Артем ФЕДЕЦЬКИЙ про Бущана: «Помилилася людина, буває»

Екс-гравець збірної України прокоментував помилку воротаря в матчі з Німеччиною

2088
0
UA-Football. Артем Федецький

Колишній захисник національної збірної України Артем Федецький прокоментував гру голкіпера національної команди Георгія Бущана в матчі проти Німеччини (1:2).

Нагадаємо, що на старті другого тайму Бущан після навісу скинув м'яч прямо на голову Леону Горецкі, який забив гол.

«Хочеться подякувати вболівальникам, які підтримали нашу команду. Наші хлопці відповіли взаємністю, адже другий тайм мені сподобався. У першому грали трохи боязко. У другому таймі відзначу заміни, які підсилили гру команди.

Якщо брати особистісно по гравцях, то мені дуже сподобався Бущан, незважаючи на другий гол. Помилилася людина, буває. Трохи не розібралися, можливо Миколенко не підказав. Проте була маса епізодів, де він здорово зіграв на останньому рубежі і виручив нашу збірну.

Також виділю Маліновського, який постійно відкривався між лініями і атакував. Маліновський - мотор нашої збірної. А в другому таймі прокинувся Яремчук», - сказав Федецький.