Таблиця коефіцієнтів УЄФА. Австрія, ми йдемо за тобою!

Донецький «Шахтар» вдало стартував у груповому раунді Ліги чемпіонів

Таблиця коефіцієнтів УЄФА. Австрія, ми йдемо за тобою!
© УЄФА. Каштру і Марлос

Закінчилися матчі 1-го туру Ліги чемпіонів, і Sport.ua вивчає таблицю коефіцієнтів УЄФА.

Україна представлена ​​в групових раундах єврокубків трьома командами. Якщо київське «Динамо» невдало стартувало в групі Ліги чемпіонів, зазнавши поразки від «Ювентуса» (0:2), то «Шахтар» розпочав свою єврокубкову осінь сенсаційною гостьовою перемогою над мадридським «Реалом» (3:2).

Це принесло Україні 0.400 бала (2 очки за перемогу ділиться на 5 команд, що стартували). У поточній єврокампанії українські клуби набрали 3.200 бала, і це 12-й результат в сезоні.

Україна в 5-річному рейтингу УЄФА займає 11-те місце, випереджаючи Шотландію (на 0.600) і Туреччину (0.625). Попереду розташувалися Австрія (+2.125) і Нідерланди (+2.700).

Австрія, що знаходиться на 10-му місці, теж набрала очки у середу, за рахунок нічиєї «РБ Зальцбург» з «Локомотивом» (2:2) взявши 0.200 бала. Греція завдяки перемозі «Олімпіакоса» над «Марселем» (1:0) випередила Швейцарію і вийшла на 17-ю позицію.

22 жовтня луганська «Зоря» зіграє в 1-му турі Ліги Європи проти «Лестера» в Англії.

Таблиця коефіцієнтів УЄФА 2021 (впливає на розподіл путівок в сезоні 2022/23)

Розподіл місць у Лізі чемпіонів (у сезонах 2021/22, 2022/23, 2023/24)

