ЗАХОВАЙЛО: «Вертикальні черпачки Інтера не пройшли б і проти Маріуполя»

Спеціаліст розкритикував міланський клуб в матчі з «Шахтарем»

ЗАХОВАЙЛО: «Вертикальні черпачки Інтера не пройшли б і проти Маріуполя»
© Sport.ua. В'ячеслав Заховайло

Відомий футбольний менеджер В'ячеслав Заховайло висловився про нічию «Шахтаря» з «Інтером» (0:0) в матчі 2-го туру Ліги чемпіонів

«Ковідний футбол не має логіки. Конте мене розчарував. Перший тайм можна було списати під не фарт. Другий тайм, «Інтер» підстроївся під «Шахтар». Інтенсивність гри була рівна майже нулю і повна імпотентність в творенні. Вертикальні черпаки у виконанні італійців не пройшли б і проти «Маріуполя».

«Шахтар» потрібно хвалити. Вистояли... я не пригадаю, щоб хоч раз пробили у ворота. Але це вже нікого не цікавить. Золоте турнірне очко заробили гірники. Не було б щастя, та нещастя допомогло. Відсутність основних гравців не завадила досягти результату», - написав Заховайло.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Facebook

(4 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    axylinam
    online
      axylinam, 28.10.2020 11:32
    0
    Не черпачки,а обычные навесы,черпачёк и навес в техническом исполнении,это две большие разницы
    FACE_CONTROL
    online
      FACE_CONTROL, 28.10.2020 11:30
    0
    Клоун позорный.
    Rostislav Zdorenko
      Rostislav Zdorenko, 28.10.2020 11:26
    0
    Вместо головы у него черпачок
    Vaso
      Vaso, 28.10.2020 10:50
    0
    "Заховайся" Заховайло, и завидуй молча.
    steelmaker
    online
      steelmaker, 28.10.2020 10:30
    0
    Ох и долпоепЬ редкий...
    ALM
      ALM, 28.10.2020 10:10
    +1
    Имея в своем составе Лукаку, глупо на него не навешивать.
    orkidea
      orkidea, 28.10.2020 09:58
    +7
    "интенсивность была равна почти нулю" , шо он смотрел? Играли , как говорится, в "кость" , а он про черпачки , про Мариуполь. Хоть бы извинился за " запчасти", как Франков например сделал. Умничает сидит, дятел.
    KARABAS55
      KARABAS55, 28.10.2020 09:45
    +7
    Мразина переобулась быстро. Перед игрой желчью плевался, что интер на запчасти разберёт Шахтёр. ФУФЛЫЖНИК!!!
    Artyom_I
      Artyom_I, 28.10.2020 09:34
    +6
    Долбойоб
    umnuy2
    online
      umnuy2, 28.10.2020 09:21
    +8
    заховайся знаток
    AdvocatusDei
      AdvocatusDei, 28.10.2020 08:31
    +9
    Коментар згорнуто. Показати
    охрененный эксперт... "вертикальные черпачки" были всего минут 10 во втором тайме
    Penal
    online
      Penal, 28.10.2020 08:26
    +9
    После двух игр Шахтера брать во внимание "экспертное" мнение Заховайло глупо и бесперспективно......
    mayakovskiy2
    online
      mayakovskiy2, 28.10.2020 08:21
    +6
    Я помню минимум 2 удара в створ только в первом тайме. Мамкин балабол
    zac1310
      zac1310, 28.10.2020 08:10
    +8
    Та сховайся вже, Заховайло!
    Иксперд, епта! Чё там, разобрал Конте по винтикам?
    Сидел бы уже на пятой точке, и молчал в тряпочку!
    ВВВ
    online
      ВВВ, 28.10.2020 07:45
    +10
    Піди втопися,Дніпро поруч! Розчарований він! В футболі не розуміється а туди ж,в експерти!!
    ВВВ
    online
      ВВВ, 28.10.2020 07:45
    +10
    Піди втопися,Дніпро поруч! Розчарований він! В футболі не розуміється а туди ж,в експерти!!
    AdvocatusDei
      AdvocatusDei, 28.10.2020 08:31
    +9
    Коментар згорнуто. Показати
    охрененный эксперт... "вертикальные черпачки" были всего минут 10 во втором тайме
    Penal
    online
      Penal, 28.10.2020 08:26
    +9
    После двух игр Шахтера брать во внимание "экспертное" мнение Заховайло глупо и бесперспективно......
    umnuy2
    online
      umnuy2, 28.10.2020 09:21
    +8
    заховайся знаток
    zac1310
      zac1310, 28.10.2020 08:10
    +8
    Та сховайся вже, Заховайло!
    Иксперд, епта! Чё там, разобрал Конте по винтикам?
    Сидел бы уже на пятой точке, и молчал в тряпочку!
    orkidea
      orkidea, 28.10.2020 09:58
    +7
    "интенсивность была равна почти нулю" , шо он смотрел? Играли , как говорится, в "кость" , а он про черпачки , про Мариуполь. Хоть бы извинился за " запчасти", как Франков например сделал. Умничает сидит, дятел.
    KARABAS55
      KARABAS55, 28.10.2020 09:45
    +7
    Мразина переобулась быстро. Перед игрой желчью плевался, что интер на запчасти разберёт Шахтёр. ФУФЛЫЖНИК!!!
    Artyom_I
      Artyom_I, 28.10.2020 09:34
    +6
    Долбойоб
    mayakovskiy2
    online
      mayakovskiy2, 28.10.2020 08:21
    +6
    Я помню минимум 2 удара в створ только в первом тайме. Мамкин балабол
    ALM
    online
      ALM, 28.10.2020 10:10
    +1
    Имея в своем составе Лукаку, глупо на него не навешивать.
    axylinam
    online
      axylinam, 28.10.2020 11:32
    0
    Не черпачки,а обычные навесы,черпачёк и навес в техническом исполнении,это две большие разницы
    FACE_CONTROL
    online
      FACE_CONTROL, 28.10.2020 11:30
    0
    Клоун позорный.
    Rostislav Zdorenko
      Rostislav Zdorenko, 28.10.2020 11:26
    0
    Вместо головы у него черпачок
    Vaso
    online
      Vaso, 28.10.2020 10:50
    0
    "Заховайся" Заховайло, и завидуй молча.
    steelmaker
    online
      steelmaker, 28.10.2020 10:30
    0
    Ох и долпоепЬ редкий...