Василь Ломаченко – Теофімо Лопес. Текстова трансляція

Слідкуйте за текстовою трансляцією чемпіонського бою вранці 18 жовтня

Василь Ломаченко – Теофімо Лопес. Текстова трансляція
© RingTV

Великий вечір боксу за участю знаменитого українського боксера відбувається в ніч з 17 на 18 жовтня у Лас-Вегасі.

У поєдинку за титул абсолютного чемпіона світу в легкій вазі зійшлись чемпіон світу WBC (франчайзинговий), WBA Super, WBO Василь Ломаченко (14–1, 10 КО) та володар поясу IBF Теофімо Лопес зі США (15–0, 13 КО).

Звіт про бій: Втратив усі пояси. Ломаченко програв за очками Теофімо Лопесу

Перемога Лопеса одноголосним рішенням суддів: 116–112, 119–109, 117–111.

ВІДЕОТРАНСЛЯЦІЯ: сайт MEGOGO

Слідкуйте за текстовою трансляцією на Sport.ua

У прямому ефірі поєдинок можна подивитися на сервісі MEGOGO. Початок трансляції заплановано на 04:00 ранку, а головний бій розпочнеться близько 06:00 за Києвом.

Див. також: Василь Ломаченко – Теофімо Лопес. Прогноз та анонс на бій

ВІДЕО: Церемонія зважування Ломаченка та Лопеса.

