Лука МОДРИЧ: «Коли Шахтар забив гол, ми опустили голови»

Півзахисник «Реала» прокоментував поразку від «Шахтаря» в матчі ЛЧ

4239
2
УЄФА

Півзахисник «Реала» Лука Модрич прокоментував поразку від «Шахтаря» (2:3) в матчі 1-го туру Ліги чемпіонів:

«Ми знали, що «Шахтар» – хороша команда. Мова про недооцінку не йде. Ми просто погано почали гру, вони забили гол, і ми опустили голови. Після перерви ми виглядали краще, але своєю грою незадоволені.

Ми зіграли недостатньо добре. У другому таймі додали, але цього не вистачило. Треба покращувати гру і триматися разом. Важко прийняти цю поразку, але ми повинні рухатися далі».

(30)

Полтавські Робін Гуди. Металіст 1925 обіграв Ворсклу в матчі з 5 голами
Футбол | 04 травня 2024, 20:12 16

Команда з Харкова вперше перемогла під орудою Скрипника та залишила зону вильоту

У Байєра – не найдовша безпрограшна серія. Скільки залишилося до рекорду?
Футбол | 04 травня 2024, 08:01 0