20.10.2020, FT   ТВ-трансляція:

РЕБРОВ: «Барселона – це дуже високий рівень. Такі матчі приносять досвід»

Головний тренер «Ференцвароша» підвів підсумки матчу 1-го туру Ліги чемпіонів

© ФК Ференцварош. Сергій Ребров

Головний тренер «Ференцвароша» Сергій Ребров підвів підсумки матчу 1-го туру Ліги чемпіонів проти «Барселони» (1:5):

«На початку матчу, коли ми були ще свіжі, у нас було більше можливостей. Ми усвідомлено так розпочали, нарощували наступ, намагалися здивувати. Звичайно, у суперника виступають класні захисники, які через деякий час підготувалися до цього та відштовхнули нас назад.

До того ж з «Барселоною» все одно грати в футбол дуже складно, адже вони відмінно володіють м'ячем в атаці та сповнені несподіваних рішень. Поки у нас були сили, ми добре звужували територію, і був період, коли ми грали в футбол особливо добре. Але в міру того, як ми втомилися, ставало все важче не відставати.

Я був особливо задоволений першими 20-ма хвилинами, а після голу був короткий період нашої переваги. У цих матчах можна розвиватися, здобувати досвід, тим більше що «Барселона» – це дуже високий рівень. Щодо останніх 10 хвилин мені дуже шкода, можна було б уникнути такої різниці в рахунку. Окрім цього не було особливих проблем».

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!