Файткард вечора боксу 17 жовтня в Лас-Вегасі

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Микола Степанюк, Sport.ua

(6 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Опитування
  • Спрогнозуйте, як завершиться бій українця Василя Ломаченка з американцем Теофімо Лопесом, який пройде в ніч з 17 на 18 жовтня 2020 року в Лас-Вегасі?
    • 36.81% (127)
      1. Дострокова перемога Ломаченка
    • 16.81% (58)
      2. Перемога Ломаченка за очками
    • 1.74% (6)
      3. Нічия
    • 4.35% (15)
      4. Перемога Тео Лопеса за очками
    • 40.29% (139)
      5. Дострокова перемога Тео Лопеса
    Результати опитування Проголосували — 345
    В опитуваннях можуть брати участь тільки зареєстровані користувачі.
    Будь-ласка, авторизуйтесь або зареєструйтеся.
Новини партнерiв
Коментарі
    dadaali177188
      dadaali177188, 18.10.2020 23:50
    0
    а что за скрепное чучело с аквафрешем на рукаве перчатки восяну натягивает перед боем??? это восян скрепный готовится выступать под аквафрешем?
    Bogdan Yakimenko
      Bogdan Yakimenko, 18.10.2020 08:22
    -1
    Vladdal, 18.10.2020 07:53
    Лома прогулял пять раундов, за что и поплатился. Обидно. Видно же было, что Лопеса можно побеждать.
    Кличко тоже мог Джошуа побеждать... Лопес атлетичен и вынослив оказался, к чему не был готов Вася, одним словом все должно свестись к реваншу и очень большим деньгам
    SportsMan
      SportsMan, 18.10.2020 08:20
    -5
    Ukrop, 18.10.2020 08:11
    На рос форумах ломаченко считают своим. Как и усика,и ракицкого.
    Говорят,что единственные нормальные спортсмены с нормальной гражданской позицией.
    Поэтому болеем за Чиссору.
    А ты уверен, что Чисора не считает Украину частью России, если вообще знает о существовании Украины?
    sportik.ua
      sportik.ua, 18.10.2020 08:14
    0
    dikcher, 18.10.2020 08:09
    Вот только не надо на судей тут лепить. Статистику ударов посмотри. В боксе за танцы очки не насчитывают, если что.
    Я знав, що по всьому іншому заперечень не буде.
    sportik.ua
      sportik.ua, 18.10.2020 08:14
    0
    dikcher, 18.10.2020 08:09
    Вот только не надо на судей тут лепить. Статистику ударов посмотри. В боксе за танцы очки не насчитывают, если что.
    Я знав, що по всьому іншому заперечень не буде.
    Ukrop
      Ukrop, 18.10.2020 08:11
    +9
    На рос форумах ломаченко считают своим. Как и усика,и ракицкого.
    Говорят,что единственные нормальные спортсмены с нормальной гражданской позицией.
    Поэтому болеем за Чиссору.
    dikcher
      dikcher, 18.10.2020 08:09
    +4
    sportik.ua, 18.10.2020 08:08
    Може в цьому і правда. Але судді з Лопесом показали, що вони адін народ. А ми відторгаємо все, що можна і не можна. Ну з нашими боксерами таке відношення виглядає виправдано, але чи совпадєніє, що мільони українців опинилися за кордоном, гідні політики на узбіччі політики? Нє думаю.
    Вот только не надо на судей тут лепить. Статистику ударов посмотри. В боксе за танцы очки не насчитывают, если что.
    dikcher
      dikcher, 18.10.2020 08:08
    0
    Если поражение от Солидо еще можно было списать на неопытность(хотя, там точно такой же тактический просчет), то этому проигрышу нет оправдания.
    sportik.ua
      sportik.ua, 18.10.2020 08:08
    -5
    ★ Дядя Стёпа ★, 18.10.2020 07:59
    А если бы это чучело не агитировало за московскую церковь и не рассказывало что мы один народ, то он бы сегодня выиграл. Так этому ватному уроду и надо! И запомните ватусики с лохмаченками, мы с рашкой- не один народ! И уважение к себе в Украине вы потеряли!
    Може в цьому і правда. Але судді з Лопесом показали, що вони адін народ. А ми відторгаємо все, що можна і не можна. Ну з нашими боксерами таке відношення виглядає виправдано, але чи совпадєніє, що мільони українців опинилися за кордоном, гідні політики на узбіччі політики? Нє думаю.
    Фейсел
      Фейсел, 18.10.2020 08:07
    +3
    Як воно відчути біль у душі?
    Виктор Андрущик
      Виктор Андрущик, 18.10.2020 08:07
    +5
    Усику тоже надо одевать железный памперс.Танцы закончились.Вася танцевал,пока бензин был,но бак дирявый.
    Mukola Puzh
    online
      Mukola Puzh, 18.10.2020 08:07
    +5
    Браво Тео Ватаченко не допомогли ні скрєпи, ні бояришнік ні недобатюшки Вкатали в асфальт ватного ублюдка.. Недоусика, ще одного любителя руЦкага міра, сєпаро-батюшек і бояришніка чекає та ж участь! БРАВО ЛОПЕС!
    Це карма сєпару, бо уся адекватна Україна вболівала проти ватного ушльопка..
    Graider
      Graider, 18.10.2020 08:06
    0
    зато форма була під цвєт зелених чоловічків
    dikcher
      dikcher, 18.10.2020 08:06
    +1
    sportik.ua, 18.10.2020 08:01
    Як же сумно все це читати. Я б зрозумів, якби Ломаченко програв Ярошу в теледебатах 109-119. Чому ви радієте? Ви самоствердилися за рахунок чиєїсь невдачі? Та, Бог з ним, з ватним Ломаченком, ви ж так себе поводите в коментарях на будь-якому сайті. Якісь дикуни епохи максимум пізнього феодалізму. Через важливісиь своєї локальної правоти не здатні сприймати ні позицію іншого, ні світ глобально.
    Бокс штука суровая. Перед боем было много слов, но только ринг показывает кто был прав. И сегодня это не Ломаченко. Открою тебе секрет, но в боксе не любят слабых )))
