Луческу розповів, чому хотів піти з Динамо

Головний тренер «Динамо» - про конфлікт з фанатами

Луческу розповів, чому хотів піти з Динамо
© ФК Динамо Київ. Мірча Луческу

Наставник київського «Динамо» Мірча Луческу розповів, як невдоволення фанатів ледь не змусило його покинути клуб ще до початку повноцінної співпраці.

«Я подав у відставку, тому що якщо мене не приймають, то я не хотів би сидіти на тренерській лаві. Я приїхав працювати не через гроші, а заради себе. Я все ще можу багато зробити у футболі, і я вирішив повернутися.

Президент покликав мене, щоб допомогти, але я не знав що вболівальники були проти: в той момент я хотів піти у відставку, але мене переконали, і я повернувся. Ми виграли Суперкубок, потім пройшли кваліфікацію в груповий етап Ліги чемпіонів з важливими перемогами. Однак ми ще не досягли конкурентоспроможного рівня», - сказав Луческу.

Нагадаємо, румунський фахівець очолив «Динамо» в кінці липня. З тих пір кияни провели під його керівництвом 12 матчів (9-2-1).

Читайте також: Мірча ЛУЧЕСКУ: «Динамо націлене на Лігу Європи»

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — TMW

(44 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    barsch.
      barsch., 27.10.2020 18:57
    0
    FACE_CONTROL, 26.10.2020 14:46
    Ставку на 5 грн сделал на матч с Барсой?
    Если ты такой умный, что ж ты такой бедный??? Как материально, так и морально...
    Николай Хомяков
      Николай Хомяков, 27.10.2020 18:42
    +1
    З Луческу "Динамо" прогресує.Не знаю, як закінчиться ЧУ, що буде в ЛЧ, але Суперкубок і вихід основний турнір ЛЧ, обнадіюють.
    source02
    online
      source02, 27.10.2020 18:31
    0
    sashaddd25 Саша (металлолом сдали на приёмку), 27.10.2020 10:18
    Если в этом году Луческу выиграет чемпионат это будет просто разрыв прошлых динамовских жо...
    ой сердец .
    я жду с нетерпением (не сарказм) шоп уе6ков "фанатов ультраправосеков" лопнули пуканы
    zelia73
    online
      zelia73, 27.10.2020 17:57
    -4
    в моём сердце динамо--но без суркисни- и будулая
    sashaddd25 Саша (металлолом сдали на приёмку)
    online
      sashaddd25 Саша (металлолом сдали на ..., 27.10.2020 10:18
    +6
    Если в этом году Луческу выиграет чемпионат это будет просто разрыв прошлых динамовских жо...
    ой сердец .
    sashaddd25 Саша (металлолом сдали на приёмку)
    online
      sashaddd25 Саша (металлолом сдали на ..., 27.10.2020 10:15
    0
    На Динамо без тошноты только при Луческу начал смотреть. Аж с интересом жду следующих матчей , Некогда такого не было (я из Харькова )
    kadaad .
    online
      kadaad ., 27.10.2020 09:05
    +3
    Это не болельщики, а кучка дерьма, вонючего дерьма, которое послали на три буквы и правильно сделали.
    Tsetsur
      Tsetsur, 26.10.2020 14:50
    +20
    Успехов Луческу в Динамо
    FACE_CONTROL
    online
      FACE_CONTROL, 26.10.2020 14:46
    -13
    Андрей Овчаренко, 26.10.2020 14:44
    Сопли подотри, раскатали ничейку с Ворсклой так уже хохолок свой петушиный подняли сразу, Гераклы футбольные
    Ставку на 5 грн сделал на матч с Барсой?
    Андрей Овчаренко
    online
      Андрей Овчаренко, 26.10.2020 14:44
    +5
    ZAKARPATFAN, 26.10.2020 14:04
    "Однак ми ще не досягли конкурентоспроможного рівня», - сказав Луческу."
    Це зрозуміло. Нащо тягнути з правдою. Вже зараз вимагай від Суркіса нових бразильців, тільки так можна буде досягнути конкуреетноспроможного рівня.
