Рональд КУМАН: «Не люблю говорити про суддів»

Наставник «Барселони» прокоментував поразку від «Хетафе»

1574
3
ФК Барселона. Рональд Куман

Головний тренер «Барселони» Рональд Куман прокоментував поразку каталонського клубу в матчі 6-го туру чемпіонату Іспанії з «Хетафе» (0:1).

«Ми не дуже добре виступили у другому таймі поєдинку проти «Хетафе», що коштувало «Барселоні» результату. Були втрати, два небезпечних моменти, кутові. Нічого не можу сказати з приводу справедливості рішення арбітра призначити пенальті, не люблю говорити про суддів, оскільки у кожного буде своє трактування тих чи інших моментів. У нас було дуже мало моментів, в першому таймі «Барселона» виглядала краще. Нам було важко створити більше можливостей для того, щоб вразити ворота «Хетафе».