Таблица коэффициентов УЕФА. Австрия, мы идем за тобой!

Донецкий «Шахтер» удачно стартовал в групповом раунде Лиги чемпионов

Таблица коэффициентов УЕФА. Австрия, мы идем за тобой!
© УЕФА. Каштру и Марлос

Завершились матчи 1-го тура Лиги чемпионов, и Sport.ua изучает таблицу коэффициентов УЕФА.

Украина представлена в групповых раундах еврокубков тремя командами. Если киевское «Динамо» неудачно стартовало в группе Лиги чемпионов, потерпев поражение от «Ювентуса» (0:2), то «Шахтер» начал свою еврокубковую осень сенсационной гостевой победой над мадридским «Реалом» (3:2).

Это принесло Украине 0.400 балла (2 очка за победу делится на 5 стартовавших команд). В текущей еврокампании украинские клубы набрали 3.200 балла, и это 12-й результат в сезоне.

Украина в 5-летнем рейтинге УЕФА занимает 11-е место, опережая Шотландию (на 0.600) и Турцию (0.625). Впереди расположились Австрия (+2.125) и Нидерланды (+2.700).

Находящаяся на 10-м месте Австрия тоже набрала очки в среду, за счет ничьей «РБ Зальцбург» с «Локомотивом» (2:2) взяв 0.200 балла. Греция благодаря победе «Олимпиакоса» над «Марселем» (1:0) опередила Швейцарию и вышла на 17-ю позицию.

22 октября луганская «Заря» сыграет в 1-м туре Лиги Европы против «Лестера» в Англии.

Таблица коэффициентов УЕФА 2021 (влияет на распределение путевок в сезоне 2022/23)

Распределение мест в Лиге чемпионов (в сезонах 2021/22, 2022/23, 2023/24)

