий карантин
© ФК Динамо Київ

Київське «Динамо» з моменту вильоту в Будапешт йде на двотижневий карантин. Про це повідомляє телеграм-канал «Динамо Київ Inside».

«Фактично, з моменту відльоту в Будапешт і протягом двох наступних тижнів команда і персонал закривається на двотижневий карантин, де мінімізовані всі позафутбольні контакти. Це правильне рішення, особливо перед наступними суботніми тестами, яких всі чекають з хвилюванням. Ніхто не хоче кадрового повторення іспанського вояжу конкурентів», - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, воротар «Динамо» Георгій Бущан і захисник Віталій Миколенко не зможуть взяти участь в матчі через здачу позитивних тестів на коронавірус.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Telegram

(264 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    zac1310
      zac1310, 29.10.2020 14:56
    +1
    Никто не хочет кадрового повторения испанского вояжа конкурентов», – говорится в сообщении.
    ______
    Если речь идёт о вояже шахтёровского дубля в Мадрид - то почему бы и не повторить?
    Вадим Вадим
      Вадим Вадим, 29.10.2020 10:25
    -2
    Ладно игры сборной они пропустят? А с Барсой им разрешат???
    Вадим Вадим
      Вадим Вадим, 29.10.2020 10:23
    -1
    Шахтер очки растерял в УПЛ как раз из-за постоянных ротаций состава связанных с болеющими игроками. А эти на карантин собрались??? Браво, Мирча, браво федерация!!!
    Nazarij - Oleg
      Nazarij - Oleg, 29.10.2020 10:16
    +1
    Шахтар з дублем виграв від Реала, а Динамо вчора просрало перемогу...
    Коли мадяри дали першого гола - непонятно чим займався в той час Шапаренко ,Караваєв і Буяльський..ловили гав..?
    ну Буяльський мав ручки складжені на дупі...)) а другий гол на совісті румінської "зірки" ,котра вийшла на заміну..що воно робило в воротарській ?
    а Бойко це не воротар ,а дірка в бублику...
    Микола Унгурян
      Микола Унгурян, 29.10.2020 09:16
    +5
    в принципі очікувано. Але посилання на "іспанський вояж ШД" не зовсім вдале, резерв ШД привіз перемогу з Мадриду, на відміну від основи ДК в Будапешті
    99460
      99460, 29.10.2020 06:59
    +2
    ВВВ, 28.10.2020 20:44
    Пыздун!А ти читай быльше!Тоды буде быльший словарний запас ы для того аби зрозумыти ыншого дешифратор буде не потрыбен! Я ж тебе розумыю,не зважаючи на ту маячню що ти несеш!
    НУ ТЫ И МУДИЛО , голова не болит от самого себяу ?!!
    ВВВ
    online
      ВВВ, 28.10.2020 20:47
    -1
    JekFunny, 28.10.2020 15:32
    ВаДо ты уже накатило я смотрю
    Без дешифратора тебя сложно понять
    Ещё раз , команда минимизировала все свои контакты кроме футбольных , чтобы на важном отрезке чемпионата не потерять ключевых игроков
    Остальной свой выдуманный бред - наркологу расскажешь
    И перестань представляться в начале каждого поста , все и так знают что ты ВаДо -П****ун
    Піздун! Ще раз,це ковід а не краснуха! Обмежити зв*язки з зовнішнім світом замало якщо не обмежуєш контакти з інщими потенційними носіями ковіду!!! Валоман херов!!!
    ВВВ
    online
      ВВВ, 28.10.2020 20:44
    -1
    JekFunny, 28.10.2020 15:32
    ВаДо ты уже накатило я смотрю
    Без дешифратора тебя сложно понять
    Ещё раз , команда минимизировала все свои контакты кроме футбольных , чтобы на важном отрезке чемпионата не потерять ключевых игроков
    Остальной свой выдуманный бред - наркологу расскажешь
    И перестань представляться в начале каждого поста , все и так знают что ты ВаДо -П****ун
    Пыздун!А ти читай быльше!Тоды буде быльший словарний запас ы для того аби зрозумыти ыншого дешифратор буде не потрыбен! Я ж тебе розумыю,не зважаючи на ту маячню що ти несеш!
    Largo Largo
      Largo Largo, 28.10.2020 19:09
    0
    Если ребята будут жить на Базе и тренироваться в изоляции, то какой там на хрен карантин дома у жены под сиськой ? . Ведь за две недели форму потеряют 100%
    Александр Каплун
      Александр Каплун, 28.10.2020 18:12
    +5
    Не, не знаю, что это за карантин. Если играть будут, тренироваться тоже, то ерунда это, а не карантин. У ШД тоже с 2 человек все началось, а потом пошло-поехало.
