Віктор СКРИПНИК: «Ми не були хлопчиками для биття»

Наставник «Зорі» – про розгромну поразку від «Лестера»

Віктор СКРИПНИК: «Ми не були хлопчиками для биття»
© УЄФА. Віктор Скрипник

Головний тренер луганської «Зорі» Віктор Скрипник прокоментував поразку від англійського «Лестера» (0:3) в першому турі групового раунду Ліги Європи.

«Сьогодні вночі Абу-Ханна відчув нездужання і не зміг відновитися до гри. Може, ми й забагато пропустили. Могли зіграти краще, але ми грали проти такої команди, яка може створити гол з нічого. Ми грали на результат. Якщо результату немає, значить, програли по справі.

Ми не були хлопчиками для биття сьогодні. Можливо, не виходило цілісної гри. Але до першого голу ми виглядали пристойно. Думаю, ми навіть награли на гол. У нас був хороший момент.

В цілому, думаю, моя команда гідно виступила. Звичайно, позначився клас суперників. Але попереду п'ять ігор, найближчі дві - домашні. У матчах проти АЕКа і «Браги» ми можемо виступати на рівних», - сказав Скрипник.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — УЄФА

(2 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Yura Юрий
    online
      Yura Юрий, 23.10.2020 20:29
    +1
    перебздели...надо было хоть по 50 перед игрой для храбрости
    u6464u
      u6464u, 23.10.2020 20:21
    0
    Было видно что Лестер играет не напрягаясь,пол ноги и серьёзного отношения к Зоре не наблюдалось, что говорить если Зоря сама себе голы попривозила о чём здесь обще можна говорить.
    Sentinel
    online
      Sentinel, 23.10.2020 16:13
    +1
    u6464u, 23.10.2020 16:02
    если б у Лестера была мотивация они б вам под завязку мешок набросали,не смеши мои тапочки ,просто Витя.
    Лестер был и так достаточно мотивирован. Или ты думаешь, что они после 2 поражений в чемпионате вышли позориться опять? Заря встретила такую игру соперника, которую не встречала в чемпионате и пацаны немного стушевались. Ни Шахтер, ни Динамо не предлагают такой высокий уровень прессинга и скорость.
    u6464u
      u6464u, 23.10.2020 16:02
    -1
    если б у Лестера была мотивация они б вам под завязку мешок набросали,не смеши мои тапочки ,просто Витя.
    Vitalii_13UA
      Vitalii_13UA, 23.10.2020 11:12
    +2
    beba2018, 23.10.2020 09:14
    Да играли с дрожью в ногах. Это был первый матч.
    Витя 6 очков в Запорожье с Вас.
    УДАЧИ ВАМ!!!
    Дрожь в ногах была скорей у обороны, так как все 3 мяча это их вина. Мне например понравился первый тайм от Зари, если не брать эти два тупых гола, привезенные защитой.
    Petro_ua
      Petro_ua, 23.10.2020 11:00
    +2
    Мені сподобалося як грала команда... відкрито, цікаво, не закривалися... але примітивні помилки в обороні все зіпсували(
    вдома потрібно брати реванш!
    Впевнений, Зорі це під силу!
    Успіхів!
    beba2018
      beba2018, 23.10.2020 09:14
    +4
    Да играли с дрожью в ногах. Это был первый матч.
    Витя 6 очков в Запорожье с Вас.
    УДАЧИ ВАМ!!!
    Newvlad
      Newvlad, 23.10.2020 08:43
    +2
    Да, не мальчики для бритья. Скорее мужики. Для питья.
    zzg77
    online
      zzg77, 23.10.2020 07:27
    -2
    Далеко вам до Браги! Да и АЕК не подарок, тоже может вас вжарить. Разве с такой обороной можно на что-то надеяться???
    beba2018
      beba2018, 23.10.2020 09:14
    +4
    Да играли с дрожью в ногах. Это был первый матч.
    Витя 6 очков в Запорожье с Вас.
    УДАЧИ ВАМ!!!
    Vitalii_13UA
      Vitalii_13UA, 23.10.2020 11:12
    +2
    beba2018, 23.10.2020 09:14
    Да играли с дрожью в ногах. Это был первый матч.
    Витя 6 очков в Запорожье с Вас.
    УДАЧИ ВАМ!!!
    Дрожь в ногах была скорей у обороны, так как все 3 мяча это их вина. Мне например понравился первый тайм от Зари, если не брать эти два тупых гола, привезенные защитой.
    Petro_ua
      Petro_ua, 23.10.2020 11:00
    +2
    Мені сподобалося як грала команда... відкрито, цікаво, не закривалися... але примітивні помилки в обороні все зіпсували(
    вдома потрібно брати реванш!
    Впевнений, Зорі це під силу!
    Успіхів!
    Newvlad
      Newvlad, 23.10.2020 08:43
    +2
    Да, не мальчики для бритья. Скорее мужики. Для питья.
    Yura Юрий
    online
      Yura Юрий, 23.10.2020 20:29
    +1
    перебздели...надо было хоть по 50 перед игрой для храбрости
    Sentinel
    online
      Sentinel, 23.10.2020 16:13
    +1
    u6464u, 23.10.2020 16:02
    если б у Лестера была мотивация они б вам под завязку мешок набросали,не смеши мои тапочки ,просто Витя.
    Лестер был и так достаточно мотивирован. Или ты думаешь, что они после 2 поражений в чемпионате вышли позориться опять? Заря встретила такую игру соперника, которую не встречала в чемпионате и пацаны немного стушевались. Ни Шахтер, ни Динамо не предлагают такой высокий уровень прессинга и скорость.
    u6464u
      u6464u, 23.10.2020 20:21
    0
    Было видно что Лестер играет не напрягаясь,пол ноги и серьёзного отношения к Зоре не наблюдалось, что говорить если Зоря сама себе голы попривозила о чём здесь обще можна говорить.