Василь Ломаченко – Теофімо Лопес. Прогноз і анонс на бій

Головний поєдинок 2020 року для українців

Василь Ломаченко – Теофімо Лопес. Прогноз і анонс на бій
© Boxing Scene

Поєдинок Василя Ломаченка проти Теофімо Лопеса - з запасом головний бій для України у 2020 році. На кону - абсолютне чемпіонство в легкій вазі. Василь цілком готовий зробити те, чого не вийшло у жодного з братів Кличків - об'єднати пояси в одній категорії у своїх руках.

На даний момент абсолютний чемпіон з України один - Олександр Усик. Він різко заскочив у боксерську Суперсерію, розібрав там усіх і обігнав кума. Тепер черга за Василем, який кожним поєдинком торує шлях до мрії.

Ломаченко в профі провів на один бій менше за Лопеса, дебютувавши на три роки раніше

Василь розумів, що дворазовий олімпійський чемпіон не може прийти в професійний бокс, починаючи боксувати по чотири, шість і вісім раундів. Або поєдинки за титул, або нічого. Інакше кажучи, навіщо туди приходити взагалі?

Причин цьому стрімкому старту декілька. Перша - нудно розмінюватися на гейткіперів, коли є скілл, щоб боксувати по-справжньому. Василь і так довго боксував у любителях, а потім ще готувався до професіоналів через WSB. Чекати ще просто не було сенсу.

Друга - Ломаченко прекрасно розумів, що спортивна пенсія ближче, ніж здається. Більше трьохсот поєдинків у любителях, регулярні тренування з дитинства, поєдинки в напівпрофесійній лізі - все це приїдається, як би ти не любив те, чим займаєшся. Крім цього, коли тебе б'ють по голові, позитивно на здоров'ї це точно не позначається. Навіть з огляду на манеру Василя, при якій із захистом у нього повний порядок, не пропускати від боксера - професіонала та ще задача.

Сам Ломаченко з самого початку заявляв, що розмінюватися на незрозумілі бої він не збирається і хоче відразу творити історію. Увійшов у ринг, переміг і поїхав на риболовлю насолоджуватися заслуженим відпочинком. Василь з успіхом реалізовує цей план і через сім років після переходу в професіонали. Не було жодного поєдинку, щоб він не бився за титул. Навіть у першому на кону стояв пояс інтернаціонального чемпіона за версією WBO. Василь або боксує з чемпіонами, будучи чемпіоном, або приходить до них, щоб відібрати пояси.

Фактично, винятком частково є перший поєдинок, бій проти Гільєрмо Рігондо, а також поєдинки проти Ентоні Кролли і Люка Кемпбелла. При цьому про статус першого бою ми вже говорили, Рігондо напросився на бій сам і відмінно спрацювала громадськість (та й він - дворазовий олімпійський чемпіон, а Василь володів поясом на той момент), а Кролла - обов'язковий претендент. Поєдинок теж був за пояс, але Василь швидко усунув загрозу. З Кемпбеллом була така ж історія.

Досвід чемпіонських поєдинків неймовірний. Причому, точно не проти прохідних суперників. Той же Ніколас Волтерс вважався грозою дивізіону, поки Ломаченко не відправив його на пенсію. Лінарес - якраз дістався до піку в той момент, після чого почав потроху з нього скочуватися, а Педраса та Кемпбелл - і зовсім гіганти. Хосе вже пішов у більш важку категорію, а Люк легко може підніматися далеко вгору.

Таким темпом може похвалитися хіба що Мейвезер зі своїми більш ніж двадцятьма перемогами над чемпіонами.

Лопес же, навпаки, бив лише середняків

Теофімо Лопес - та ще дитина промоутера. Фактично, перемог над топами у нього нуль. І не потрібно говорити, що Річард Коммі - топ. Річард - хороший боксер. У нього все нормально з ударом, він непогано працює джебом і може час від часу вриватися в чемпіонську гонку. Але він не кращий за того ж Лінареса, а, скоріше, навпаки.

І ось на цьому все. Серйозні суперники на шляху Лопеса закінчилися. Масаоші Накатані? Що у нього є, крім габаритів? Едіс Татлі, Дієго Магдалено, Мейсон Менард. Ну ось, серйозно, чи можна цих людей сприймати, як відмінний поштовх для боксера перед чемпіонськими боями?