Джерело даних: Bert Kassies

 
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Микола Степанюк, Sport.ua

(63 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Орлов Михаил
      Орлов Михаил, 22.10.2020 18:43
    +1
    Elblanko, 22.10.2020 13:34
    Динамівці кізли, можна було хоча б нічию розкатати.
    А шахта... Де б ми були без них....
    Сьогодні потрібно за зорю вболівати, все реально.
    Хто такі кізли? Файні хлопці?
    B0N1K
      B0N1K, 22.10.2020 14:08
    0
    Artem !, 22.10.2020 08:46
    Вадуц играет в этом сезоне в швейцарской Суперлиге, повысились по итогам прошлого.
    Не знав, що підвищились, але суті це не міняє. Хоча цікаво, як воно буде, якщо вони знову, що майже безсумнівно, виграють кубок Ліхтенштейну, але при цьому кваліфікуються через чемп Швейцарії, що навряд чи. Кого вони представлятимуть?
    Elblanko
    online
      Elblanko, 22.10.2020 13:34
    +1
    Динамівці кізли, можна було хоча б нічию розкатати.
    А шахта... Де б ми були без них....
    Сьогодні потрібно за зорю вболівати, все реально.
    Артур Смайл
    online
      Артур Смайл, 22.10.2020 12:45
    +1
    Porohokiller, 22.10.2020 09:02
    Немає шансів наздогнати Австрію, а от турки і скоти можуть нас обійти.
    Ты в своём уме? Каким образом турки с двумя аутсайдерами в своих группах, которые на 99% никуда не выйдут, смогут нас обогнать?
    Артур Смайл
    online
      Артур Смайл, 22.10.2020 12:44
    0
    Как не странно, но надо болеть за Локомотив) и за ЦСКА в их ближайшем матче ле
    Олег Тимофеюк
      Олег Тимофеюк, 22.10.2020 12:20
    +1
    Как всегда спасибо Шахтёру!
    Микола Унгурян
    online
      Микола Унгурян, 22.10.2020 12:02
    +3
    вчора зовсім другий настрій був у автора статті
    Австрію навряд чи наздоженемо, але і проти турків та скотів встоїмо. Успіху українським клубам, а рейтинг вже ближче до нового року можна буде коментувати
    Istm
    online
      Istm, 22.10.2020 09:48
    +6
    Як шкода, що тут тільки три команди. Тунець, тебе брали на годування саме для того. щоб ти вирішував такі моменти, а не поров їх!
    Denmark1107
    online
      Denmark1107, 22.10.2020 09:14
    +12
    Porohokiller, 22.10.2020 09:02
    Немає шансів наздогнати Австрію, а от турки і скоти можуть нас обійти.
    Стосовно турків і скотланд, майже впевнений, шо цим нічого не світить, т.я. жалюгідні Істанбул у ЛЧ навряд щоб більше 1 бала взяв серед компанії: ПСЖ, МЮ, Лейпциг. У ЛЄ також Сіваспор заслабий, щоб вистрибнути. У скотів Селтік серед Мілан, Лілль, Спарта... Рейнджерс..? Хмм.., подивимось.
    Андрій Гардзіль
      Андрій Гардзіль, 22.10.2020 09:05
    +7
    А з чим йти? З 3-ма командами і хреновим жеребкуванням.
    Porohokiller
      Porohokiller, 22.10.2020 09:02
    -5
    Немає шансів наздогнати Австрію, а от турки і скоти можуть нас обійти.
    yuriy_kent
    online
      yuriy_kent, 22.10.2020 09:01
    -1
    Шотландцы чего то попутали...
    Artem !
      Artem !, 22.10.2020 08:46
    +7
    B0N1K, 22.10.2020 07:23
    Тут справа в тому, що позаминулий сезон 31-м був Ліхтенштейн, держава з 30к населення. У них немає національного чемпіонату, їх клуби грають у швейцарських лігах. У них є лише кубок, тому вони делегують лише переможця кубка в квалу ЛЄ, яким зазвичай є Вадуц, єдина їхня команда, що грає в другій за рангом лізі Швейцарії.
    Вадуц играет в этом сезоне в швейцарской Суперлиге, повысились по итогам прошлого.
    B0N1K
      B0N1K, 22.10.2020 07:23
    +14
    OLEXANDER, 22.10.2020 07:03
    31-ша Асоціація не делегує в ЛЧ своїх представників?(згідно нижньої таблички)?
    Тут справа в тому, що позаминулий сезон 31-м був Ліхтенштейн, держава з 30к населення. У них немає національного чемпіонату, їх клуби грають у швейцарських лігах. У них є лише кубок, тому вони делегують лише переможця кубка в квалу ЛЄ, яким зазвичай є Вадуц, єдина їхня команда, що грає в другій за рангом лізі Швейцарії.
    OLEXANDER
      OLEXANDER, 22.10.2020 07:03
    +5
    31-ша Асоціація не делегує в ЛЧ своїх представників?(згідно нижньої таблички)?
    savant
      savant, 22.10.2020 06:52
    -3
    shef63, 22.10.2020 06:02
    После матчей Лиги Европы Австрия оторвётся ещё больше.
    Ну завтра они очков наврядли заработают...
    Николай Власов
      Николай Власов, 22.10.2020 06:19
    +4
    shef63, 22.10.2020 06:02
