Віктор КОРНІЄНКО: «У гравців Інтера нереальна швидкість»

Захисник «Шахтаря» – про нічию з віце-чемпіоном Італії

Віктор КОРНІЄНКО: «У гравців Інтера нереальна швидкість»
© ФК Шахтар Донецьк. Віктор Корнієнко

21-річний захисник донецького «Шахтаря» Віктор Корнієнко прокоментував нічию з міланським «Інтером» (0:0) в матчі другого туру групового раунду Ліги чемпіонів.

«Я думаю, ви всі бачили цю гру. Дуже важка гра. «Інтер» дуже організована команда, дуже дисциплінована, дуже швидка. Швидкість нереальна. Дуже важко проти таких команд грати. Величезний досвід.

У нас була установка перед грою, що ми всі одне ціле. Кожен гравець знав, що робить на полі. Кожен допрацьовував. Я думаю, що це нормальний результат», - сказав Корнієнко.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Футбол 1/2/3

(7 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Alexander Fandeev
      Alexander Fandeev, 28.10.2020 17:30
    0
    umnuy2, 28.10.2020 14:26
    Чел просто охуенен.Я месяц назад и не знал кто он такой.
    Вот что значит давать молодежи играть как в Бельгии Голландии и франции-и продавать а не мариновать
    Ти не дивився переможний для України чемпіонат світу?
    umnuy2
    online
      umnuy2, 28.10.2020 14:26
    -1
    Чел просто охуенен.Я месяц назад и не знал кто он такой.
    Вот что значит давать молодежи играть как в Бельгии Голландии и франции-и продавать а не мариновать
    onco-clown
      onco-clown, 28.10.2020 12:27
    +1
    inflicted, 28.10.2020 12:09
    Це все так, але чувак, ти постійно апелюєш до арбітра про офсайд. За новими правилами арбітри дають дограти момент до кінця
    Мне вообще любые апелляции непонятны, ведь есть VAR, все разбирается, но футболисты продолжают кипишевать и что-то доказывать))
    Ilya
    online
      Ilya , 28.10.2020 12:20
    0
    inflicted, 28.10.2020 12:09
    Це все так, але чувак, ти постійно апелюєш до арбітра про офсайд. За новими правилами арбітри дають дограти момент до кінця
    Я думаю это привычка.
    А так, Витя - машина.
    inflicted
      inflicted, 28.10.2020 12:09
    +1
    Це все так, але чувак, ти постійно апелюєш до арбітра про офсайд. За новими правилами арбітри дають дограти момент до кінця
    onco-clown
      onco-clown, 28.10.2020 12:27
    +1
    inflicted, 28.10.2020 12:09
    Це все так, але чувак, ти постійно апелюєш до арбітра про офсайд. За новими правилами арбітри дають дограти момент до кінця
    Мне вообще любые апелляции непонятны, ведь есть VAR, все разбирается, но футболисты продолжают кипишевать и что-то доказывать))
    inflicted
    online
      inflicted, 28.10.2020 12:09
    +1
    Це все так, але чувак, ти постійно апелюєш до арбітра про офсайд. За новими правилами арбітри дають дограти момент до кінця
    Alexander Fandeev
      Alexander Fandeev, 28.10.2020 17:30
    0
    umnuy2, 28.10.2020 14:26
    Чел просто охуенен.Я месяц назад и не знал кто он такой.
    Вот что значит давать молодежи играть как в Бельгии Голландии и франции-и продавать а не мариновать
    Ти не дивився переможний для України чемпіонат світу?
    Ilya
    online
      Ilya , 28.10.2020 12:20
    0
    inflicted, 28.10.2020 12:09
    Це все так, але чувак, ти постійно апелюєш до арбітра про офсайд. За новими правилами арбітри дають дограти момент до кінця
    Я думаю это привычка.
    А так, Витя - машина.