Насправді, Лопес відмінно користувався ситуацією. Набивав рекорд і досвід на середняках, вибирав різних суперників - все було відмінно. Цілком можливо, найближчим часом йому варто було перебиратися на таких хлопців, як Коммі, старіючий Лінарес, та інших боксерів, які з часом перетворилися б у гейткіперів. Адже темп у Теофімо був відмінний: п'ятнадцять поєдинків за чотири роки. До бою двадцятого-двадцять третього можна було говорити про чемпіонський бій.

Але явно не зараз.

Все просто - у Лопеса недостатньо досвіду на найвищому рівні. Там, де Ломаченко не просто протоптав доріжку, а виклав собі цілий автобан, Теофімо тільки вибрав ділянку, через яку буде йти.

Прогноз на бій. Бій без шансів для Теофімо?

Звичайно, ні. Важливий момент, що Ломаченко боксує не в своїй категорії. Всі суперники більші, важчі та масивніші. Василю потрібно регулярно додавати в силі і витривалості. У той час, як він для опонентів - легкий. Тим дивніше, що він б'є всіх цих здорованів без шансів.

Теофімо - хороший боксер. Молодий, перспективний, гарячий, з ударом. Дуже добре відчуває дистанцію, швидко завдає коротких ударів або серій. Йому вистачає навичок, щоб створити Василю проблеми. Той же правий прямий - найкраща зброя проти лівші, у Лопеса на високому рівні.

Він гарний у стартових раундах, але що там далі - загадка, адже більшу частину боїв Лопес завершував швидко. Василь же може працювати, як заведений, всі дванадцять раундів, лише додаючи по ходу справи.

Де дивитися онлайн бій Василь Ломаченко – Теофімо Лопес

Коефіцієнти на Ломаченка, як на явного фаворита. 1.22 проти 4.60. Вони приблизно відповідають реальному стану справ. Якщо Лопес влучить - можуть бути проблеми. Не те, щоб Василь погано тримав удар. Просто Теофімо - один з найкращих одноударних боксерів у його кар'єрі. Якщо ж ні - буде побиття. Василь просто змучить Лопеса, затягнувши його в пізні раунди і обробивши корпус.

Перемога Василя Ломаченка нокаутом у 9-му раунді.

Поєдинок Василь Ломаченко - Теофімо Лопес відбудеться в ніч з 17 на 18 жовтня в Лас-Вегасі. Боксери вийдуть в ринг орієнтовно о 04:00 за київським часом.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Лев Кравців, Sport.ua

