Іван ФЕДИК: «Думаю, Верес за підсумками сезону Першої ліги вийде в УПЛ»

Наставник «Руху» вражений грою суперника

1626
0
fcrukh.com

«Рух» Львів у контрольному матчі обіграв Верес 2:1. У нинішньому сезоні «Верес» виступає у Першій ліги і на старті сезону знаходиться серед лідерів.

Тренер «Руху» Іван Федик вважає, що команда здатна підвищитися в класі і швидко опинитися в УПЛ.

«Сьогодні ми грали одним складом. Хлопці перебувають під навантаженнями. Натомість, «Верес» у другому таймі освіжив гру замінами. Спаринг вийшов досить хорошим. «Верес» – це дуже хороша команда. Гадаю, цей клуб за підсумками сезону підвищиться у класі й ввійде в Прем’єр-Лігу України».

«Данило Кондраков сьогодні зробив свою справу. Він є нападником, тому це його робота забивати голи. Деякі футболісти із команди U-21 вийшли на кілька хвилин на поле, але це ні про що не говорить. Стадіон СКІФ назавжди залишиться знаковим для «Руху», тому із задоволенням сьогодні грали цей матч», - сказав Федик.