    Александр Каплун
      Александр Каплун, 28.10.2020 18:11
    +3
    Не, не знаю, что это за карантин. Если играть будут, тренироваться тоже, то ерунда это, а не карантин. У ШД тоже с 2 человек все началось, а потом пошло-поехало.
    fanat1972
      fanat1972, 28.10.2020 16:40
    +1
    Я чего то не могу понять, матчи с Днепр1,Барселоной и Шахтером будут сыграны в установленные сроки или нет. А то какое-то непонятное заявление
    JekFunny
    online
      JekFunny, 28.10.2020 15:32
    0
    ВВВ, 28.10.2020 13:41
    Піздун!Бухати то твоє! А я тобі не про допінг,це ти між рядків прочитав(певно такий розумний бо дурний) , я мав на увазі стан медичної служби клубу! І взагалі навчіться вже називати речі власними іменами без конспірології. Який це на хрен карантин ?Просто команду зачиняють на базі а тренування будуть проводитись.Якщо в школі чи дитсадку оголошують карантин то хіба діти ходять до школи??? Але ви будете обісрані по вуха але вперто доказувати що біле то чорне бо його так в Динаме назвали! Так,Піздун???
    ВаДо ты уже накатило я смотрю
    Без дешифратора тебя сложно понять
    Ещё раз , команда минимизировала все свои контакты кроме футбольных , чтобы на важном отрезке чемпионата не потерять ключевых игроков
    Остальной свой выдуманный бред - наркологу расскажешь
    И перестань представляться в начале каждого поста , все и так знают что ты ВаДо -П****ун
    Александр Шевченко
    online
      Александр Шевченко, 28.10.2020 15:06
    +3
    ★ Дядя Стёпа ★, 28.10.2020 14:56
    Если в Украине и дальше будет стремительно расти количество заболевших, чемпионат вообще могут недоиграть... Огромной ошибкой было начинать пускать болельщиков на трибуны!!
    Доиграют, тут совсем понты осталось до зимней паузы. Плюс большие клубы, типа Шахты и ДК, если выйдут в евровесну будут лоббировать за продолжение чемпа, ибо им нужна практика. Тем более что все чинуши, которые решают про карантины и зоны, повязаны с фыфыу, а Шмигал премьер-минимтр, вообще, в свое время был менегером среднего звена, в одной ахметовской компании
    Владимир Коновалец
      Владимир Коновалец, 28.10.2020 15:04
    +1
    ★ Дядя Стёпа ★, 28.10.2020 14:56
    Если в Украине и дальше будет стремительно расти количество заболевших, чемпионат вообще могут недоиграть... Огромной ошибкой было начинать пускать болельщиков на трибуны!!
    Я дивлюся, що всі адекватні розуміють, що глядачі на трибунах нашого чемпіонату в таку годину - нонсенс!!! Але УАФ це до лампочки, і таке відношення керівництва УАФ до людей є злочином.... Павелка повинен сидіти в тюрьмі - але він на свободі до цього часу!
    ★  Дядя Стёпа ★
    online
      ★ Дядя Стёпа ★, 28.10.2020 14:56
    +2
    Если в Украине и дальше будет стремительно расти количество заболевших, чемпионат вообще могут недоиграть... Огромной ошибкой было начинать пускать болельщиков на трибуны!!
    sidor zalcman
    online
      sidor zalcman, 28.10.2020 14:23
    0
    Maccceo Plex Plex, 28.10.2020 13:37
    Что значит карантин? Если не будет зараженных, или из будет штук 7-10 как у Шахтера, пусть валят на игры, умники...
    Во всё мире адаптивный карантин!
    Расшифровывать не буду. Тут все умные и знают что полнейший карантин невозможен в развитых странах.
    Можно астронавтов, вернувшихся с других планет, изолировать. Можно лепрозорий на острове построить. Можно смыться в племена Амазонии или Новой Гвинеи... себе на задницу. Но цивилизация должна функционировать, а не застыть на койках.
    sidor zalcman
    online
      sidor zalcman, 28.10.2020 14:13
    0
    Браво! Есть ещё трезвые головы в стране.
    Примеры заболеваний в Европы с волной - 2 перед глазами и они ожидались ещё летом.