(34 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Опитування
  • Спрогнозуйте, як завершиться бій українця Василя Ломаченка з американцем Теофімо Лопесом, який пройде в ніч з 17 на 18 жовтня 2020 року в Лас-Вегасі?
    • 36.81% (127)
      1. Дострокова перемога Ломаченка
    • 16.81% (58)
      2. Перемога Ломаченка за очками
    • 1.74% (6)
      3. Нічия
    • 4.35% (15)
      4. Перемога Тео Лопеса за очками
    • 40.29% (139)
      5. Дострокова перемога Тео Лопеса
    Результати опитування Проголосували — 345
    В опитуваннях можуть брати участь тільки зареєстровані користувачі.
    Будь-ласка, авторизуйтесь або зареєструйтеся.
Новини партнерiв
Коментарі
    zac1310
      zac1310, 20.10.2020 10:10
    0
    bullyUA, 20.10.2020 09:14
    Порох никогда не афишировал, но сейчас стало известно, что в 14 году он перевел на нашу голую армию миллиард личных денег. А ты сколько перевел на нашу армию?
    трилиард он перевел!!!
    Пиз@ил он милиардами, а не тратил их!
    bullyUA
    online
      bullyUA, 20.10.2020 09:14
    +1
    zac1310, 20.10.2020 09:00
    ПАТРИОТ ПОРОШЕНКО...
    Держите меня семеро!!!
    Насмешил! Пиши ещё!
    Порох никогда не афишировал, но сейчас стало известно, что в 14 году он перевел на нашу голую армию миллиард личных денег. А ты сколько перевел на нашу армию?
    zac1310
      zac1310, 20.10.2020 09:00
    -1
    Empty, 18.10.2020 01:56
    А проблема в тому що цю вату ні хто не хоче схидґляти в іншу сторону .. патріот порох привів в Одесу Труханова, який зараз самий главний ватник Одеси .. тобто наш президент патріот привів до влади вату . .. про що тут можна говорити ))
    ПАТРИОТ ПОРОШЕНКО...
    Держите меня семеро!!!
    Насмешил! Пиши ещё!
    Sergiu_8
    online
      Sergiu_8, 18.10.2020 04:06
    0
    http://livetv.sx/eventinfo/988514_vasyl_lomachenko_teofimo_lopez/#webplayer
    _alieztv|131542|988514|1466550|13|6|ru
    если кто-то хочет смотреть онлайн
    Олег Кулініч
      Олег Кулініч, 18.10.2020 03:16
    -1
    Скільки там лишилось, на якому каналі?
    Empty
      Empty, 18.10.2020 02:29
    0
    abc.ua, 18.10.2020 02:17
    Лопес має набрати ватну сраку,українці не з люблять зрадників.
    А вот якщо не брати національність , як людина Лопес чимось краще Ломи ?
    abc.ua
      abc.ua, 18.10.2020 02:17
    +1
    Лопес має набрати ватну сраку,українці не з люблять зрадників.
    Empty
      Empty, 18.10.2020 01:56
    -2
    Petro_ua, 17.10.2020 10:19
    Навчися читати суть!
    Більшість людей не пишуть, що переможе Лопес!
    Більшість пише, що хочуть, щоб вата програла!
    це різні речі, друже..
    А проблема в тому що цю вату ні хто не хоче схидґляти в іншу сторону .. патріот порох привів в Одесу Труханова, який зараз самий главний ватник Одеси .. тобто наш президент патріот привів до влади вату . .. про що тут можна говорити ))
    Empty
      Empty, 18.10.2020 01:51
    0
    K_Sarioglo@i.ua, 18.10.2020 01:14
    Якщо людина, що здіймає флаг України після 7 років війни на Донбассі проти самопроголошених республік і російських окупантів готова зніматися у російському кіно і вважає можливим для себе відслужувати мессу в РПЦ при митрополиті який заборонив відспівувати українських військових - мені начхати, що він виносить український прапор. На честь зрадника національних інтересів і вигнанця Януковича теж колись звучав гімн України.
    А я за лому ... Все таки треба брати до уваги з якого він регіону... Там більшість людей проросійські .. але все таки він в Україні і під українським прапором виступає (хоча останній рік я і гнав на нього ) , сьогодні йому удачі і перемоги .. А якщо він десь не правий то Бог йому суддя а не ми ..
    K_Sarioglo@i.ua
      K_Sarioglo@i.ua, 18.10.2020 01:14
    +2
    AleksandrF, 17.10.2020 09:17
    Перед боем в честь Ломаченко будет звучать гимн Украины, в ринге Вася будет боксировать, а не рассказывать Лопесу об отношении к россиянам, а после соей победы поднимет флаг Украины. Все, кто желает Васе поражения, те против флага Украины. Вы лжепатриоты
    Якщо людина, що здіймає флаг України після 7 років війни на Донбассі проти самопроголошених республік і російських окупантів готова зніматися у російському кіно і вважає можливим для себе відслужувати мессу в РПЦ при митрополиті який заборонив відспівувати українських військових - мені начхати, що він виносить український прапор. На честь зрадника національних інтересів і вигнанця Януковича теж колись звучав гімн України.
