ВІДЕО. Реакція Зідана на поразку Шахтарю

Наставник «Реала» спробував знайти причини такого результату

ВІДЕО. Реакція Зідана на поразку Шахтарю
© ФК Реал Мадрид. Зінедін Зідан

У вчорашньому матчі групового етапу Ліги чемпіонів «Шахтар» створив справжню сенсацію і обіграв мадридський «Реал» з рахунком 3:2. При цьому вже після першого тайму на табло красувався рахунок 3:0 на користь українського клубу. Приголомшливий матч і вкрай цінні три очки.

Вашій увазі пропонуємо запис прес-конференції Зінедіна Зідана після матчу «Реал» - «Шахтар».

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(469 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    andre_lui
    online
      andre_lui, 23.10.2020 23:05
    0
    Vova Kozitskiy, 23.10.2020 13:00
    Шахта добывает очки для рейтинга. И сейчас это самое главное!
    Не совсем. Главное очки в группе и выход из нее...А очки для рейтинга следствие и не могут быть целью!
    Vova Kozitskiy
      Vova Kozitskiy, 23.10.2020 13:00
    +2
    Шахта добывает очки для рейтинга. И сейчас это самое главное!
    Yevgeniy Kravchenko
      Yevgeniy Kravchenko, 22.10.2020 19:55
    0
    У сборной звёзд не было уверенности. Ха ха.
    Юрий Тютюшев
      Юрий Тютюшев, 22.10.2020 14:27
    +2
    Перед игрой с Барсой хотел дать основе отдохнуть)
    Юрий Тютюшев
      Юрий Тютюшев, 22.10.2020 14:25
    +7
    Один Фактор ЗИЗУ просчитался с составом на первый тайм! Думал Шахтер с Короной приехал не основной состав) Думал резерв, загонит Шахтер)))) Не так сталося як гадалося)
    jetcrow
      jetcrow, 22.10.2020 13:55
    +5
    Эта краткая версия или полная? Опять ни слова о сопернике.
    Юрий Тютюшев
      Юрий Тютюшев, 22.10.2020 14:25
    +7
    Один Фактор ЗИЗУ просчитался с составом на первый тайм! Думал Шахтер с Короной приехал не основной состав) Думал резерв, загонит Шахтер)))) Не так сталося як гадалося)
    jetcrow
      jetcrow, 22.10.2020 13:55
    +5
    Эта краткая версия или полная? Опять ни слова о сопернике.
    Vova Kozitskiy
      Vova Kozitskiy, 23.10.2020 13:00
    +2
    Шахта добывает очки для рейтинга. И сейчас это самое главное!
    Юрий Тютюшев
      Юрий Тютюшев, 22.10.2020 14:27
    +2
    Перед игрой с Барсой хотел дать основе отдохнуть)
    andre_lui
    online
      andre_lui, 23.10.2020 23:05
    0
    Vova Kozitskiy, 23.10.2020 13:00
    Шахта добывает очки для рейтинга. И сейчас это самое главное!
    Не совсем. Главное очки в группе и выход из нее...А очки для рейтинга следствие и не могут быть целью!
    Yevgeniy Kravchenko
      Yevgeniy Kravchenko, 22.10.2020 19:55
    0
    У сборной звёзд не было уверенности. Ха ха.