Андрій ШЕВЧЕНКО: «Європейська Суперліга знищить нинішній футбол»

Тренер збірної України не в захваті від ідеї

Андрій ШЕВЧЕНКО: «Європейська Суперліга знищить нинішній футбол»
© uaf.ua

У ЗМІ все активніше з'являється інформація про створення Європейської Суперліги, в якій би грали провідні команди топ-чемпіонів Європи. Ця ліга не збирається підміняти національні чемпіонати, однак може знищити Лігу чемпіонів в її нинішньому вигляді.

Наставник збірної України Андрій Шевченко вважає, що для нашої країни Суперліга позитивних факторів не принесе.

«Ідея створення Європейської Суперліги знищить той футбол, до якого ми звикли. Країни на зразок України будуть тільки віддалятися від процвітаючої еліти».

«Концепція змін повинна передбачати розвиток футболу на всіх рівнях», - вважає Шевченко.

Повідомляється, що ФІФА підтримує створення Суперліги, тоді як УЄФА, який займається Лігою чемпіонів, природно, ні.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Twitter

(28 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    ★  Дядя Стёпа ★
    online
      ★ Дядя Стёпа ★, 28.10.2020 16:03
    +1
    Kiziak, 24.10.2020 13:12
    Хиба мы не Еуропа?
    Ты точно не Европа, судя по тому как ты общаешься и коверкаешь язык
    RoNIkyo
    online
      RoNIkyo, 28.10.2020 15:53
    +2
    Владимир Коновалец, 23.10.2020 22:39
    Я не зрозумів Андрія... Він же на кожному кроці каже. що наш футбол - один з найкращих в Европі, а наш чемпіонат країні входе в топ 5 Европи!!! Так коли він говорить правду - тоді, чи зараз? Він же не депутат або політик, але як бреше!
    Шевченко на кожному кроці каже, що в нас НЕ найкращий футбол, але ми будемо боротись навіть проти топових команд. А ти - дибіл.
    Kiziak
      Kiziak, 24.10.2020 13:12
    -5
    Хиба мы не Еуропа?
    Vitalii_13UA
      Vitalii_13UA, 23.10.2020 23:23
    +12
    Mykola_nik, 23.10.2020 22:13
    Ме...ее...е... Шевченко вже був в великій політиці і всі побачили його ай кью
    Причем сейчас политика здесь? Или тебе лишь бы кинуть что-то в сторону Шевченка? Если тебя он злит, найди корень проблемы в себе, возможно ты где-то не реализовался?
    Віталій Ткачук
      Віталій Ткачук, 23.10.2020 23:19
    +10
    Дурниця це, а не суперліга. Уявімо що умовні МЮ і Мілан посядуть в своїх чемпах 6-7 місця, але ж вони топ клуби. Що тоді скажуть умовні Аталанта і Лестер?
    Игорь Нестеренко
    online
      Игорь Нестеренко, 23.10.2020 22:48
    +7
    На жаль Суперліга вже сталася , коли всі 4 команди з топових ліг почали напряму потрапляти в групи
    Владимир Коновалец
      Владимир Коновалец, 23.10.2020 22:39
    -21
    Я не зрозумів Андрія... Він же на кожному кроці каже. що наш футбол - один з найкращих в Европі, а наш чемпіонат країні входе в топ 5 Европи!!! Так коли він говорить правду - тоді, чи зараз? Він же не депутат або політик, але як бреше!
    Maxcrimea10
      Maxcrimea10, 23.10.2020 22:31
    +15
    Mykola_nik, 23.10.2020 22:13
    Ме...ее...е... Шевченко вже був в великій політиці і всі побачили його ай кью
    Там он был говорящей головой одной известной особы.. сейчас его интервью довольно интересно смотреть
    Mykola_nik
      Mykola_nik, 23.10.2020 22:13
    -35
    Ме...ее...е... Шевченко вже був в великій політиці і всі побачили його ай кью
    Maxcrimea10
      Maxcrimea10, 23.10.2020 22:31
    +15
    Mykola_nik, 23.10.2020 22:13
    Ме...ее...е... Шевченко вже був в великій політиці і всі побачили його ай кью
    Там он был говорящей головой одной известной особы.. сейчас его интервью довольно интересно смотреть
    Vitalii_13UA
      Vitalii_13UA, 23.10.2020 23:23
    +12
    Mykola_nik, 23.10.2020 22:13
    Ме...ее...е... Шевченко вже був в великій політиці і всі побачили його ай кью
    Причем сейчас политика здесь? Или тебе лишь бы кинуть что-то в сторону Шевченка? Если тебя он злит, найди корень проблемы в себе, возможно ты где-то не реализовался?
    Віталій Ткачук
      Віталій Ткачук, 23.10.2020 23:19
    +10
    Дурниця це, а не суперліга. Уявімо що умовні МЮ і Мілан посядуть в своїх чемпах 6-7 місця, але ж вони топ клуби. Що тоді скажуть умовні Аталанта і Лестер?
    Игорь Нестеренко
    online
      Игорь Нестеренко, 23.10.2020 22:48
    +7
    На жаль Суперліга вже сталася , коли всі 4 команди з топових ліг почали напряму потрапляти в групи
    RoNIkyo
    online
      RoNIkyo, 28.10.2020 15:53
    +2
    Владимир Коновалец, 23.10.2020 22:39
    Я не зрозумів Андрія... Він же на кожному кроці каже. що наш футбол - один з найкращих в Европі, а наш чемпіонат країні входе в топ 5 Европи!!! Так коли він говорить правду - тоді, чи зараз? Він же не депутат або політик, але як бреше!
    Шевченко на кожному кроці каже, що в нас НЕ найкращий футбол, але ми будемо боротись навіть проти топових команд. А ти - дибіл.
    ★  Дядя Стёпа ★
    online
      ★ Дядя Стёпа ★, 28.10.2020 16:03
    +1
    Kiziak, 24.10.2020 13:12
    Хиба мы не Еуропа?
    Ты точно не Европа, судя по тому как ты общаешься и коверкаешь язык