    iravik83
      iravik83, 18.10.2020 00:44
    -3
    Petro_ua, 17.10.2020 06:58
    Васілісі бажаю перемоги над своїми думками, переконаннями! Нехай програє у ньому вся ватність, зрадливість. Щоб Лопес вибив з його голови весь русскій мір...
    Не можу бажати поразки спортсмену, поки він офіційно українець... як колись вболівав за Димитренка, поки він не став під німецький прапор...
    Але, якщо ватан програє, точно, не засмучуся...
    да срать всем на то что ты засмутишься обоссаное!!
    romanchik.8403
    online
      romanchik.8403, 18.10.2020 00:43
    -5
    Michel, 17.10.2020 13:02
    Я так и не понял, почему этот безобидный пост "ЖДЕМ БОКС" вызвал столько дизлайков? Вы реально больные что-ли? Хотя о чем это я? Вы - реально больные! Вы живете желчью и ненавистью, которая вас и погубит....
    100%Здесь такие гавнопатриты присутствуют...Их удел обосрать,минус поставить...
    bullyUA
    online
      bullyUA, 17.10.2020 22:49
    +2
    AleksandrF, 17.10.2020 09:17
    Перед боем в честь Ломаченко будет звучать гимн Украины, в ринге Вася будет боксировать, а не рассказывать Лопесу об отношении к россиянам, а после соей победы поднимет флаг Украины. Все, кто желает Васе поражения, те против флага Украины. Вы лжепатриоты
    Рахицкий, это ты? Так Рахицкий тоже выступал под украинским флагом и гимном Украины.
    Sergei_Voicehovskii
      Sergei_Voicehovskii, 17.10.2020 16:13
    -10
    Коментар згорнуто. Показати
    Michel, 17.10.2020 13:02
    Я так и не понял, почему этот безобидный пост "ЖДЕМ БОКС" вызвал столько дизлайков? Вы реально больные что-ли? Хотя о чем это я? Вы - реально больные! Вы живете желчью и ненавистью, которая вас и погубит....
    +++
    Michel
      Michel, 17.10.2020 13:02
    -14
    Василий Будник, 16.10.2020 22:57
    Ждем бокс!
    Я так и не понял, почему этот безобидный пост "ЖДЕМ БОКС" вызвал столько дизлайков? Вы реально больные что-ли? Хотя о чем это я? Вы - реально больные! Вы живете желчью и ненавистью, которая вас и погубит....
    -alex-
    online
      -alex-, 17.10.2020 10:55
    -26
    Petro_ua, 17.10.2020 10:19
    Навчися читати суть!
    Більшість людей не пишуть, що переможе Лопес!
    Більшість пише, що хочуть, щоб вата програла!
    це різні речі, друже..
    кто-то пишет, что хочет, кто-то пишет утвердительно, в опроснике, к примеру, нету "хочу", а есть прогноз того, что произойдет и люди голосуют)
    Petro_ua
      Petro_ua, 17.10.2020 10:19
    +26
    -alex-, 17.10.2020 10:07
    Что-то не видно коментов от тех кто за Лопеса, что Лопес победит, потому что он сильнее, моложе, быстрее, крупнее или техничнее. Хотя он действительно хороший боец и может предоставить Василию серьезные проблемы, может даже и победить, не исключено, но все коменты в поддержку Лопеса в стиле Лопес победит, потому что Василий - это вата, аргументация уровня бог)
    Навчися читати суть!
    Більшість людей не пишуть, що переможе Лопес!
    Більшість пише, що хочуть, щоб вата програла!
    це різні речі, друже..
    -alex-
    online
      -alex-, 17.10.2020 10:07
    -25
    Что-то не видно коментов от тех кто за Лопеса, что Лопес победит, потому что он сильнее, моложе, быстрее, крупнее или техничнее. Хотя он действительно хороший боец и может предоставить Василию серьезные проблемы, может даже и победить, не исключено, но все коменты в поддержку Лопеса в стиле Лопес победит, потому что Василий - это вата, аргументация уровня бог)
    -alex-
    online
      -alex-, 17.10.2020 09:37
    -25
    Yeti, 17.10.2020 00:00
    для таких как я - не событие.
    Такие как я - неадекватные. Моей фамилией названа улица. В память о брате, который вернулся из афгана груз 200. Такие как я - в госпитале отлежались и инвалидность.
    а ты, гнида, мне что-то будешь рассказывать. мразь ватная.
    украинцы родину защищают, а не баксы лохматят под московскими попами.
    а сдесь ты что забыл? зашел рассказать как нужно родину любить? ошибся адресом, сдесь о спорте
    AleksandrF
      AleksandrF, 17.10.2020 09:17
    -24
    Перед боем в честь Ломаченко будет звучать гимн Украины, в ринге Вася будет боксировать, а не рассказывать Лопесу об отношении к россиянам, а после соей победы поднимет флаг Украины. Все, кто желает Васе поражения, те против флага Украины. Вы лжепатриоты
    lomancevova
