Іван ФЕДИК: «Чекали, що на матчі проти Динамо будуть вболівальники»

Наставник львівської команди оцінив поразку в матчі УПЛ

© fcrukh.com

Наставник «Руху» Іван Федик прокоментував поразку 0:2 в матчі УПЛ проти «Динамо».

«У першому таймі пропустили з єдиної атаки суперника гол. В обороні ми непогано діяли, проте в атаці були проблеми. У другому таймі треба було відіграватися, а не чекати, коли другий заб'ють. Почали агресивно грати, відкриватися, а «Динамо» отримало більше шансів у наших воріт».

«Клас гравців «Динамо» серйозний, але з кожним суперником потрібно використовувати свої сильні сторони і брати хоча б 1 пункт».

«Уболівальники? Їхня відсутність, думаю, вплинула. Всі готувалися, що їх буде така ж кількість, як на «Шахтар». Це теж вплинуло», - сказав Федик в коментарі Футбол 1.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!