ФОТО. Жуніор Мораес подарував легендарному Пеле футболку Шахтаря

Легендарному форварду збірної Бразилії виповнилося 80 років

ФОТО. Жуніор Мораес подарував легендарному Пеле футболку Шахтаря
© ФК Шахтар Донецьк. Жуніор Мораес

Нападаючий донецького «Шахтаря» Жуніор Мораес подарував легендарному форварду збірної Бразилії Пеле футболку «гірників». Вчора, 23-го жовтня, Пеле відсвяткував свій ювілей - 80 років.

 

 

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — ФК Шахтар Донецьк

(8 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    ZAKARPATFAN
    online
      ZAKARPATFAN, 24.10.2020 11:33
    +2
    J0e777, 24.10.2020 11:26
    Как твоё давление донбасос?
    Отлично, спасибо что переживаешь. В это время редко когда посторонние люди интересуются такими вопросами, как здоровье других. Appreciate it!
    J0e777
      J0e777, 24.10.2020 11:26
    -3
    ZAKARPATFAN, 24.10.2020 11:14
    Браво! Шахтер все популярнее и популярнее становиться. А после победы над Мадридом футболки сметаються как гречка перед коронавирусом. На фейсбук Шахты все больше и больше коментов закордонних шанувальників, є із Бразилії, Аргентини, Коста Ріки, Португалії, Ізраїлю, Мексики, США, Канади і навіть Австралії...
    Как твоё давление донбасос?
    ZAKARPATFAN
    online
      ZAKARPATFAN, 24.10.2020 11:14
    +1
    Браво! Шахтер все популярнее и популярнее становиться. А после победы над Мадридом футболки сметаються как гречка перед коронавирусом. На фейсбук Шахты все больше и больше коментов закордонних шанувальників, є із Бразилії, Аргентини, Коста Ріки, Португалії, Ізраїлю, Мексики, США, Канади і навіть Австралії...
    stopor2016
    online
      stopor2016, 24.10.2020 10:08
    +2
    Теперь у Пеле есть всё.
    ZAKARPATFAN
    online
      ZAKARPATFAN, 24.10.2020 11:33
    +2
    J0e777, 24.10.2020 11:26
    Как твоё давление донбасос?
    Отлично, спасибо что переживаешь. В это время редко когда посторонние люди интересуются такими вопросами, как здоровье других. Appreciate it!
    stopor2016
    online
      stopor2016, 24.10.2020 10:08
    +2
    Теперь у Пеле есть всё.
    ZAKARPATFAN
    online
      ZAKARPATFAN, 24.10.2020 11:14
    +1
    Браво! Шахтер все популярнее и популярнее становиться. А после победы над Мадридом футболки сметаються как гречка перед коронавирусом. На фейсбук Шахты все больше и больше коментов закордонних шанувальників, є із Бразилії, Аргентини, Коста Ріки, Португалії, Ізраїлю, Мексики, США, Канади і навіть Австралії...