Источник данных: Bert Kassies

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Николай Степанюк, Sport.ua

(85 голосов)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Комментарии
    Орлов Михаил
      Орлов Михаил, 22.10.2020 18:43
    +1
    Elblanko, 22.10.2020 13:34
    Динамівці кізли, можна було хоча б нічию розкатати.
    А шахта... Де б ми були без них....
    Сьогодні потрібно за зорю вболівати, все реально.
    Хто такі кізли? Файні хлопці?
    B0N1K
      B0N1K, 22.10.2020 14:08
    0
    Artem !, 22.10.2020 08:46
    Вадуц играет в этом сезоне в швейцарской Суперлиге, повысились по итогам прошлого.
    Не знав, що підвищились, але суті це не міняє. Хоча цікаво, як воно буде, якщо вони знову, що майже безсумнівно, виграють кубок Ліхтенштейну, але при цьому кваліфікуються через чемп Швейцарії, що навряд чи. Кого вони представлятимуть?
    Elblanko
      Elblanko, 22.10.2020 13:34
    +1
    Динамівці кізли, можна було хоча б нічию розкатати.
    А шахта... Де б ми були без них....
    Сьогодні потрібно за зорю вболівати, все реально.
    Артур Смайл
    online
      Артур Смайл, 22.10.2020 12:45
    +1
    Porohokiller, 22.10.2020 09:02
    Немає шансів наздогнати Австрію, а от турки і скоти можуть нас обійти.
    Ты в своём уме? Каким образом турки с двумя аутсайдерами в своих группах, которые на 99% никуда не выйдут, смогут нас обогнать?
    Артур Смайл
    online
      Артур Смайл, 22.10.2020 12:44
    0
    Как не странно, но надо болеть за Локомотив) и за ЦСКА в их ближайшем матче ле
    Олег Тимофеюк
      Олег Тимофеюк, 22.10.2020 12:20
    +1
    Как всегда спасибо Шахтёру!
    Микола Унгурян
    online
      Микола Унгурян, 22.10.2020 12:02
    +3
    вчора зовсім другий настрій був у автора статті
    Австрію навряд чи наздоженемо, але і проти турків та скотів встоїмо. Успіху українським клубам, а рейтинг вже ближче до нового року можна буде коментувати
    Istm
    online
      Istm, 22.10.2020 09:48
    +6
    Як шкода, що тут тільки три команди. Тунець, тебе брали на годування саме для того. щоб ти вирішував такі моменти, а не поров їх!
    Denmark1107
      Denmark1107, 22.10.2020 09:14
    +12
    Porohokiller, 22.10.2020 09:02
    Немає шансів наздогнати Австрію, а от турки і скоти можуть нас обійти.
    Стосовно турків і скотланд, майже впевнений, шо цим нічого не світить, т.я. жалюгідні Істанбул у ЛЧ навряд щоб більше 1 бала взяв серед компанії: ПСЖ, МЮ, Лейпциг. У ЛЄ також Сіваспор заслабий, щоб вистрибнути. У скотів Селтік серед Мілан, Лілль, Спарта... Рейнджерс..? Хмм.., подивимось.
    Андрій Гардзіль
      Андрій Гардзіль, 22.10.2020 09:05
    +7
    А з чим йти? З 3-ма командами і хреновим жеребкуванням.
    Porohokiller
      Porohokiller, 22.10.2020 09:02
    -5
    Немає шансів наздогнати Австрію, а от турки і скоти можуть нас обійти.
    yuriy_kent
      yuriy_kent, 22.10.2020 09:01
    -1
    Шотландцы чего то попутали...
    Artem !
      Artem !, 22.10.2020 08:46
    +7
    B0N1K, 22.10.2020 07:23
    Тут справа в тому, що позаминулий сезон 31-м був Ліхтенштейн, держава з 30к населення. У них немає національного чемпіонату, їх клуби грають у швейцарських лігах. У них є лише кубок, тому вони делегують лише переможця кубка в квалу ЛЄ, яким зазвичай є Вадуц, єдина їхня команда, що грає в другій за рангом лізі Швейцарії.
    Вадуц играет в этом сезоне в швейцарской Суперлиге, повысились по итогам прошлого.
    B0N1K
      B0N1K, 22.10.2020 07:23
    +14
    OLEXANDER, 22.10.2020 07:03
    31-ша Асоціація не делегує в ЛЧ своїх представників?(згідно нижньої таблички)?
    Тут справа в тому, що позаминулий сезон 31-м був Ліхтенштейн, держава з 30к населення. У них немає національного чемпіонату, їх клуби грають у швейцарських лігах. У них є лише кубок, тому вони делегують лише переможця кубка в квалу ЛЄ, яким зазвичай є Вадуц, єдина їхня команда, що грає в другій за рангом лізі Швейцарії.
    OLEXANDER
      OLEXANDER, 22.10.2020 07:03
    +5
    31-ша Асоціація не делегує в ЛЧ своїх представників?(згідно нижньої таблички)?
    savant
      savant, 22.10.2020 06:52
    -3
    shef63, 22.10.2020 06:02
    После матчей Лиги Европы Австрия оторвётся ещё больше.
    Ну завтра они очков наврядли заработают...
    Николай Власов
    online
      Николай Власов, 22.10.2020 06:19
    +4
    shef63, 22.10.2020 06:02