    Сопли подотри, раскатали ничейку с Ворсклой так уже хохолок свой петушиный подняли сразу, Гераклы футбольные
    bullyUA
      bullyUA, 26.10.2020 14:42
    +6
    zakharka, 26.10.2020 14:36
    С суркисями и до среднего уровня не дотянуть - команда приватная , бухгалтерия мутная .....
    И до сраки болельщики : главное что думает собственник , а он часто думает не головой....
    Наглядный пример - Беня!
    С Лобановским при Суркисе с командой было все в порядке.
    zakharka
      zakharka, 26.10.2020 14:36
    -5
    С суркисями и до среднего уровня не дотянуть - команда приватная , бухгалтерия мутная .....
    И до сраки болельщики : главное что думает собственник , а он часто думает не головой....
    Наглядный пример - Беня!
    FACE_CONTROL
    online
      FACE_CONTROL, 26.10.2020 14:19
    -16
    Вечный нытик.
    ZAKARPATFAN
    online
      ZAKARPATFAN, 26.10.2020 14:04
    -10
    "Однак ми ще не досягли конкурентоспроможного рівня», - сказав Луческу."
    Це зрозуміло. Нащо тягнути з правдою. Вже зараз вимагай від Суркіса нових бразильців, тільки так можна буде досягнути конкуреетноспроможного рівня.
    Tsetsur
      Tsetsur, 26.10.2020 14:50
    +20
    Успехов Луческу в Динамо
    sashaddd25 Саша (металлолом сдали на приёмку)
    online
      sashaddd25 Саша (металлолом сдали на ..., 27.10.2020 10:18
    +6
    Если в этом году Луческу выиграет чемпионат это будет просто разрыв прошлых динамовских жо...
    ой сердец .
    bullyUA
      bullyUA, 26.10.2020 14:42
    +6
    zakharka, 26.10.2020 14:36
    С суркисями и до среднего уровня не дотянуть - команда приватная , бухгалтерия мутная .....
    И до сраки болельщики : главное что думает собственник , а он часто думает не головой....
    Наглядный пример - Беня!
    С Лобановским при Суркисе с командой было все в порядке.
    Андрей Овчаренко
    online
      Андрей Овчаренко, 26.10.2020 14:44
    +5
    ZAKARPATFAN, 26.10.2020 14:04
    "Однак ми ще не досягли конкурентоспроможного рівня», - сказав Луческу."
    Це зрозуміло. Нащо тягнути з правдою. Вже зараз вимагай від Суркіса нових бразильців, тільки так можна буде досягнути конкуреетноспроможного рівня.
    Сопли подотри, раскатали ничейку с Ворсклой так уже хохолок свой петушиный подняли сразу, Гераклы футбольные
    kadaad .
    online
      kadaad ., 27.10.2020 09:05
    +3
    Это не болельщики, а кучка дерьма, вонючего дерьма, которое послали на три буквы и правильно сделали.
    Николай Хомяков
      Николай Хомяков, 27.10.2020 18:42
    +1
    З Луческу "Динамо" прогресує.Не знаю, як закінчиться ЧУ, що буде в ЛЧ, але Суперкубок і вихід основний турнір ЛЧ, обнадіюють.
    barsch.
      barsch., 27.10.2020 18:57
    0
    FACE_CONTROL, 26.10.2020 14:46
    Ставку на 5 грн сделал на матч с Барсой?
    Если ты такой умный, что ж ты такой бедный??? Как материально, так и морально...
    source02
    online
      source02, 27.10.2020 18:31
    0
    sashaddd25 Саша (металлолом сдали на приёмку), 27.10.2020 10:18
    Если в этом году Луческу выиграет чемпионат это будет просто разрыв прошлых динамовских жо...
    ой сердец .
    я жду с нетерпением (не сарказм) шоп уе6ков "фанатов ультраправосеков" лопнули пуканы
    sashaddd25 Саша (металлолом сдали на приёмку)
    online
      sashaddd25 Саша (металлолом сдали на ..., 27.10.2020 10:15
    0
    На Динамо без тошноты только при Луческу начал смотреть. Аж с интересом жду следующих матчей , Некогда такого не было (я из Харькова )