    Александр Шевченко
    online
      Александр Шевченко, 28.10.2020 14:09
    -6
    Какой-то бред, только в украинских командах все уходят на карантин, в остальном цивилизованном мире, инфицированных изолируют, а остальные работают в штатном режиме. У кротов, вон по словам их менегеров, у половина просто сидела на карантине, не быв при этом инфицированными, так и тут в ДК чето мутит. Вон в Милане Ибра был инфицированным, они шо сидели на карантине, или Мане в Ливерпуле. Цирк да и только
    sahka1981
      sahka1981, 28.10.2020 13:59
    +1
    ВВВ, 28.10.2020 13:46
    Ой! Вже аксіоми з*явились? Чи вирішив за цим бездоказовим терміном сховати бездоказовість свого твердження? Ще мені один Евклід знайшовся!
    Смішний ти, я ж тобі простий приклад навів що ти вже навіть тут не дочекавшись офіційної інформації клубу вже почав їх критикувати,а ти ще щось там хочеш щоб тобі щось там ще доводили... достатньо прочитати пару твоїх постів стосовно Динамо (навіть на цій сторінці) щоб все зрозуміти, для цього і близько Евклідом не потрібно бути
    JekFunny
    online
      JekFunny, 28.10.2020 11:34
    +14
    AdvocatusDei, 28.10.2020 11:29
    и шо это значит?! матчей не будет?!
    Это значит что команда по сути между матчами будет жить на базе и контактировать только между собой
    zhyr
      zhyr, 28.10.2020 11:46
    +13
    бачу деякі коментатори тільки заголовок осилили)))
    Trasher311987
    online
      Trasher311987, 28.10.2020 11:22
    +13
    Умное решение. Правильно сыграть на опережение
    DKTheBest2
    online
      DKTheBest2, 28.10.2020 11:12
    +12
    Правильне рішення.
    -PhoeniX-
      -PhoeniX-, 28.10.2020 11:24
    +9
    Ждём комментариев "икспердов" о том, что нет необходимости играть за сборную и это разгрузит календарь команды. Ситуация аналогичная Шахтеру
    Микола Унгурян
    online
      Микола Унгурян, 29.10.2020 09:16
    +5
    в принципі очікувано. Але посилання на "іспанський вояж ШД" не зовсім вдале, резерв ШД привіз перемогу з Мадриду, на відміну від основи ДК в Будапешті
    Александр Каплун
      Александр Каплун, 28.10.2020 18:12
    +5
    Не, не знаю, что это за карантин. Если играть будут, тренироваться тоже, то ерунда это, а не карантин. У ШД тоже с 2 человек все началось, а потом пошло-поехало.
    JekFunny
    online
      JekFunny, 28.10.2020 12:07
    +5
    ВВВ, 28.10.2020 11:58
    Піздун,якщо використовувати твою логіку тоді Вадо це ти!!! Навіщо тоді ти теж представляєшся? І з приводу карантину-коли гравці ідхоили корону то вже не важливо де вони її підхопили-в магазині чи в ресторані .Головне в даному випадку що вони КОНТАКТУВАЛИ з іншими гравцями команди!!! Тому цей оголошений карантин то мертвому припарка,потрібна самоізоляція принаймі до повторного тестування.Саме так як це зробили в Шахтарі,а не оголошувати роживання на базі і називати це карантином.
    ВаДо , я это не ты , давай закончим эти игры разума
    Про Мыколу и Бущана в клубе знали , на день раньше чем объявили официально
    Не объявляли, так как ждали результатов ПОВТОРНЫХ тестов
    После их получения , подтверждения - двоих отсеяли , остальные поехали на игру
    Где ещё раз сдали или сдадут тесты
    Ты ВаДо не переживай , там люди не глупее тебя сидят ,и если у команды есть подозрение на массовое заражение ,ее никто к игре не допутсит.
    Так что , светило диканьковской вирусологии , иди накати лучше , тут без тебя разберутся
    JekFunny
    online
      JekFunny, 28.10.2020 11:36
    +5
    ВВВ, 28.10.2020 11:34
    Двотижневий карантин це круто-сидиш собі вдома і в кращому випадку займаєшся на тренажерах! Командних тренувань не буде,тож гравці будуть готові!!! І до збірної і до матчів Шахтаря. Цікаво кого Динамо виставить на матч чергового туру проти Дніпра? Чи почнуть просити про перенос матчу?
    ВаДо , ты не правильно все понял
    Перечитай ещё раз
    JekFunny
    online
      JekFunny, 28.10.2020 11:26
    +5
    -PhoeniX-, 28.10.2020 11:24
    Ждём комментариев "икспердов" о том, что нет необходимости играть за сборную и это разгрузит календарь команды. Ситуация аналогичная Шахтеру
    Так сборная более чем через две недели
    Надеюсь все будут в строю к тому времени
    JekFunny
    online
      JekFunny, 28.10.2020 11:53
    +4
    AdvocatusDei, 28.10.2020 11:48
    да пох.. можно хоть миллион штраф назначить, если не с чего взыскать, какая эффективность от этого государству?!