      lomancevova, 17.10.2020 00:29
    +27
    Василий весь год провел так, чтобы оттолкнуть от себя ту часть болельщиков, которая неистово болела за этого боксера раньше .
    Кто умеет читать, тот понимает о чем речь.
    Для других вспомнился эпизод на одном из форумов, где россиянка спросила "А что с вами украинцы случилось за последние годы , откуда у вас столько ненависти к нам, недавно ж как бы братьями были а сейчас вы как с цепи сорвались " ....там ответ был "Вам россиянам наверное прописывают уколы, от которых появляется амнезия"
    Так вот, у нас к счастью нет амнезии и я пока все помню, потому за Василия болеть не собираюсь.
    Да, я хочу чтобы победил украинец, но не Василий.
    Конечно не велика для него утрата, что на 1 болельщика стало меньше ...но вот смотрю, что не на одного все таки .
    Petro_ua
      Petro_ua, 17.10.2020 10:19
    +26
    -alex-, 17.10.2020 10:07
    Что-то не видно коментов от тех кто за Лопеса, что Лопес победит, потому что он сильнее, моложе, быстрее, крупнее или техничнее. Хотя он действительно хороший боец и может предоставить Василию серьезные проблемы, может даже и победить, не исключено, но все коменты в поддержку Лопеса в стиле Лопес победит, потому что Василий - это вата, аргументация уровня бог)
    Навчися читати суть!
    Більшість людей не пишуть, що переможе Лопес!
    Більшість пише, що хочуть, щоб вата програла!
    це різні речі, друже..
    dadaali177188
      dadaali177188, 17.10.2020 00:07
    +25
    Sergei_Voicehovskii, 16.10.2020 23:54
    Да, Ломаченко прославляет Украину. Вы спросите людей в Мексике, Кубе, США.... что они думают о фильме в котором снимался Вася. Уверен никто и не слышал о таком фильме. А вот чемпиона мира с Украины, Василия Ломаченко, знают очень многие!!!
    а мне насрать что там думают в Мексике о фильме в котором он снялся, мне важно то что в Украине думают об этом фильме. Реальность такова, что в Украине подавляющее большинство отрицательно отнеслось к этой херне и его последующих заявлений
    dadaali177188
      dadaali177188, 17.10.2020 00:03
    +24
    Sergei_Voicehovskii, 16.10.2020 23:49
    Либо это все фейки, либо люди у нас упоротые. Ну не верю, что столько людей может быть против Васи.
    либо это всё фейки , либо вася у нас упоротый. Ну не верю что он может быть против украинского народа...........Для тебя открою секрет - это так, он связался не с теми людьми и украинцев не считает за нацию, ему там гэбня шепчет, а он и рад слушать. Но люди у нас не тупые, сразу раскусили этого дрыща - вот и против
    Yeti
      Yeti, 17.10.2020 00:00
    +24
    -alex-, 16.10.2020 18:54
    Для адекватных украинцев имеется в виду. А для тебя и таких как ты может это и не событие)
    для таких как я - не событие.
    Такие как я - неадекватные. Моей фамилией названа улица. В память о брате, который вернулся из афгана груз 200. Такие как я - в госпитале отлежались и инвалидность.
    а ты, гнида, мне что-то будешь рассказывать. мразь ватная.
    украинцы родину защищают, а не баксы лохматят под московскими попами.
    Petro_ua
      Petro_ua, 17.10.2020 06:58
    +23
    Васілісі бажаю перемоги над своїми думками, переконаннями! Нехай програє у ньому вся ватність, зрадливість. Щоб Лопес вибив з його голови весь русскій мір...
    Не можу бажати поразки спортсмену, поки він офіційно українець... як колись вболівав за Димитренка, поки він не став під німецький прапор...
    Але, якщо ватан програє, точно, не засмучуся...
    dnepryanin
      dnepryanin, 16.10.2020 23:22
    +23
    щоб он всрался вместе с усирусиком
    Frank Piter
      Frank Piter, 16.10.2020 23:19
    +20
    vvm2068, 16.10.2020 21:48
    Здесь люди делятся своими мыслями и переживаниями о спорте (боксе в частности).Какого хрена вы упоротые недоумки все сюда повылазили. Создайте себе сайт "Самый патриотический патриот" и валите туда. Что вы тут забыли? Если нагадить, то это в партии.
    Деб...л, я всего лишь привел фамилии руководителей спецслужб при Петуховиче. Не более того. Вме агенты Раиссы.
    Frank Piter
      Frank Piter, 16.10.2020 21:36
    +19
    bullyUA, 16.10.2020 21:21
    Еще больше, чем васька под флагом Украины сделал министр обороны времен Януковича, гражданин России Саламатин, оставив Украину без армии, без оружия. Даже кормить остатки армии было нечем.
    Но Саламатин ходил под флагом Украины, значит с точки зрения ватников, настоящий патриот.