    После матчей Лиги Европы Австрия оторвётся ещё больше.
    ПОЖИВЁМ УВИДЕМ
    Николай Власов
      Николай Власов, 22.10.2020 06:18
    +17
    ЖИЛАЮ ЗОРЬКЕ УДАЧИ В ЛИГЕ ЕВРОПЫ В ПЕРЁД МУЖЫКИ
    shef63
      shef63, 22.10.2020 06:02
    +9
    После матчей Лиги Европы Австрия оторвётся ещё больше.
    Николай Власов
      Николай Власов, 22.10.2020 06:18
    +17
    ЖИЛАЮ ЗОРЬКЕ УДАЧИ В ЛИГЕ ЕВРОПЫ В ПЕРЁД МУЖЫКИ
    B0N1K
      B0N1K, 22.10.2020 07:23
    +14
    OLEXANDER, 22.10.2020 07:03
    31-ша Асоціація не делегує в ЛЧ своїх представників?(згідно нижньої таблички)?
    Тут справа в тому, що позаминулий сезон 31-м був Ліхтенштейн, держава з 30к населення. У них немає національного чемпіонату, їх клуби грають у швейцарських лігах. У них є лише кубок, тому вони делегують лише переможця кубка в квалу ЛЄ, яким зазвичай є Вадуц, єдина їхня команда, що грає в другій за рангом лізі Швейцарії.
    Denmark1107
    online
      Denmark1107, 22.10.2020 09:14
    +12
    Porohokiller, 22.10.2020 09:02
    Немає шансів наздогнати Австрію, а от турки і скоти можуть нас обійти.
    Стосовно турків і скотланд, майже впевнений, шо цим нічого не світить, т.я. жалюгідні Істанбул у ЛЧ навряд щоб більше 1 бала взяв серед компанії: ПСЖ, МЮ, Лейпциг. У ЛЄ також Сіваспор заслабий, щоб вистрибнути. У скотів Селтік серед Мілан, Лілль, Спарта... Рейнджерс..? Хмм.., подивимось.
    shef63
      shef63, 22.10.2020 06:02
    +9
    После матчей Лиги Европы Австрия оторвётся ещё больше.
    Андрій Гардзіль
      Андрій Гардзіль, 22.10.2020 09:05
    +7
    А з чим йти? З 3-ма командами і хреновим жеребкуванням.
    Artem !
      Artem !, 22.10.2020 08:46
    +7
    B0N1K, 22.10.2020 07:23
    Тут справа в тому, що позаминулий сезон 31-м був Ліхтенштейн, держава з 30к населення. У них немає національного чемпіонату, їх клуби грають у швейцарських лігах. У них є лише кубок, тому вони делегують лише переможця кубка в квалу ЛЄ, яким зазвичай є Вадуц, єдина їхня команда, що грає в другій за рангом лізі Швейцарії.
    Вадуц играет в этом сезоне в швейцарской Суперлиге, повысились по итогам прошлого.
    Istm
    online
      Istm, 22.10.2020 09:48
    +6
    Як шкода, що тут тільки три команди. Тунець, тебе брали на годування саме для того. щоб ти вирішував такі моменти, а не поров їх!
    OLEXANDER
      OLEXANDER, 22.10.2020 07:03
    +5
    31-ша Асоціація не делегує в ЛЧ своїх представників?(згідно нижньої таблички)?
    Николай Власов
      Николай Власов, 22.10.2020 06:19
    +4
    shef63, 22.10.2020 06:02
    После матчей Лиги Европы Австрия оторвётся ещё больше.
    ПОЖИВЁМ УВИДЕМ
    Микола Унгурян
    online
      Микола Унгурян, 22.10.2020 12:02
    +3
    вчора зовсім другий настрій був у автора статті
    Австрію навряд чи наздоженемо, але і проти турків та скотів встоїмо. Успіху українським клубам, а рейтинг вже ближче до нового року можна буде коментувати
    Орлов Михаил
      Орлов Михаил, 22.10.2020 18:43
    +1
    Elblanko, 22.10.2020 13:34
    Динамівці кізли, можна було хоча б нічию розкатати.
    А шахта... Де б ми були без них....
    Сьогодні потрібно за зорю вболівати, все реально.
    Хто такі кізли? Файні хлопці?
    Elblanko
    online
      Elblanko, 22.10.2020 13:34
    +1
    Динамівці кізли, можна було хоча б нічию розкатати.
    А шахта... Де б ми були без них....
    Сьогодні потрібно за зорю вболівати, все реально.
    Артур Смайл
    online
      Артур Смайл, 22.10.2020 12:45
    +1
    Porohokiller, 22.10.2020 09:02
    Немає шансів наздогнати Австрію, а от турки і скоти можуть нас обійти.
    Ты в своём уме? Каким образом турки с двумя аутсайдерами в своих группах, которые на 99% никуда не выйдут, смогут нас обогнать?
    Олег Тимофеюк
      Олег Тимофеюк, 22.10.2020 12:20
    +1
    Как всегда спасибо Шахтёру!
    B0N1K
      B0N1K, 22.10.2020 14:08
    0
    Artem !, 22.10.2020 08:46
    Вадуц играет в этом сезоне в швейцарской Суперлиге, повысились по итогам прошлого.
    Не знав, що підвищились, але суті це не міняє. Хоча цікаво, як воно буде, якщо вони знову, що майже безсумнівно, виграють кубок Ліхтенштейну, але при цьому кваліфікуються через чемп Швейцарії, що навряд чи. Кого вони представлятимуть?
    Артур Смайл
    online
      Артур Смайл, 22.10.2020 12:44
    0
    Как не странно, но надо болеть за Локомотив) и за ЦСКА в их ближайшем матче ле