    А если не с чего то тачку на реализацию , на торги
    Штраф в копилку страны , разницу - владельцу
    Александр Каплун
      Александр Каплун, 28.10.2020 18:11
    +3
    Не, не знаю, что это за карантин. Если играть будут, тренироваться тоже, то ерунда это, а не карантин. У ШД тоже с 2 человек все началось, а потом пошло-поехало.
    Александр Шевченко
    online
      Александр Шевченко, 28.10.2020 15:06
    +3
    ★ Дядя Стёпа ★, 28.10.2020 14:56
    Если в Украине и дальше будет стремительно расти количество заболевших, чемпионат вообще могут недоиграть... Огромной ошибкой было начинать пускать болельщиков на трибуны!!
    Доиграют, тут совсем понты осталось до зимней паузы. Плюс большие клубы, типа Шахты и ДК, если выйдут в евровесну будут лоббировать за продолжение чемпа, ибо им нужна практика. Тем более что все чинуши, которые решают про карантины и зоны, повязаны с фыфыу, а Шмигал премьер-минимтр, вообще, в свое время был менегером среднего звена, в одной ахметовской компании
    sahka1981
      sahka1981, 28.10.2020 12:11
    +3
    ВВВ, 28.10.2020 11:58
    Піздун,якщо використовувати твою логіку тоді Вадо це ти!!! Навіщо тоді ти теж представляєшся? І з приводу карантину-коли гравці ідхоили корону то вже не важливо де вони її підхопили-в магазині чи в ресторані .Головне в даному випадку що вони КОНТАКТУВАЛИ з іншими гравцями команди!!! Тому цей оголошений карантин то мертвому припарка,потрібна самоізоляція принаймі до повторного тестування.Саме так як це зробили в Шахтарі,а не оголошувати роживання на базі і називати це карантином.
    Чоловіче, Вадо чи як там тебе кличуть на цьому сайті, ти переживай без тебе точно розберуться, і не потрібно приклад Шахтаря наводити, я більш ніж впевненний, що яке б рішення не прийняло керівництво Динамо, ти безумовно будеш серед перших хто почне його критикувати
    99460
      99460, 29.10.2020 06:59
    +2
    ВВВ, 28.10.2020 20:44
    Пыздун!А ти читай быльше!Тоды буде быльший словарний запас ы для того аби зрозумыти ыншого дешифратор буде не потрыбен! Я ж тебе розумыю,не зважаючи на ту маячню що ти несеш!
    НУ ТЫ И МУДИЛО , голова не болит от самого себяу ?!!
    ★  Дядя Стёпа ★
    online
      ★ Дядя Стёпа ★, 28.10.2020 14:56
    +2
    Если в Украине и дальше будет стремительно расти количество заболевших, чемпионат вообще могут недоиграть... Огромной ошибкой было начинать пускать болельщиков на трибуны!!
    JekFunny
    online
      JekFunny, 28.10.2020 11:37
    +2
    AdvocatusDei, 28.10.2020 11:35
    ааа, ну тогда ничего страшного, подроч..т в душе
    Так реально некуй шастать перед ответственным отрезком сезона
    А то в Киеве все клубасы как до карантина работают
    Вон один с Металла уже , в ходе тяжёл тренировок , три тачки размял
    Так что норм идея . Ща такие бабки можно и на базе посидеть , в виде исключения
    JekFunny
    online
      JekFunny, 28.10.2020 11:23
    +2
    Главное чтобы у остальных тесты были отрицательные
    А так, все верно . На кону важный матч с ШД за 6 очков .
    Надо подойти во всеоружии
    zac1310
      zac1310, 29.10.2020 14:56
    +1
    Никто не хочет кадрового повторения испанского вояжа конкурентов», – говорится в сообщении.
    ______
    Если речь идёт о вояже шахтёровского дубля в Мадрид - то почему бы и не повторить?
    Nazarij - Oleg
      Nazarij - Oleg, 29.10.2020 10:16
    +1
    Шахтар з дублем виграв від Реала, а Динамо вчора просрало перемогу...
    Коли мадяри дали першого гола - непонятно чим займався в той час Шапаренко ,Караваєв і Буяльський..ловили гав..?
    ну Буяльський мав ручки складжені на дупі...)) а другий гол на совісті румінської "зірки" ,котра вийшла на заміну..що воно робило в воротарській ?
    а Бойко це не воротар ,а дірка в бублику...