    А гражданин Якименко во главе СБУ. А Генпрокурва Пшено. А глава СВР Илляшов.
    Там были агенты Раиссы все до одного.
    bullyUA
    online
      bullyUA, 16.10.2020 21:21
    +19
    vvm2068, 16.10.2020 20:42
    Это кто тут у нас на работу под флагом ходит? Та уж больше Василий сделал, чем некоторые, которые тут всякий бред несут.
    Еще больше, чем васька под флагом Украины сделал министр обороны времен Януковича, гражданин России Саламатин, оставив Украину без армии, без оружия. Даже кормить остатки армии было нечем.
    Но Саламатин ходил под флагом Украины, значит с точки зрения ватников, настоящий патриот.
    Frank Piter
      Frank Piter, 16.10.2020 20:57
    +16
    StrikeX, 16.10.2020 20:13
    Якби не "Азіров", нашій економіці прийшла би торба ще до 2013 року. Може він і трохи "кацап у душі", але прем'єр-міністра такого рівня у нас ще довго не буде, він - дуже толковий фінансист.
    Ну а Яник.... Яник - то таке...
    Та да. Там одно возмещение НДС на 60% только Луганде чего стоит
    Frank Piter
      Frank Piter, 16.10.2020 20:56
    +15
    Только Вася, только канвас.
    Yeti
      Yeti, 16.10.2020 15:48
    +14
    Василий Ломаченко великолепный боксер. И он победит по очкам.
    ____________________
    Мой брат прямо сейчас - в ООС. Или в АТО.
    И каждый день я молюсь об одном - чтобы брат был жив.
    Я не там потому что отдал армии здоровье.
    _______________
    А рядом - Вася снимает ролики про "силу православия" с российским спецназом...
    Гнида ты, Вася. Болеть буду за Лопеса.
    dadaali177188
      dadaali177188, 16.10.2020 15:45
    +12
    Владимир Копяк, 16.10.2020 15:40
    Раньше как-то переживал за своего земляка, особенно на Олимпийских играх, но потом, когда они с папашкой очень не красиво повели себя после второй олимпиады, и рванули за большими деньгами с Одессы, интерес к его персоне постепенно угасал. А тут еще эта секта религиозная, гундяевцы вокруг, братание с бандитами и насильниками. как-то не по-людски получается... Но я его не осуждаю, не каждый может выдержать сотни ударов в голову и оставаться в здравом уме, доказано медициной. и последующими вскрытиями...
    полностью согласен, только я ещё его и презираю , не смотря на то , что он хорошо машет кулаками, считаю его сцыклом редкостным, у которого смелости не нашлось......та шо там объяснять, и так всё и всем ясно
    bullyUA
    online
      bullyUA, 16.10.2020 20:20
    +11
    lehach_08, 16.10.2020 20:17
    болеть за сепара, себя не уважать!
    Так за сепара болеют такие же сепары.
    Petro_ua
      Petro_ua, 16.10.2020 20:01
    +10
    vvm2068, 16.10.2020 17:37
    Сколько упоротых повылазило. Много вы для Украины сделали? Вася под флагом Украины выступает , какие вопросы?
    Янукович теж під прапором України "виступав"... і азіров і ще ціла купа зрадників і уй0бків, які перейшли на бік ворога... і що з того? це показник для тебе?
    Дивися глибше, бачитимеш більше!
    Alex99
      Alex99, 16.10.2020 17:18
    +10
    Я за Украину! Но не за васю.
    Владимир Копяк
    online
      Владимир Копяк, 16.10.2020 15:40
    +10
    Раньше как-то переживал за своего земляка, особенно на Олимпийских играх, но потом, когда они с папашкой очень не красиво повели себя после второй олимпиады, и рванули за большими деньгами с Одессы, интерес к его персоне постепенно угасал. А тут еще эта секта религиозная, гундяевцы вокруг, братание с бандитами и насильниками. как-то не по-людски получается... Но я его не осуждаю, не каждый может выдержать сотни ударов в голову и оставаться в здравом уме, доказано медициной. и последующими вскрытиями...
    никовіліст
    online
      никовіліст, 16.10.2020 15:13
    +10
    "Більше трьохсот поєдинків у любителях" - так пишуть коли боїв 301, 320, 350. А у Ломаченка 397 - в таких випадках пишуть "Майже чотириста".
    bullyUA
    online
      bullyUA, 16.10.2020 20:27
    +8
    Виктор Петренко, 16.10.2020 20:04
    Причому тут Ломаченко до ватності?Він підтримує окупацію Криму та дії московії на Донбасі?Ні.Виступає проти України?Ні.То які питання? Так він хоче миру між двома країнами.А хто його не хоче?
    Ты из лесу вышел? Ты не видел ролики васьки в поддержку русских десантников в Крыму? Ты не слышал васькины слова, что ему националисты сказали, что Россия напала на Украину, но он националистам не верит и никакой войны нет? Или ты такой-же ватник?