    После матчей Лиги Европы Австрия оторвётся ещё больше.
    ПОЖИВЁМ УВИДЕМ
    Николай Власов
    online
      Николай Власов, 22.10.2020 06:18
    +17
    ЖИЛАЮ ЗОРЬКЕ УДАЧИ В ЛИГЕ ЕВРОПЫ В ПЕРЁД МУЖЫКИ
    shef63
      shef63, 22.10.2020 06:02
    +9
    После матчей Лиги Европы Австрия оторвётся ещё больше.
    Николай Власов
    online
      Николай Власов, 22.10.2020 06:18
    +17
    ЖИЛАЮ ЗОРЬКЕ УДАЧИ В ЛИГЕ ЕВРОПЫ В ПЕРЁД МУЖЫКИ
    B0N1K
      B0N1K, 22.10.2020 07:23
    +14
    OLEXANDER, 22.10.2020 07:03
    31-ша Асоціація не делегує в ЛЧ своїх представників?(згідно нижньої таблички)?
    Тут справа в тому, що позаминулий сезон 31-м був Ліхтенштейн, держава з 30к населення. У них немає національного чемпіонату, їх клуби грають у швейцарських лігах. У них є лише кубок, тому вони делегують лише переможця кубка в квалу ЛЄ, яким зазвичай є Вадуц, єдина їхня команда, що грає в другій за рангом лізі Швейцарії.
    Denmark1107
    online
      Denmark1107, 22.10.2020 09:14
    +12
    Porohokiller, 22.10.2020 09:02
    Немає шансів наздогнати Австрію, а от турки і скоти можуть нас обійти.
    Стосовно турків і скотланд, майже впевнений, шо цим нічого не світить, т.я. жалюгідні Істанбул у ЛЧ навряд щоб більше 1 бала взяв серед компанії: ПСЖ, МЮ, Лейпциг. У ЛЄ також Сіваспор заслабий, щоб вистрибнути. У скотів Селтік серед Мілан, Лілль, Спарта... Рейнджерс..? Хмм.., подивимось.
    shef63
      shef63, 22.10.2020 06:02
    +9
    После матчей Лиги Европы Австрия оторвётся ещё больше.
    Андрій Гардзіль
      Андрій Гардзіль, 22.10.2020 09:05
    +7
    А з чим йти? З 3-ма командами і хреновим жеребкуванням.
    Artem !
      Artem !, 22.10.2020 08:46
    +7
    B0N1K, 22.10.2020 07:23
    Тут справа в тому, що позаминулий сезон 31-м був Ліхтенштейн, держава з 30к населення. У них немає національного чемпіонату, їх клуби грають у швейцарських лігах. У них є лише кубок, тому вони делегують лише переможця кубка в квалу ЛЄ, яким зазвичай є Вадуц, єдина їхня команда, що грає в другій за рангом лізі Швейцарії.
    Вадуц играет в этом сезоне в швейцарской Суперлиге, повысились по итогам прошлого.
    Istm
    online
      Istm, 22.10.2020 09:48
    +6
    Як шкода, що тут тільки три команди. Тунець, тебе брали на годування саме для того. щоб ти вирішував такі моменти, а не поров їх!
    OLEXANDER
      OLEXANDER, 22.10.2020 07:03
    +5
    31-ша Асоціація не делегує в ЛЧ своїх представників?(згідно нижньої таблички)?
    Николай Власов
    online
      Николай Власов, 22.10.2020 06:19
    +4
    shef63, 22.10.2020 06:02
    После матчей Лиги Европы Австрия оторвётся ещё больше.
    ПОЖИВЁМ УВИДЕМ
    Микола Унгурян
    online
      Микола Унгурян, 22.10.2020 12:02
    +3
    вчора зовсім другий настрій був у автора статті
    Австрію навряд чи наздоженемо, але і проти турків та скотів встоїмо. Успіху українським клубам, а рейтинг вже ближче до нового року можна буде коментувати
    Орлов Михаил
      Орлов Михаил, 22.10.2020 18:43
    +1
    Elblanko, 22.10.2020 13:34
    Динамівці кізли, можна було хоча б нічию розкатати.
    А шахта... Де б ми були без них....
    Сьогодні потрібно за зорю вболівати, все реально.
    Хто такі кізли? Файні хлопці?
    Elblanko
    online
      Elblanko, 22.10.2020 13:34
    +1
    Динамівці кізли, можна було хоча б нічию розкатати.
    А шахта... Де б ми були без них....
    Сьогодні потрібно за зорю вболівати, все реально.
    Артур Смайл
    online
      Артур Смайл, 22.10.2020 12:45
    +1
    Porohokiller, 22.10.2020 09:02
    Немає шансів наздогнати Австрію, а от турки і скоти можуть нас обійти.
    Ты в своём уме? Каким образом турки с двумя аутсайдерами в своих группах, которые на 99% никуда не выйдут, смогут нас обогнать?
    Олег Тимофеюк
      Олег Тимофеюк, 22.10.2020 12:20
    +1
    Как всегда спасибо Шахтёру!
    B0N1K
      B0N1K, 22.10.2020 14:08
    0
    Artem !, 22.10.2020 08:46
    Вадуц играет в этом сезоне в швейцарской Суперлиге, повысились по итогам прошлого.
    Не знав, що підвищились, але суті це не міняє. Хоча цікаво, як воно буде, якщо вони знову, що майже безсумнівно, виграють кубок Ліхтенштейну, але при цьому кваліфікуються через чемп Швейцарії, що навряд чи. Кого вони представлятимуть?
    Артур Смайл
    online
      Артур Смайл, 22.10.2020 12:44
    0
    Как не странно, но надо болеть за Локомотив) и за ЦСКА в их ближайшем матче ле