    Ya H
    online
      Ya H, 18.10.2020 08:03
    +6
    Дасвидос, гундяевец. Хахахха.
    tima fialko
    online
      tima fialko, 18.10.2020 08:03
    +5
    Треба не тільки бігати,але й боксувати,а іноді дратися.Такий і Усик.Він наступний.
    dikcher
      dikcher, 18.10.2020 08:02
    +4
    Graider, 18.10.2020 07:59
    вася настільки тупий, що думав, викидаючи 3 удара за раунд, що він вигравав раунди
    Та не, очевиден же просчет по тактике. Надеялись, что Лопес сдохнет у концу боя, но просчитались. В одиннадцатом папа Васе кричал, что бы тот насыпал. Да вот наспыпалка уже потухла. В двенедцатом Вася и сам мог прилечь отдохнуть.
    osso
      osso, 18.10.2020 08:02
    +7
    А чего всё нормально. Ещё есть танци. И напарник есть.
    Slavanacii
      Slavanacii, 18.10.2020 08:02
    +6
    Коментатори на мегого ще жахливіші за сам бій Васі. Два оленя безрогих
    sportik.ua
      sportik.ua, 18.10.2020 08:01
    -5
    Як же сумно все це читати. Я б зрозумів, якби Ломаченко програв Ярошу в теледебатах 109-119. Чому ви радієте? Ви самоствердилися за рахунок чиєїсь невдачі? Та, Бог з ним, з ватним Ломаченком, ви ж так себе поводите в коментарях на будь-якому сайті. Якісь дикуни епохи максимум пізнього феодалізму. Через важливісиь своєї локальної правоти не здатні сприймати ні позицію іншого, ні світ глобально.
    ★  Дядя Стёпа ★
      ★ Дядя Стёпа ★, 18.10.2020 07:59
    +10
    А если бы это чучело не агитировало за московскую церковь и не рассказывало что мы один народ, то он бы сегодня выиграл. Так этому ватному уроду и надо! И запомните ватусики с лохмаченками, мы с рашкой- не один народ! И уважение к себе в Украине вы потеряли!
    Ukrop
      Ukrop, 18.10.2020 08:11
    +9
    На рос форумах ломаченко считают своим. Как и усика,и ракицкого.
    Говорят,что единственные нормальные спортсмены с нормальной гражданской позицией.
    Поэтому болеем за Чиссору.
    Олег Кулініч
      Олег Кулініч, 18.10.2020 08:01
    +8
    adidas777, 18.10.2020 07:48
    Хочу видеть сейчас еба..ла этих двух поцов с Мегаго, на сколько они были самоуверенны в первых раундах. Протсо издевались над Лопесом!!!
    Получайте идиоты вашу "прочитанную книгу"
    Атвечаю - без звука смотрел. Как один дебил в первом раунде заверещал от радости созерцания читания Васи, а второй даун чуть не обслюнявился от восторга шо Вася не атакует и Лопес от удивления счас здастся - не выдержал
    osso
      osso, 18.10.2020 08:02
    +7
    А чего всё нормально. Ещё есть танци. И напарник есть.
    Vytas Meskauskas
    online
      Vytas Meskauskas, 18.10.2020 07:55
    +7
    Как можно было 7 раундов бегать от Лопеса и думать что победит . Проиграл славу , говорили что он самый техничный со временем Али. Проиграл и славу и пояса в одном бое , весь бой ждал пока его ударит вместо того чтобы побеждать самому.
    dikcher
      dikcher, 18.10.2020 07:54
    +7
    Лопес за свои слова ответил, а Лома уделался по жиденькому. Дотанцевался. Это карма.
    Олег Кулініч
      Олег Кулініч, 18.10.2020 07:54
    +7
    Ну вот и фсе... Теперь ты можешь плакать... Как там дальше в той песне? Хотя скрепному целку сбили давно
    adidas777
      adidas777, 18.10.2020 07:12
    +7
    два зухвалих дебила - это мила!
    Это я про комментаторов наших на Megogo
    Ya H
    online
      Ya H, 18.10.2020 08:03
    +6
    Дасвидос, гундяевец. Хахахха.
    Slavanacii
      Slavanacii, 18.10.2020 08:02
    +6
    Коментатори на мегого ще жахливіші за сам бій Васі. Два оленя безрогих
    hakkinen
      hakkinen, 18.10.2020 08:00
    +6
    Всё по делу. Лопес ни хера не делал,но лез вперёд, а Вася,просто, ни хера не делал.
    Ебудьте любезны, получите.
    Graider
      Graider, 18.10.2020 07:59
    +6
    вася настільки тупий, що думав, викидаючи 3 удара за раунд, що він вигравав раунди
    Кирилл Бондаренко
      Кирилл Бондаренко, 18.10.2020 07:59
    +6
    Эх,вот i всрався Василь(((
    Теперь только сгонять вес и к Ригондо за реваншем или в РПЦ,на исповедь к Кириллу.
    Денис Торопцев
      Денис Торопцев, 18.10.2020 07:53
    +6
    Там вже підлогу миють, а в текстовій трансляції все триває 12-й раунд)))
    adidas777
      adidas777, 18.10.2020 07:32
    +6
    Комментируют бой два галимых поца (Megogo)
    Виктор Андрущик
      Виктор Андрущик, 18.10.2020 08:07
    +5
    Усику тоже надо одевать железный памперс.Танцы закончились.Вася танцевал,пока бензин был,но бак дирявый.
    Mukola Puzh
    online
      Mukola Puzh, 18.10.2020 08:07
    +5
    Браво Тео Ватаченко не допомогли ні скрєпи, ні бояришнік ні недобатюшки Вкатали в асфальт ватного ублюдка.. Недоусика, ще одного любителя руЦкага міра, сєпаро-батюшек і бояришніка чекає та ж участь! БРАВО ЛОПЕС!
    Це карма сєпару, бо уся адекватна Україна вболівала проти ватного ушльопка..
    tima fialko
    online
      tima fialko, 18.10.2020 08:03
    +5
    Треба не тільки бігати,але й боксувати,а іноді дратися.Такий і Усик.Він наступний.
    lehach_08
      lehach_08, 18.10.2020 07:54
    +5
    пусть ватник идет с гундяем в нарды играет..., карма она такая.
    Денис Торопцев
      Денис Торопцев, 18.10.2020 07:53
    +5
    Там вже підлогу миють, а в текстовій трансляції все триває 12-й раунд)))